nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 27 Led 2020
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Čas-OFF-kA na Šerák

Čas-OFF-kA na Šerák 2018

Přihlášení do závodu a objednání trička    Propozice, tratě a detaily   video upoutávka

Čas-OFF-kA na Šerák 2017

Ahoj, kdo nemá prozatím rezervovanou dovolenou druhou červencovou sobotu, doražte na Šerák. Závod do vrchu s hromadným startem prověří Tvou aktuální vrchařskou formu. Závod je určen díky převratnému konci kolům MTB a jejich lehkým převodům, nicméně mimo soutěž můžeš použít ke zdolání cokoliv je Ti libo.
Řádění na odrážedlech pro nejmenší účastníky a dětské kategorie jsou dopoledne v Domašově v Jeseníkách již po 6.té samozřejmostí.
Občerstvení na trati a v cíli, tombola, koupání se v potu i vodě, super servis organizačního týmu... prostě nesmíš chybět. Zve Čmelda team a Cukr

Plakát     Propozice     Přihlášení + trička    Web     Facebook    Fotky závod 2016     Fotky vyhlášení 2016

 

 

 

 

 

Čas-OFF-kA na Šerák 2016

multipropozice tady

letošní trička - objednání ukončeno

přihlášení on-line  - přihlaste se prosím dopředu přes formulář, usnadníme si prezentaci a hlavně, můžete si své jméno i team zkomolit sami

Prozatimní hlavní podporovatelé a sponzoři: Česká Unie Sportu - ČUS, FENIX, Obec Bělá pod Pradědem, STAPROM, Lesy České republiky s.p., FITKO Jeseník, Bonera Ramzová, Pivovar HOLBA Hanušovice, Weber Vápenná, WOOX, Sport 2000, Adrenalinpark Jeseníky, Bairnsfather Family Distillery s.r.o., Faunapark o.p.s., Stavitelství Knotek, Internet Expert, U Julka, Partners - Jan Nováček, Everstar, Internet Expert, Hotel Stará pošta Filipovice, Jesderma - Andrea Cenková, Selská pekárna, Faunapark o.p.s. Horní Lipová, prozatím...

pokud nás umíte podpořit pojďme do toho, předem děkujeme


Závod je dále uspořádán s podporou LČR, s.p., Lesní správy Jeseník a Arcibiskupské lesy a statky Olomouc, s.r.o.

Plakátek...


 

 

 

ocenění od ČUS za 2015 !!!


starší....

Čas-OFF-kA na Šerák 2015

V sobotu 4.7.2015 se za tropického počasí konala již čtvrtá v pořadí Čas-OFF-kA na Šerák. Se zázemím v Domašově v Jeseníkách U Julka odstartoval dětský závod v 10 hodin dopoledne. Na startovní čáru se seřadilo celkem 52 malých závodníků, kteří bojovali ve 4 kategoriích rozdělených na kluky a holky. Nejpočetnější skupinu tvořili opakovaně předžáci – děti od 5-7 let, v počtu 19 startujících. Mezi dětmi figurovali tradičně přespolní i polští závodníci, ale zavítali zde i děti z okolí, z čehož máme vždy jako pořadatelé velikou radost. Odměnou dětem bylo drobné občerstvení, vyhlášení výsledků a odměnění nejlepších 3 závodníků v jednotlivých kategoriích, po vyhlášení si mohli děti zaskotačit ve skákacím hradu. Dětem i jejich rodičům děkujeme za účast a těšíme se na přes rok naviděnou.

V pravé poledne se na startovní čáru seřadilo celkem 145 dospělých a mládeže. Cíl jediný – zdolat jedno z nejdelších souvislých stoupání v Jeseníkách – vrchol Šerák v délce trati 11km. To se jako prvnímu podařilo Zdeňku Petříkovi z CPV Krnov v čase 42 minut a 31 vteřin. Rekord na tuto trať nebyl sice zdolán, ale vzhledem k tropickému počasí jde o obdivuhodný výkon.  Druhý v pořadí dorazil na Šerák Tomáš Fláma z Ekofarmy Křížov v čase 43:14 a na místě třetím Matyáš Strupek z SKC TUFO Prostějov v čase 43:28. Nejrychlejší zástupkyní něžného pohlaví se stala Renata Najsrová z Bike One v čase 54:08, druhá Taťána Pokorná ze stejného teamu v čase 59:53 a ženou na třetím místě se stala Michaela Švubová z Steal Oknoplast v čase 1h a 02 minut a 3 vteřiny. Mezi dospělými bojovalo celkem 128 závodníků, přičemž zvláštní obdiv patří například Jiřímu Hrdinovi, který letos oslaví 72 let a zdolal Šerák za 1h 54 minut a 55 vteřin. Obdiv a uznání samozřejmě patří všem, kteří se odhodlali ať v závodních kategoriích, či výšlapu nezávodního charakteru Šerák zdolat, protože při teplotách lámajících rekordy šlo o opravdovou fušku. Na hlavním startu nastoupilo rovněž 17 mládežníků ve věku do 15 let, kteří své síly poměřili na 7km trati s cílem na Bystrém potoku. Nejrychlejším starším žákem se stal Vítek Dvořák v čase 27 minut a 30 vteřin, první starší žačkou se s velkým náskokem stala Helena Nováčková z teamu eSeNBáci Jeseník v čase 35:12.

Všem aktivně zúčastněných, doprovodům, rodičům a pomocníkům, kteří přiložili ruku k dílu, patří velký dík. Zvláštní poděkování patří rovněž podporovatelům, bez jejichž náklonosti by nebylo možné závody uskutečnit. Mezi ně patří: FENIX, ČUS-Sportuj s námi, FITKO, Eurohard, WOOX, Sport 2000, Adrenalinpark Jeseníky, Bairnsfather Family Distillery s.r.o., WEBER, Staprom, Stavitelství Knotek, Everstar, Internet Expert, Partners, U Julka, obec Bělá pod Pradědem, město Jeseník, Hotel Stará pošta, Bonera Ramzová, Lesy ČR, Selská pekárna, Penzion Kovárna Horní Lipová, Astur, Faunapark o.p.s. a potraviny u Adama. Nesmím zapomenout na celý Čmelda tým, že držíme partu a pořádání nám jde o ruky.

Díky a těším se v roce příštím, Ladik Chmelař, ředitel závodu

Výsledky ze závodů ZDE

Fotky ze závodu ZDE

 

 

Krátká pozvánka 2015

Jesenický šnek bude 4. července 2015 pořádat závod horských kol s názvem "Čas-OFF-kA na Šerák". Pojede se v rámci cyklistického seriálu Jesenický šnek, jeho součástí budou i dětské závody pro všechny věkové kategorie. Jde o čtvrtý ročník tohoto závodu, který zná po třech ročnících pouze jediného vítěze - Tomáše Kajnara. Ten v  loňském roce dokázal pokořit jedenáctikilometrovou trať s převýšením 973 m za neuvěřitelných 38 minut a 52 sekund. Laťka je tedy nastavena hodně vysoko a ten, kdo bude chtít stanovit nový rekord trati, si bude muset hrábnout hodně hluboko.

Závod je ale otevřen nejen „chrtům“ ale i hobíkům a rekreačním cyklististům.

PŘIHLÁŠENÍ 2015

!!!VIDEOPOZVÁNKA 2015!!!

Motiv trika 2015

Multipropozice 2015

FaCeBoOk

Video z 2013

Videopozvánka z 2013

Video z 2012

Videopozvánka z 2012

Pro děti závoďáky od 12:00 do 15:00h  DISNEYLAND