nekm zdar :)
 
 
Sobota, 20 Čec 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Zlatohorská magistrála 10.9.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 Sportakus B 1. 1:37:54 0 190
2. Horáček Radim 90 2 Cyklosport Chropyně A 1. 1:41:40 03:46 176
3. Kouřil Martin 75 3 Fitko Jeseník C 1. 1:45:49 07:55 163
4. Mach Ondřej 97 4 Jeseničtí Orli A 2. 1:45:52 07:58 151
5. Nešpor Patrik 86 5 Jeseničtí Orli B 2. 1:47:24 09:30 140
6. Musila René 69 6 Sportakus C 2. 1:48:55 11:01 130
7. Knotek Ondřej 90 7 eSeNBáci A 3. 1:50:52 12:58 121
8. Gargulák Michal 66 8 Sportakus D 1. 1:51:46 13:52 113
9. Kouřil Jiří 55 9 Fitko Jeseník E 1. 1:52:41 14:47 106
10. Vychodil Tomáš 76 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 3. 1:52:46 14:52 100
11. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 4. 1:53:15 15:21 96
12. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 2. 1:53:15 15:21 93
13. Stever Radovan 64 10 Head Bike TJ Opava D 3. 1:53:19 15:25 91
14. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 5. 1:55:11 17:17 89
15. Hvorecký Jan 80 10 B 3. 1:57:01 19:07 87
16. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 6. 1:58:15 20:21 85
17. Pátek Jan 82 10 Sportakus B 4. 1:58:34 20:40 84
18. Huml Miroslav 82 10 ZhorTeam Vrbno B 5. 1:58:35 20:41 83
19. Sýkora Pavel 77 10 Bike One B 6. 1:59:18 21:24 82
20. Sobala Martin 84 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná B 7. 1:59:53 21:59 81
21. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli A 4. 1:59:58 22:04 80
22. Kočí Roman 65 10 D 4. 2:01:20 23:26 79
23. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 5. 2:07:49 29:55 78
24. Bača Petr 78 10 B 8. 2:07:50 29:56 77
25. Rosmanit Aleš 71 10 Bike Team Opava C 7. 2:08:44 30:50 76
26. Kašpar Petr 75 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná C 8. 2:09:00 31:06 75
27. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 9. 2:09:07 31:13 74
28. Hynek Vladimír 58 11 D 6. 2:10:04 32:10 73
29. Dokulil Jakub 85 11 ZhorTeam Vrbno B 9. 2:10:41 32:47 72
30. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 10. 2:13:04 35:10 71
31. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 10. 2:13:05 35:11 70
32. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 11. 2:13:41 35:47 69
33. Kratochvíl Petr 72 10 Cyklo Polách a syn C 12. 2:14:16 36:22 68
34. Halfar Martin 89 10 Jelita A 5. 2:15:09 37:15 67
35. Černil Tomáš 81 10 Jelita B 11. 2:16:39 38:45 66
36. Bruckner Ivan 49 11 MTB Bohdíkov E 2. 2:19:05 41:11 65
37. Březina Vojtěch 75 11 C 13. 2:20:14 42:20 64
38. Patrmann Tomáš 76 11 C 14. 2:22:38 44:44 63
39. Paliga Janusz 74 10 KTUKOL Glucholazy C 15. 2:22:55 45:01 62
40. Švrčina Miroslav 75 10 C 16. 2:24:07 46:13 61
41. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 17. 2:25:50 47:56 60
42. Haberland Jack 69 10 C 18. 2:26:34 48:40 59
