nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - O cenu Rapotína 14.8.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 1 Cyklo Polách a syn B 1. 1:17:42 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 Sportakus B 2. 1:19:00 01:18 176
3. Kroček Roman 84 3 Crossbike.cz B 3. 1:19:53 02:11 163
4. Kopecký Lukáš 78 4 HARTMAN CZ B 4. 1:20:22 02:40 151
5. Hejtmánek Marek 97 5 Sporton Šumperk A 1. 1:20:55 03:13 140
6. Vykydal Jaroslav 78 6 Emilio sport B 5. 1:21:48 04:06 130
7. Krejčí Vladislav 74 7 Bikesport Uničov C 1. 1:23:47 06:05 121
8. Majkut Petr 71 8 Sportakus C 2. 1:24:00 06:18 113
9. Fláma Miroslav 93 9 Bikesport Uničov A 2. 1:24:01 06:19 106
10. Hladiš David 95 10 TNF BIKE TEAM A 3. 1:24:08 06:26 100
11. Spáčil Leopeold 59 10 D 1. 1:25:00 07:18 96
12. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 3. 1:25:11 07:29 93
13. Beneš Pavel 71 10 NAVA Sport Velké Losiny C 4. 1:26:39 08:57 91
14. Navařík st. Robert 69 10 NAVA Sport Velké Losiny C 5. 1:27:21 09:39 89
15. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli B 6. 1:28:03 10:21 87
16. Musila René 69 10 Sportakus C 6. 1:29:19 11:37 85
17. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 7. 1:29:23 11:41 84
18. Pecháček Adam 75 10 Eleven Mercedes-Benz Mitas C 8. 1:29:40 11:58 83
19. Mach Ondřej 97 10 Jeseničtí Orli A 4. 1:30:57 13:15 82
20. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 1. 1:31:00 13:18 81
21. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 2. 1:31:03 13:21 80
22. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 7. 1:31:17 13:35 79
23. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 3. 1:31:58 14:16 78
24. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:32:26 14:44 77
25. Riedl Radomír 75 10 Ridelli C 9. 1:32:42 15:00 76
26. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 1:32:45 15:03 75
27. Steuer Radovan 64 10 Head Bike TJ Opava D 5. 1:34:27 16:45 74
28. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 6. 1:34:34 16:52 73
29. Vychodil Lubomír 57 10 IN-LIFE cycling team D 7. 1:35:05 17:23 72
30. Buček Petr 68 10 Novatop Lapierre C 10. 1:35:17 17:35 71
31. Voženílek Martin 83 10 B 8. 1:35:30 17:48 70
32. Kočí Vít 00 10 M 2. 1:36:02 18:20 69
33. Hejtmánek Miloš 63 10 C.A.C. Šumperk D 8. 1:36:05 18:23 68
34. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 9. 1:36:17 18:35 67
35. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 11. 1:36:20 18:38 66
36. Volík Marek 00 10 KCT-Skk M 3. 1:38:39 20:57 65
37. Staník Josef 69 10 Bikesport Uničov C 12. 1:41:25 23:43 64
38. Pospíšil Petr 73 10 OnRoad Racing Team C 13. 1:42:04 24:22 63
39. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 14. 1:42:17 24:35 62
40. Kočí Roman 65 10 D 10. 1:42:48 25:06 61
41. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 15. 1:43:07 25:25 60
42. Patrmann Tomáš 76 10 C 16. 1:44:44 27:02 59
43. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 17. 1:44:46 27:04 58
44. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 18. 1:44:50 27:08 57
45. Kolegar Matouš 98 10 Jelita M 4. 1:45:09 27:27 56
46. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 11. 1:45:35 27:53 55
47. Trojek Karel 55 10 Stevens Oknoplast Šumperk E 2. 1:46:30 28:48 54
48. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 12. 1:46:46 29:04 53
49. Kratochvíl Petr 72 10 C 19. 1:47:51 30:09 52
50. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 20. 1:48:54 31:12 51
51. Kuběnka Oldřich 56 10 E 3. 1:49:16 31:34 50
52. Kolavik Radek 73 10 Short bike Olomouc C 21. 1:49:23 31:41 50
53. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 9. 1:49:25 31:43 49
54. Jiroutek Juraj 60 10 IN-LIFE cycling team D 13. 1:49:52 32:10 49
55. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 10. 1:50:00 32:18 48
56. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 4. 1:53:48 36:06 48
57. Halfar Martin 89 10 Jelita A 5. 1:54:26 36:44 47
58. Trébal David 74 10 Short bike Olomouc C 22. 1:57:22 39:40 47
59. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 5. 1:58:10 40:28 46
60. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 11. 1:59:40 41:58 46
61. Zemánek Lukáš 86 10 B 12. 2:00:04 42:22 45
62. Adamík Jiří 61 10 Credo Team D 14. 2:03:15 45:33 45
63. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 23. 2:04:18 46:36 44
64. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 24. 2:08:50 51:08 44
65. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 6. 2:09:43 52:01 43
66. Mádr René 71 10 SK Salith Suntex Šumperk C 25. 2:13:51 56:09 43
67. Komárek Bedřich 53 10 E 7. 2:14:44 57:02 42
68. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 8. 2:18:13 1:00:31 42
69. Adamík Patrik 92 10 Credo Team A 6. 2:30:10 1:12:28 41
70. Nevosad Jindřich 62 10 D 15. 2:32:05 1:14:23 41
71. Holec Pavel 65 10 Credo Team D 16. 2:35:00 1:17:18 40
0. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 0. 00:00 -4662 0 DIS
0. Filka Karel 87 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 0. 00:00 -4662 0 DNF
0. Krátký Roman 83 10 Short bike Olomouc B 0. 00:00 -4662 0 DNF
0. Sebök Ladislav 76 10 C 0. 00:00 -4662 0 DNF
0. Haluzík Martin 76 10 Cyklo team Kolárna C 0. 00:00 -4662 0 DNF
0. Keprt Jan 54 10 E 0. 00:00 -4662 0 DNF