nekm zdar :)
 
 
Pátek, 15 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské okruhy 1.5.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Trochta Libor 58 1 Cycloracing Olomouc D 1. 1:30:41 0 140
2. Novotný Pavel 58 2 Cyklobest - Team BIANCHI D 2. 1:30:41 0 126
3. Taraba Ondřej 00 3 Force team Jeseník M 1. 1:30:41 0 113
4. Bednář Pavel 58 4 Cycloracing Olomouc D 3. 1:30:41 0 101
5. Petruš st. Lubomír 63 5 ACS Drak Vrbno D 4. 1:30:41 0 90
6. Šenk Jaroslav 48 6 Silný tým Uničov E 1. 1:30:41 0 82
7. Janko Emil 60 7 Krivotým Humené D 5. 1:30:41 0 76
8. Pavlas Josef 52 8 Lokomotiva Pardubice E 2. 1:30:41 0 72
9. Sekerka Karel 61 9 Cycloracing Olomouc D 6. 1:30:41 0 69
10. Bráblík Martin 00 10 Force team Jeseník M 2. 1:30:41 0 67
11. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov E 3. 1:30:41 0 66
11. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 7. 1:30:41 0 66
13. Mayer Miloš 60 10 SK Prima Polička D 8. 1:30:58 00:17 64
14. Janíček Petr 62 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 9. 1:30:58 00:17 63
15. Parma Dominik 98 10 TJ Uničov M 3. 1:31:05 00:24 62
16. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 4. 1:31:05 00:24 61
17. Bráblík Michal 98 10 Force team Jeseník M 4. 1:31:05 00:24 60
18. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 5. 1:31:05 00:24 59
19. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 10. 1:31:14 00:33 58
20. Petraš Stanislav 51 10 CYKLOPROFI HOLICE E 6. 1:31:14 00:33 57
21. Vychodil Milan 58 10 CAC Červenka D 11. 1:31:14 00:33 56
22. Duchaň Stanislav 62 10 D 12. 1:37:16 06:35 55
23. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 7. 1:37:16 06:35 54
24. Hejtmánek Miloš 63 10 AZ - Ekotherm Šumperk D 13. 1:37:16 06:35 53
25. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 14. 1:37:16 06:35 52
26. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 15. 1:37:22 06:41 51
27. Sobala Miroslav 62 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 16. 1:37:22 06:41 50
28. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 17. 1:37:22 06:41 49
29. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov D 18. 1:37:30 06:49 48
30. Šťastný Václav 62 10 D 19. 1:42:16 11:35 47
31. Kuběnka Vladislav 47 10 Cykloklub Stará Ves E 8. 1:42:16 11:35 46
32. Durák Lubomír 54 10 CYKLOPROFI HOLICE E 9. 1:45:27 14:46 45
33. Smiglewicz Ryszard 57 10 D 20. 1:46:57 16:16 44
34. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 10. 1:47:24 16:43 43
35. Zoubele Jiří 50 10 AZ - Ekotherm Šumperk E 11. 1:48:30 17:49 42
36. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 12. 1:48:30 17:49 41
37. Rýznar Miroslav 53 10 AZ - Ekotherm Šumperk E 13. 1:48:39 17:58 40
38. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 21. 1:48:50 18:09 39
39. Kosina Jozef 56 10 E 14. 1:48:50 18:09 38
40. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 15. 1:54:06 23:25 37
41. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 16. 1:54:30 23:49 36
42. Komárek Bedřich 53 10 E 17. 2:00:30 29:49 35