nekm zdar :)
 
 
Středa, 16 Říj 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - MTB Po Jesenické magistrále 15.5.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Haman Martin 84 1 Superior Riders B 1. 58:12 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 2 Pells Team B 2. 59:48 01:36 176
3. Kouřil Martin 75 3 Fitko Jeseník C 1. 1:00:17 02:05 163
4. Blaháček Daniel 93 4 Pekárna Vašíček Zábřeh A 1. 1:01:24 03:12 151
5. Kopecký Lukáš 78 5 HARTMAN CZ B 3. 1:02:04 03:52 140
6. Fus Martin 87 6 Isotra A 2. 1:02:08 03:56 130
7. Petřík Zdeněk 80 7 Sportakus B 4. 1:02:52 04:40 121
8. Fláma Miroslav 93 8 Bikesport Uničov A 3. 1:03:21 05:09 113
9. Hanslián Filip 87 9 A 4. 1:03:30 05:18 106
10. Kadrman Miloslav 81 10 Prestige Cycling Team B 5. 1:03:57 05:45 100
11. Majkut Petr 71 10 Sportakus C 2. 1:04:33 06:21 96
12. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 3. 1:04:36 06:24 93
13. Hladiš David 95 10 TNF BIKE TEAM A 5. 1:04:47 06:35 91
14. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 6. 1:05:16 07:04 89
15. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 4. 1:05:27 07:15 87
16. Beneš Pavel 71 10 NAVA Sport Velké Losiny C 5. 1:05:33 07:21 85
17. Kajnar Tomáš 78 10 Nutrend Specialized B 6. 1:05:56 07:44 84
18. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli B 7. 1:06:24 08:12 83
19. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 6. 1:06:39 08:27 82
20. Malínek Lukáš 99 10 Force team Jeseník M 1. 1:06:55 08:43 81
21. Hvolka Petr 75 10 BMC CZ Racing team C 7. 1:07:12 09:00 80
22. Hoňka Michal 79 10 MTB Krapkowice B 8. 1:07:25 09:13 79
23. Musila René 69 10 Sportakus C 8. 1:08:04 09:52 78
24. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:08:35 10:23 77
25. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 9. 1:08:47 10:35 76
26. Ondrášek Lukáš 93 10 Horal Rýmařov A 7. 1:09:20 11:08 75
27. Sýkora Pavel 77 10 Bike One B 9. 1:10:10 11:58 74
28. Mach Ondřej 97 10 Jeseničtí Orli A 8. 1:10:16 12:04 73
29. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 2. 1:10:42 12:30 72
30. Panoch Václav 69 10 Bike Academy Opletal C 10. 1:11:11 12:59 71
31. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:11:14 13:02 70
32. Krejčí Dominik 97 10 Bike 2000 A 9. 1:11:49 13:37 69
33. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník M 2. 1:12:10 13:58 68
34. Kohout Lukáš 95 10 Bikecentrum Olomouc A 10. 1:12:27 14:15 67
35. Hlavatý Jiří 82 10 Bike 2000 B 10. 1:13:19 15:07 66
36. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 3. 1:13:58 15:46 65
37. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 11. 1:14:05 15:53 64
38. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 4. 1:14:06 15:54 63
39. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 11. 1:14:07 15:55 62
40. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 5. 1:15:04 16:52 61
41. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 12. 1:15:24 17:12 60
42. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 6. 1:15:38 17:26 59
43. Šalmík Pavel 72 10 Ski klub RD Rýmařov C 13. 1:16:14 18:02 58
44. Pilař Jakub 87 10 Novatop Lapierre A 12. 1:16:34 18:22 57
45. Gerhard Tomáš 72 10 Duko Rýmařov C 14. 1:16:40 18:28 56
46. Slavíček Petr 90 10 PETRSLAV cycling team A 13. 1:17:20 19:08 55
47. Dvořák Vítek 00 10 Force team Jeseník M 3. 1:18:02 19:50 54
48. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 7. 1:18:35 20:23 53
49. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 15. 1:18:36 20:24 52
50. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 11. 1:18:40 20:28 51
51. Havlíček Miroslav 92 10 Cyklo team Kolárna A 14. 1:19:13 21:01 50
52. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 8. 1:19:32 21:20 50
53. Gromus Tomáš 76 10 Horal Rýmařov C 16. 1:19:55 21:43 49
54. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 9. 1:20:39 22:27 49
55. Šašinka Radek 89 10 A 15. 1:21:00 22:48 48
56. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 12. 1:21:30 23:18 48
57. Bajgr Patrik 75 10 C 17. 1:23:01 24:49 47
58. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 18. 1:23:05 24:53 47
59. Molnár Jan 79 10 B 13. 1:24:01 25:49 46
60. Sázel Jan 72 10 Cykloklub Stará Ves C 19. 1:24:07 25:55 46
61. Glacner Radek 75 10 C 20. 1:25:09 26:57 45
62. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 21. 1:25:15 27:03 45
63. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 2. 1:25:34 27:22 44
64. Švrčina Miroslav 75 10 C 22. 1:27:43 29:31 44
65. Krečmer Patrik 72 10 Team Rio C 23. 1:28:50 30:38 43
66. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 14. 1:29:27 31:15 43
67. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 24. 1:29:53 31:41 42
68. Kopecký Tomáš 74 10 eSeNBáci C 25. 1:31:16 33:04 42
69. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 26. 1:31:55 33:43 41
70. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 1:33:50 35:38 41
71. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 4. 1:43:38 45:26 40
72. Casciani Eduard 73 10 C 27. 1:45:17 47:05 40
73. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 1:46:44 48:32 39
74. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 6. 1:50:00 51:48 39
0. Martinka Radek 80 10 B 0. 00:00 -3492 0 DNF
0. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 0. 00:00 -3492 0 DNF
0. Bráblík Martin 00 10 Force team Jeseník M 0. 00:00 -3492 0 DNF
0. Dočkálek Michal 92 10 A 0. 00:00 -3492 0 DNF
0. Šašinka Dominik 93 10 A 0. 00:00 -3492 0 DNF
0. Martinka Ivo 81 10 B 0. 00:00 -3492 0 DNF