nekm zdar :)
 
 
Sobota, 31 Říj 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Mamutí cena Dolní Moravy 19.9.2020

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 Biketeam TJ Zlaté Hory A 1. 1:05:13 0 190
2. Kunert Dominik 02 2 TriBike Koala Stevens MTB J 1. 1:06:58 01:45 176
3. Petřík Zdeněk 80 3 LOKO Campagnolo Krnov C 1. 1:07:27 02:14 163
4. Kočí Jan 88 4 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 1. 1:07:59 02:46 151
5. Hejtmánek Marek 97 5 SK Salith Suntex Šumperk A 2. 1:08:53 03:40 140
6. Hlásný Radek 85 6 Písařov B 2. 1:09:43 04:30 130
7. Neset Jan 86 7 IN-LIFE cycling team B 3. 1:11:06 05:53 121
8. Hanslián Filip 87 8 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM B 4. 1:12:21 07:08 113
9. Halfar Martin 89 9 eSeNBáci B 5. 1:13:42 08:29 106
10. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 2. 1:13:51 08:38 100
11. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 3. 1:13:54 08:41 96
12. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop Racing Team B 6. 1:14:04 08:51 93
13. Panoch Václav 69 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 1. 1:14:08 08:55 91
14. Štepáník Bedřich 73 10 Force Fojtík Wilier C 4. 1:14:09 08:56 89
15. Novák Patrik 92 10 Cyklo Polách a syn Šumperk A 3. 1:15:07 09:54 87
16. Daňhel Mojmír 64 10 MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM D 2. 1:16:30 11:17 85
17. Pospíšil Petr 73 10 OnRoad Racing Team C 5. 1:16:34 11:21 84
18. Zbýňa Martin 89 10 Bohdíkov B 7. 1:17:04 11:51 83
19. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 3. 1:17:06 11:53 82
20. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 8. 1:17:10 11:57 81
21. Slavíček Petr 90 10 TriBike Koala Stevens MTB B 9. 1:18:47 13:34 80
22. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 2. 1:19:08 13:55 79
23. Hrabal Libor 81 10 Rýmařov B 10. 1:19:21 14:08 78
24. Kočí Roman 65 10 Potštejn D 4. 1:19:56 14:43 77
25. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 6. 1:21:25 16:12 76
26. Mamiňák Jan 01 10 Rokytnice v Orlických horách A 4. 1:23:26 18:13 75
27. Nemrava Petr 80 10 SC Samotišky C 7. 1:23:34 18:21 74
28. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov D 5. 1:23:58 18:45 73
29. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:24:08 18:55 72
30. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 8. 1:27:05 21:52 71
31. Cink Petr 73 10 SC Samotišky C 9. 1:27:06 21:53 70
32. Kočí Vít 00 10 MONDRAKER Racing team A 5. 1:28:28 23:15 69
32. Kočí Štěpán 02 10 ZPcyclo PROOFY Corratec team J 3. 1:28:28 23:15 69
34. Smolík Jiří 85 10 Force team Jeseník B 11. 1:29:20 24:07 67
35. Ryšavý Vojtěch 94 10 Šumperk A 6. 1:29:51 24:38 66
36. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 6. 1:30:05 24:52 65
37. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 10. 1:30:17 25:04 64
38. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 7. 1:30:21 25:08 63
38. Jiroutek Juraj 60 10 IN-LIFE cycling team E 2. 1:30:21 25:08 63
40. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 8. 1:31:19 26:06 61
41. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 9. 1:33:13 28:00 60
42. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 3. 1:34:26 29:13 59
43. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 12. 1:40:15 35:02 58
44. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 4. 1:40:37 35:24 57
45. Keprt Jan 54 10 Nadoraz Zábřeh E 5. 1:45:39 40:26 56
46. Chrást Martin 79 10 Brno C 11. 1:49:23 44:10 55
47. Fojtášek David 80 10 OKNADOMU s.r.o. C 12. 1:53:13 48:00 54
48. Brichta Robert 79 10 Dolní Morava C 13. 1:53:55 48:42 53
49. Bajana Radoslav 78 10 Dolní Morava C 14. 1:59:41 54:28 52
50. Hromada Aleš 88 10 Praha B 13. 2:09:24 1:04:11 51
51. Hrdina Jiří 43 10 Jeseník E 6. 2:27:28 1:22:15 50
0. Malý Jan 90 10 Ústí nad Orlicí B 0. 00:00 -3913 0 DNF