nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 23 Kvě 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - MTB Po Jesenické magistrále 12.5.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Březina Petr 84 1 Cyklo team Kolárna B 1. 59:05 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 2 PRIME sport expert B 2. 1:00:05 01:00 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 Prestige Cycling Team C 1. 1:00:43 01:38 163
4. Strupek Matyáš 97 4 SKM Zlaté Hory A 1. 1:01:01 01:56 151
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 2. 1:02:25 03:20 140
6. Vašíček Pavel 78 6 Cycloracing Olomouc C 3. 1:05:46 06:41 130
7. Navařík st. Robert 69 7 NAVA Sport Velké Losiny D 1. 1:06:09 07:04 121
8. Grček Lubomír 89 8 DK Bikeshop B 3. 1:06:16 07:11 113
9. Kohout Lukáš 95 9 Kola-Stevens MTB tým A 2. 1:06:22 07:17 106
10. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 3. 1:06:24 07:19 100
11. Zlámal Tomáš 79 10 C 4. 1:06:31 07:26 96
12. Foltýs Jiří 76 10 TT Opava C 5. 1:06:40 07:35 93
13. Bystroň David 01 10 LOKO Campagnolo Krnov J 1. 1:07:30 08:25 91
14. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 4. 1:08:40 09:35 89
15. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 4. 1:09:58 10:53 87
16. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 5. 1:10:00 10:55 85
17. Svrčina David 76 10 CS Víno Karabina Šumperk C 6. 1:10:14 11:09 84
18. Kunst Stanislav 75 10 Bikesport Uničov C 7. 1:10:19 11:14 83
19. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 2. 1:11:03 11:58 82
20. Fiala Radim 95 10 Cyklo team Kolárna A 5. 1:11:09 12:04 81
21. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 3. 1:11:46 12:41 80
22. Brandýs Dominik 92 10 Cyklo team Kolárna A 6. 1:12:16 13:11 79
23. Harlender Michal 72 10 Cyklo team Kolárna C 8. 1:14:13 15:08 78
24. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 9. 1:14:29 15:24 77
25. Petrovský Marek 72 10 Promotorsport C 10. 1:14:47 15:42 76
26. Mánek Erik 90 10 Promotorsport A 7. 1:15:17 16:12 75
27. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:15:20 16:15 74
28. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 2. 1:16:41 17:36 73
29. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 4. 1:16:42 17:37 72
30. Struhár Semi 02 10 Promotorsport J 3. 1:16:58 17:53 71
31. Kukula Zdeněk 50 10 Cyklo team Kolárna E 2. 1:18:37 19:32 70
32. Kukula Marcel 73 10 Cyklo team Kolárna C 11. 1:18:55 19:50 69
33. Zapletal Filip 01 10 Kola-Stevens MTB tým J 4. 1:19:11 20:06 68
34. Hájek Martin 87 10 Cyklo team Kolárna B 6. 1:19:45 20:40 67
35. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 5. 1:20:38 21:33 66
36. Rešl David 75 10 Bikesport Team Mohelnice C 12. 1:21:53 22:48 65
37. Brandýs Roman 63 10 Cyklo team Kolárna D 6. 1:22:00 22:55 64
38. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 13. 1:24:35 25:30 63
39. Krečmer Patrik 72 10 Ski klub RD Rýmařov C 14. 1:25:53 26:48 62
40. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 15. 1:28:24 29:19 61
41. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 7. 1:30:06 31:01 60
42. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 3. 1:39:40 40:35 59
43. Vondruška Miroslav 69 10 D 7. 1:40:08 41:03 58
44. Casciani Eduard 73 10 Ski klub RD Rýmařov C 16. 1:43:01 43:56 57
0. Šramek Martin 94 10 Kolosport Racing Team A 0. 00:00 -3545 0 DNF
0. Březina Tomáš 89 10 IN-LIFE cycling team B 0. 00:00 -3545 0 DNF
0. Hanslián Filip 87 10 Mountain Time.cz B 0. 00:00 -3545 0 DNF
0. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 0. 00:00 -3545 0 DNF
0. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 0. 00:00 -3545 0 DNF