43. Bereziuk Pawel 84 10 Jeseničtí Orli B 12. 2:28:03 50:09 58
44. Žák Jan 80 10 B 13. 2:28:38 50:44 57
45. Churý Martin 73 11 eSeNBáci C 19. 2:30:51 52:57 56
46. Sojka Marek 74 10 KTUKOL Glucholazy C 20. 2:32:19 54:25 55
47. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 2:32:55 55:01 54
48. Šorma Ivan 46 10 E 4. 2:32:56 55:02 53
49. Sobotík Vojtěch 97 10 Sportakus A 6. 2:36:14 58:20 52
50. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 7. 2:37:12 59:18 51
51. Šimek Miroslav 68 10 Sportakus C 21. 2:40:29 1:02:35 50
52. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci B 14. 2:41:15 1:03:21 50
53. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 15. 2:44:00 1:06:06 49
54. Filka Karel 87 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 8. 2:45:18 1:07:24 49
55. Nevosad Jindřich 62 10 D 7. 2:46:35 1:08:41 48
56. Pobořil Lukáš 80 11 B 16. 2:51:27 1:13:33 48
57. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 2:57:50 1:19:56 47
58. Kredinsky Jan 62 10 D 8. 3:42:31 2:04:37 47
59. Šedivý Marcel 75 4 Catus Beki Team C 22. 54:11 -2x kolo 46
60. Košárek Radek 77 4 SK Jiří Team Ostrava B 17. 59:58 -2x kolo 46
61. Matoušek Tibor 69 4 C 23. 1:01:31 -2x kolo 45
62. Kolář Ruda 63 10 D 9. 1:01:56 -2x kolo 45
63. Vlček Miroslav 81 4 B 18. 1:02:30 -2x kolo 44
64. Němec Lubomír 62 5 D 10. 1:04:41 -2x kolo 44
65. Mezuláník Lubor 64 5 D 11. 1:05:37 -2x kolo 43
66. Leicht Jiří 49 10 Medic Asist Opava E 6. 1:05:52 -2x kolo 43
67. Vojtášek Jan 53 5 E 7. 1:07:15 -2x kolo 42
68. Lasovský Roman 77 5 B 19. 1:09:01 -2x kolo 42
69. Lisowsky Dariusz 66 10 D 12. 1:09:37 -2x kolo 41
70. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 24. 1:09:50 -2x kolo 41
71. Žiška Marek 73 5 C 25. 1:10:40 -2x kolo 40
72. Kolář Ivan 67 10 C 26. 1:11:18 -2x kolo 40
73. Kremser Kamil 70 10 C 27. 1:11:20 -2x kolo 39
74. Horáček Vít 97 10 A 9. 1:11:27 -2x kolo 39
75. Galac Ivo 63 10 D 13. 1:12:50 -2x kolo 38
76. řehulka Víťa 69 10 C 28. 1:12:51 -2x kolo 38
77. Dubec Jiří 51 6 E 8. 1:15:13 -2x kolo 37
78. Rusky martin 69 5 C 29. 1:15:21 -2x kolo 37
79. Procházka Jan 66 10 D 14. 1:19:16 -2x kolo 36
80. Quis Pavel 72 10 C 30. 1:19:37 -2x kolo 36
81. Svoboda st. Marian 76 5 UNIKOVO MTB TEAM C 31. 1:20:15 -2x kolo 35
82. Ščerba Karel 56 10 E 9. 1:21:29 -2x kolo 35
83. Hurník Petr 76 10 C 32. 1:28:15 -2x kolo 34
84. Klobouk Josef 69 11 C 33. 1:29:54 -2x kolo 34
85. Helebrandt Daniel 66 11 D 15. 1:30:05 -2x kolo 33
86. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 10. 1:34:38 -2x kolo 33
87. Řehák Karel 67 10 C 34. 1:40:16 -2x kolo 32
88. Burian Jaroslav 52 10 E 11. 1:48:16 -2x kolo 32
89. Rác Milan 63 10 D 16. 1:50:57 -2x kolo 31
90. Maňásek Miroslav 58 10 D 17. 2:07:28 -2x kolo 31
0. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 0. 00:00 -5874 0 DNF
0. Řehák David 93 10 A 0. 00:00 -5874 0 DNF