nekm zdar :)
 
 
Sobota, 20 Čec 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Ramzovský bikemaraton 20.8.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Navařík Robert 96 1 NAVA Sport Velké Losiny A 1. 1:41:50 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 Sportakus B 1. 1:42:50 01:00 176
3. Kadlec Miroslav 78 3 Veloservis Pešek B 2. 1:45:20 03:30 163
4. Veselovský Vlastimil 74 4 Cyklo Kuřim C 1. 1:45:25 03:35 151
5. Vykydal Jaroslav 78 5 Emilio sport B 3. 1:45:26 03:36 140
6. Pokorný Jiří 97 6 SK Salith Suntex Šumperk A 2. 1:45:32 03:42 130
7. Hejtmánek Marek 97 7 Sporton Šumperk A 3. 1:45:33 03:43 121
8. Krejčí Vladislav 74 8 Bikesport Uničov C 2. 1:46:09 04:19 113
9. Spáčil Leopeold 59 9 Novatop Lapierre D 1. 1:47:00 05:10 106
10. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 3. 1:47:05 05:15 100
11. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 4. 1:47:15 05:25 96
12. Nešpor Patrik 86 10 Jeseničtí Orli B 4. 1:49:02 07:12 93
13. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 4. 1:50:15 08:25 91
14. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 5. 1:51:29 09:39 89
15. Kovář Martin 00 10 Bikesport Team Mohelnice M 1. 1:55:00 13:10 87
16. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 5. 1:55:13 13:23 85
17. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli M 2. 1:55:19 13:29 84
18. Kočí Vít 00 10 M 3. 1:57:08 15:18 83
19. Riedl Radomír 75 10 Ridelli C 6. 1:57:51 16:01 82
20. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 2. 1:58:16 16:26 81
21. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 3. 1:58:27 16:37 80
22. Musila René 69 10 Sportakus C 7. 1:58:29 16:39 79
23. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 2:00:02 18:12 78
24. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 2:00:44 18:54 77
25. Jureček Jiří 86 10 B 6. 2:00:48 18:58 76
26. Kulík Vladislav 73 10 CK Morava C 8. 2:03:03 21:13 75
27. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 5. 2:03:25 21:35 74
28. Neumann Boris 68 11 eSeNBáci C 9. 2:05:19 23:29 73
29. Jarma Ctirad 97 10 Cyklo team Kolárna A 5. 2:06:08 24:18 72
30. Harlender Michal 72 10 Cyklo team Kolárna C 10. 2:07:17 25:27 71
31. Vychodil Lubomír 57 10 IN-LIFE cycling team D 6. 2:07:36 25:46 70
32. Gross Petr 76 10 3PJ Brno C 11. 2:08:54 27:04 69
33. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 7. 2:11:36 29:46 68
34. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 12. 2:11:41 29:51 67
35. Reif Jan 86 10 LKT 80 Šumperk B 8. 2:13:26 31:36 66
36. Sláma Richard 62 10 PBV MTB team Brno D 7. 2:14:08 32:18 65
37. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 13. 2:16:50 35:00 64
38. Wittich Jakub 96 10 A 6. 2:19:57 38:07 63
39. Patrmann Tomáš 76 10 C 14. 2:20:06 38:16 62
40. Hynek Vladimír 58 10 Bikers team Jeseník D 8. 2:20:35 38:45 61
41. Reif Tomáš 90 10 A 7. 2:22:55 41:05 60
42. Pěnčík Lukáš 87 10 Bikesport Uničov A 8. 2:25:04 43:14 59
43. Kočí Roman 65 10 D 9. 2:26:50 45:00 58
44. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 15. 2:30:00 48:10 57
45. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 2. 2:31:10 49:20 56
46. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 9. 2:32:43 50:53 55
47. Raida Ivo 55 13 eSeNBáci E 3. 2:46:49 1:04:59 54
48. Volík Marek 00 10 KCT-Skk M 4. 2:56:13 1:14:23 53
49. Zejfart Karel 72 10 C 16. 2:56:14 1:14:24 52
50. Nevosad Jindřich 62 10 D 10. 2:58:56 1:17:06 51
51. Fencl Radovan 72 10 C 17. 3:00:27 1:18:37 50
52. Novosad Jan 72 10 C 18. 3:07:04 1:25:14 50
53. Komárek Bedřich 53 10 E 4. 3:17:20 1:35:30 49
54. Fuchs Vladimír 54 10 E 5. 3:19:40 1:37:50 49
55. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 6. 3:57:30 2:15:40 48
56. Lasovský Roman 77 10 B 10. 1:30:36 -1x kolo 48
0. Zemek LUBOMÍR 67 10 C 0. 00:00 -6110 0 DNF
0. Beneš Pavel 71 10 C 0. 00:00 -6110 0 DNF
0. Fus Martin 87 10 Stevens Bolatice A 0. 00:00 -6110 0 DNF
0. Hladiš David 95 10 TNF BIKE TEAM A 0. 00:00 -6110 0 DNF
0. Veselý Radek 88 13 A 0. 00:00 -6110 0 DNF