nekm zdar :)
 
 
Neděle, 15 Pro 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Čas-OFF-kA na Šerák 2.7.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 Sportakus B 1. 42:03 0 190
2. Jasinický Martin 89 2 Bikestyle Opava A 1. 42:03 0 176
3. Kajnar Tomáš 78 3 Nutrend Specialized B 2. 43:48 01:45 163
4. Teslík Petr 76 4 TJ TŽ Třinec C 1. 44:09 02:06 151
5. Bezděk Petr 86 5 Redpoint team B 3. 44:14 02:11 140
6. Špiler Stanislav 81 6 CK Kudrna - PeMaP Přerov B 4. 44:42 02:39 130
7. Kouřil Martin 75 7 Fitko Jeseník C 2. 45:30 03:27 121
8. Krejčí Vladislav 74 8 Bikesport Uničov C 3. 45:38 03:35 113
9. Rada Pavel 73 9 CK Kudrna - PeMaP Přerov C 4. 46:06 04:03 106
10. Pecháček Adam 75 10 Eleven Mercedes-Benz Mitas C 5. 46:23 04:20 100
11. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 2. 46:39 04:36 96
12. Mach Ondřej 97 10 Jeseničtí Orli A 3. 47:10 05:07 93
13. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 47:11 05:08 91
14. Rohan Jan 62 10 OS Club D 2. 48:18 06:15 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 6. 48:28 06:25 87
16. Boček Jakub 87 10 Stevens Bolatice A 4. 48:48 06:45 85
17. Beneš Daniel 81 10 SK VEHA B 5. 49:13 07:10 84
18. Steuer Radovan 64 10 Head Bike TJ Opava D 3. 49:27 07:24 83
19. Panoch Václav 69 10 Bike Academy Opletal C 7. 50:01 07:58 82
20. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 5. 50:12 08:09 81
21. Beneš Pavel 71 10 NAVA Sport Velké Losiny C 8. 50:26 08:23 80
22. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 9. 50:53 08:50 79
23. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 1. 51:10 09:07 78
24. Brabec Marian 83 10 Horolezci Jeseník B 6. 51:21 09:18 77
25. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 7. 51:31 09:28 76
26. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 51:47 09:44 75
27. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 52:08 10:05 74
28. Urban Peter 81 10 B 8. 52:24 10:21 73
29. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 10. 52:30 10:27 72
30. Kočí Vít 00 10 M 2. 52:41 10:38 71
31. Sedláček Antonín 88 10 Banáni A 6. 52:45 10:42 70
32. Gromus Tomáš 76 10 Horal Rýmařov C 11. 53:35 11:32 69
33. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 5. 53:51 11:48 68
34. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 12. 54:17 12:14 67
35. Vychodil Lubomír 57 10 IN-LIFE cycling team D 6. 54:33 12:30 66
36. Havlíček Miroslav 92 10 Cyklo team Kolárna A 7. 54:54 12:51 65
37. Satke Milan 86 10 Lowell Pro Šafrata Bohumín B 9. 56:02 13:59 64
38. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli B 10. 56:36 14:33 63
39. Kočí Roman 65 10 D 7. 56:49 14:46 62
40. Dvořák Jiří 88 10 A 8. 56:51 14:48 61
41. Machala Jan 89 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 9. 57:28 15:25 60
42. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 13. 57:36 15:33 59
43. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 11. 58:02 15:59 58
44. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 8. 58:37 16:34 57
45. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 9. 58:48 16:45 56
46. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 10. 59:08 17:05 55
47. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 12. 59:58 17:55 54
48. Kuběnka Oldřich 56 10 E 2. 1:00:05 18:02 53
49. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 14. 1:00:10 18:07 52
50. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 13. 1:01:09 19:06 51
51. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 14. 1:01:22 19:19 50
52. šmalec Václav 95 10 A 11. 1:01:33 19:30 50
53. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 15. 1:01:43 19:40 49
54. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 10. 1:01:59 19:56 49
55. Procházka Radek 93 10 Specialized Jeseník A 12. 1:02:34 20:31 48
56. Hladil Milan 87 10 A 13. 1:03:18 21:15 48
57. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 16. 1:03:20 21:17 47
58. Smolík Jiří 85 10 B 15. 1:03:21 21:18 47
59. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín B 16. 1:04:30 22:27 46
60. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 1:04:58 22:55 46
61. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 17. 1:06:02 23:59 45
62. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 17. 1:06:54 24:51 45
63. Malý David 84 10 Lowell Pro Šafrata Bohumín B 18. 1:07:15 25:12 44
64. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 1:07:30 25:27 44
65. Peštuka Roman 65 10 Fenix Ski Team Jeseník D 11. 1:07:44 25:41 43
66. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 18. 1:08:14 26:11 43
67. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 19. 1:09:29 27:26 42
68. Bedeč Ladislav 64 10 Jeseničtí Orli D 12. 1:11:19 29:16 42
69. Nechuta Aleš 73 10 Bike Freaks Holice C 20. 1:15:09 33:06 41
70. Nevosad Jindřich 62 10 D 13. 1:17:10 35:07 41
71. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 5. 1:17:49 35:46 40
72. Svoboda Zdeněk 75 10 C 21. 1:19:26 37:23 40
73. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 22. 1:19:39 37:36 39
74. Chuděj Marek 72 10 Cycloracing Olomouc C 23. 1:20:00 37:57 39
75. Motuz Martin 81 10 B 19. 1:21:34 39:31 38
76. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 6. 1:22:07 40:04 38
77. Pobořil Lukáš 80 10 B 20. 1:23:36 41:33 37
78. Glombiček Jindřich 56 10 E 7. 1:23:49 41:46 37
79. Halfar Martin 89 10 Jelita A 14. 1:25:24 43:21 36
80. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 21. 1:26:04 44:01 36
81. Filka Karel 87 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 15. 1:26:30 44:27 35
82. Galle Jiří 82 10 ACS Drak Vrbno B 22. 1:26:46 44:43 35
83. Komárek Bedřich 53 10 E 8. 1:28:00 45:57 34
84. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM C 24. 1:28:48 46:45 34
85. Skoupil Petr 64 10 Ski Petříkov D 14. 1:29:36 47:33 33
86. Navrátil Ondřej 78 10 B 23. 1:33:03 51:00 33
87. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 9. 1:45:27 1:03:24 32
88. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 24. 2:06:49 1:24:46 32
89. Hrbal Libor 81 10 B 25. 1:02:50 -1x kolo 31
90. Zemene Břetislav 71 10 C 25. 1:13:32 -1x kolo 31
91. Mádr René 71 10 SK Salith Suntex Šumperk C 26. 1:18:05 -1x kolo 30
92. Hégr Zdeněk 63 10 D 15. 1:20:13 -1x kolo 30
93. Lasovský Roman 77 10 B 26. 1:15:20 -1x kolo 30
94. Hrdina Jiří 43 10 E 10. 1:50:30 -1x kolo 29
0. Posker Přemysl 83 10 B 0. 00:00 -2523 0 DNF