nekm zdar :)
 
 
Středa, 16 Říj 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Šumná jízda 5.6.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 Sportakus B 1. 1:08:41 0 190
2. Kopecký Lukáš 78 2 HARTMAN CZ B 2. 1:09:36 00:55 176
3. Kouřil Martin 75 3 Fitko Jeseník C 1. 1:11:29 02:48 163
4. Mach Ondřej 97 4 Jeseničtí Orli A 1. 1:11:33 02:52 151
5. Kajnar Tomáš 78 5 Nutrend Specialized B 3. 1:11:46 03:05 140
6. Knotek Ondřej 90 6 eSeNBáci A 2. 1:11:51 03:10 130
7. Krejčí Vladislav 74 7 Bikesport Uničov C 2. 1:12:43 04:02 121
8. Kechrt Tomáš 81 8 Pells Team B 4. 1:13:28 04:47 113
9. Musila René 69 9 Sportakus C 3. 1:13:31 04:50 106
10. Malínek Lukáš 99 10 KCT-Skk M 1. 1:13:31 04:50 100
11. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 3. 1:13:32 04:51 96
12. Kautz Michal 89 10 Fenix Ski Team Jeseník A 4. 1:14:00 05:19 93
13. Beneš Pavel 71 10 NAVA Sport Velké Losiny C 4. 1:14:01 05:20 91
14. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli B 5. 1:14:05 05:24 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 5. 1:14:57 06:16 87
16. Suchánek Rostislav 75 10 Novatop Lapierre C 6. 1:15:56 07:15 85
17. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 2. 1:17:04 08:23 84
18. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 6. 1:18:02 09:21 83
19. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 1. 1:18:19 09:38 82
20. Baďura Jan 87 10 Fenix Ski Team Jeseník A 5. 1:18:40 09:59 81
21. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 2. 1:18:48 10:07 80
22. Panoch Václav 69 10 Bike Academy Opletal C 7. 1:18:57 10:16 79
23. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 8. 1:19:01 10:20 78
24. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 7. 1:19:34 10:53 77
25. Kočí Vít 00 10 M 3. 1:19:50 11:09 76
26. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 8. 1:20:41 12:00 75
27. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 9. 1:20:42 12:01 74
28. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:20:43 12:02 73
29. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 10. 1:21:09 12:28 72
30. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 6. 1:21:36 12:55 71
31. Žváček Mojmír 63 10 Jeseničtí Orli D 3. 1:23:04 14:23 70
32. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 1:23:19 14:38 69
33. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 5. 1:23:36 14:55 68
34. Dvořák Vítek 00 10 KCT-Skk M 4. 1:24:00 15:19 67
35. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 11. 1:25:35 16:54 66
36. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 9. 1:28:04 19:23 65
37. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 6. 1:28:19 19:38 64
38. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 12. 1:28:26 19:45 63
39. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 7. 1:28:28 19:47 62
40. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 8. 1:29:34 20:53 61
41. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 10. 1:29:36 20:55 60
42. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 13. 1:29:38 20:57 59
43. Juchelka Patrik 70 11 Jeseničtí Orli C 14. 1:30:29 21:48 58
44. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 11. 1:30:31 21:50 57
45. Květák Jiří 70 10 eSeNBáci C 15. 1:31:27 22:46 56
46. Sedláček Antonín 88 10 Banáni A 7. 1:31:30 22:49 55
47. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 16. 1:31:43 23:02 54
48. Švrčina Miroslav 75 10 C 17. 1:31:45 23:04 53
49. Gargulák Michal 66 12 Sportakus D 9. 1:33:31 24:50 52
50. Leicht Jiří 49 10 SPV Těchonín E 2. 1:34:35 25:54 51
51. Peštuka Roman 65 10 Fenix Ski Team Jeseník D 10. 1:34:47 26:06 50
52. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 1:34:58 26:17 50
53. Mičker Jiří 73 12 Fitko Jeseník C 18. 1:35:36 26:55 49
54. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 19. 1:35:41 27:00 49
55. Bořuta Martin 74 10 Bořuta Team C 20. 1:35:47 27:06 48
56. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 4. 1:36:06 27:25 48
57. Halfar Martin 89 10 Jelita A 8. 1:36:29 27:48 47
58. Kočí Roman 65 10 D 11. 1:37:53 29:12 47
59. Posker Tomáš 80 10 Oscar B 12. 1:38:09 29:28 46
60. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 21. 1:39:16 30:35 46
61. Churý Martin 73 10 eSeNBáci C 22. 1:39:17 30:36 45
62. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 23. 1:39:38 30:57 45
63. Chmelař Ladislav 79 13 eSeNBáci B 13. 1:43:32 34:51 44
64. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 24. 1:43:49 35:08 44
65. Sokola Lubomír 85 13 B 14. 1:45:41 37:00 43
66. Neuwirth Tomáš 72 13 eSeNBáci C 25. 1:50:00 41:19 43
67. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 5. 1:50:19 41:38 42
68. Keprt Jan 54 13 Nadoraz E 6. 1:52:04 43:23 42
69. Slováček Karel 65 10 D 12. 1:52:07 43:26 41
70. Pobořil Lukáš 80 10 Runners Tuřany B 15. 1:53:28 44:47 41
71. Komárek Bedřich 53 10 E 7. 1:54:08 45:27 40
72. Volík Marek 00 10 KCT-Skk M 5. 1:56:30 47:49 40
73. Kvasnica Jan 96 15 Sportakus A 9. 1:59:38 50:57 39
74. Korytář Vladimír 71 10 C 26. 2:06:21 57:40 39
75. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 27. 2:08:19 59:38 38
76. Filka Karel 87 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 10. 2:08:54 1:00:13 38
77. Sulk Jiří 71 10 eSeNBáci C 28. 2:10:08 1:01:27 37
78. Rupa Petr 73 17 C 29. 2:18:29 1:09:48 37
79. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 8. 2:24:31 1:15:50 36
80. Kvasnica Josef 68 10 Sportakus C 30. 1:25:53 -1x kolo 36
81. Jurča Dalibor 78 10 B 16. 1:26:41 -1x kolo 35
82. Lasovský Roman 77 18 B 17. 1:45:56 -1x kolo 35