nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 30 Led 2023
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Železný drak 24.7.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Otruba Jakub 98 1 Mapei Cyklokaňkovský M 1. 3:19:19 0 190
2. Dvorský David 92 2 Lawi Author A 1. 3:20:14 00:55 176
3. Cihlář Adam 98 3 Favorit Brno M 2. 3:20:58 01:39 163
4. Swaczyna Petr 85 4 CK Feso Petřvald B 1. 3:20:59 01:40 151
5. Troszak Robert 92 5 Dar-bud Isla A 2. 3:21:24 02:05 140
6. Nevídal Ondřej 93 6 Cycloracing Olomouc A 3. 3:21:25 02:06 130
7. Kobialka Marcin 83 7 B 2. 3:22:18 02:59 121
8. TOmášek Lukáš 95 8 Cyklo Kučera A 4. 3:22:19 03:00 113
9. Petr Pavel 70 9 CK Loko Pardubice C 1. 3:22:40 03:21 106
10. Pohanka Libor 80 10 KC Brno B 3. 3:22:54 03:35 100
11. Petřík Zdeněk 80 10 CPV Krnov B 4. 3:23:10 03:51 96
12. Chamrad Jiří 85 10 SK Bag Bike Rubing B 5. 3:23:20 04:01 93
13. Plundrák David 88 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná A 5. 3:24:00 04:41 91
14. Guz Konrad 83 10 OS Club B 6. 3:24:30 05:11 89
15. Šváb Miroslav 76 10 Cycling Brno C 2. 3:24:31 05:12 87
16. Borák Martin 90 10 IN-LIFE cycling team A 6. 3:25:15 05:56 85
17. Drahovzal Miroslav 70 10 Cyklo Gang Březina C 3. 3:25:59 06:40 84
18. Mach Ondřej 97 10 Jeseničtí Orli A 7. 3:26:51 07:32 83
19. Pytel Jaromír 75 10 SK Bag Bike Rubing C 4. 3:26:51 07:32 82
20. Kajnar Tomáš 78 10 Nutrend Specialized B 7. 3:26:51 07:32 81
21. Pac Pawel 89 10 Fiolka Trans Magenta A 8. 3:26:51 07:32 80
22. Maj Kamil 83 10 Vons – Sport B 8. 3:26:51 07:32 79
23. Rada Pavel 73 10 CK Kudrna - PeMaP Přerov C 5. 3:27:00 07:41 78
24. HALAS Jaroslaw 80 10 Pro-Kan Suszec B 9. 3:27:00 07:41 77
25. Křešťák Filip 90 10 Cycling Brno A 9. 3:27:00 07:41 76
26. Blinka Luděk 83 10 B 10. 3:27:00 07:41 75
27. Satke Tomáš 89 10 Puskinak.cz A 10. 3:27:00 07:41 74
28. Jarma Ctirad 97 10 Puskinak.cz A 11. 3:27:00 07:41 73
29. Kopecký Lukáš 78 10 HARTMAN CZ B 11. 3:27:00 07:41 72
30. Kusidlo Mariusz 87 10 Dar-bud Isla A 12. 3:27:00 07:41 71
31. Haas Robert 73 10 SK Bag Bike Rubing C 6. 3:29:08 09:49 70
32. Szulczewski Tomasz 73 10 C 7. 3:29:08 09:49 69
33. Grigorscu Lubor 83 10 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 12. 3:29:08 09:49 68
34. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 8. 3:29:08 09:49 67
35. Kraus Dariusz 93 10 Dar-bud Isla A 13. 3:29:08 09:49 66
36. Swaczyna Patrik 70 10 CK Feso Petřvald C 9. 3:29:08 09:49 65
37. Szrajber Tomasz 93 10 Fiolka Trans Magenta A 14. 3:30:27 11:08 64
38. Neset Jan 86 10 IN-LIFE cycling team B 13. 3:30:50 11:31 63
39. Maskant Jindřich 83 10 IN-LIFE cycling team B 14. 3:30:51 11:32 62
40. Sedláček Dan 79 10 IN-LIFE cycling team B 15. 3:31:07 11:48 61
41. Kawulok Vojtěch 93 10 A 15. 3:32:06 12:47 60
42. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 10. 3:32:10 12:51 59
43. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 11. 3:32:18 12:59 58
44. Březina Petr 91 10 Cykloteam Kolárna A 16. 3:32:36 13:17 57
45. Galuška Tomáš 70 10 CK Continental Frenštát I. C 12. 3:33:00 13:41 56
46. Haladus Szymon 97 10 CPV Krnov A 17. 3:33:18 13:59 55
47. Martinák Tomáš 73 10 SK Val.Kralovství C 13. 3:35:00 15:41 54
48. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 14. 3:35:20 16:01 53
49. Urbášek Jan 94 10 Favorit Brno A 18. 3:35:22 16:03 52
50. Cink Jan 99 10 Mapei Cyklokaňkovský M 3. 3:38:50 19:31 51
51. Štěpaník Jiří 92 10 Cykloteam Kolárna A 19. 3:39:00 19:41 50
52. Javorek Petr 80 10 www.masazprozeny.cz B 16. 3:39:45 20:26 50
53. Hrubý Martin 70 10 SK Bag Bike Rubing C 15. 3:40:15 20:56 49
54. Vydra Jan 87 10 IN-LIFE cycling team A 20. 3:45:00 25:41 49
55. Papula Lukáš 95 11 Experiment 23 A 21. 3:50:00 30:41 48
56. Vlček Pavel 90 10 IN-LIFE cycling team A 22. 3:50:35 31:16 48
57. Rohrer Jan 73 10 C 16. 3:51:17 31:58 47
58. Kuda Pavel 70 10 Cycling Brno C 17. 3:54:10 34:51 47
59. Bartoš Martin 79 10 Bikesport Team Mohelnice B 17. 3:56:00 36:41 46
60. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 18. 3:59:28 40:09 46
61. Juřík Kamil 67 10 Cyklo Jeseník C 19. 4:02:30 43:11 45
62. Kmínek Vojtěch 00 10 Mapei Cyklokaňkovský M 4. 4:03:01 43:42 45
63. Petruš Jiří 96 10 Puskinak.cz A 23. 4:03:02 43:43 44
64. Szczygiel Jacek 63 10 E 1. 4:04:50 45:31 44
65. Bogacki Rafal 73 10 Kleib Kedzierzyn C 20. 4:04:58 45:39 43
66. Kawulok Zbyšek 53 10 E 2. 4:05:25 46:06 43
67. Adámek František 70 10 ACS Drak Vrbno C 21. 4:06:00 46:41 42
68. Roháček Jakub 00 10 Mapei Cyklokaňkovský M 5. 4:06:15 46:56 42
69. Sedlář Milan 73 11 C 22. 4:06:40 47:21 41
70. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 1. 4:08:52 49:33 41
71. Zdanowicz Marek 55 11 Merida Gliwice E 3. 4:10:11 50:52 40
72. Muzik Mateusz 94 10 Dar-bud Isla A 24. 4:11:30 52:11 40
73. Hvorecký Jan 80 10 B 18. 4:14:20 55:01 39
74. Janczura Piotr 73 10 Dar-bud Isla C 23. 4:15:09 55:50 39
75. Neumann Boris 68 10 C 24. 4:16:38 57:19 38
76. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 4. 4:16:40 57:21 38
77. Janiszewski Marek 73 10 C 25. 4:24:50 1:05:31 37
78. Adamů Pavel 66 10 Fitko Jeseník D 2. 4:27:00 1:07:41 37
79. Misina Andrzej 53 10 Merida Gliwice E 5. 4:28:25 1:09:06 36
80. Bernát Marek 73 10 C 26. 4:29:20 1:10:01 36
81. Jankowski Alexander 56 10 Merida Gliwice E 6. 4:35:00 1:15:41 35
82. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 7. 4:38:50 1:19:31 35
83. Gielzak Maciej 73 12 C 27. 4:54:24 1:35:05 34
84. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 28. 5:32:20 -1x kolo 34 Ovčárna
85. Vlasák David 93 10 Cykloteam Kolárna A 25. 4:06:00 -2x kolo 33 Hvězda
86. Švan Miroslav 60 10 ACS Drak Vrbno D 3. 4:06:00 -2x kolo 33 Hvězda
87. Malínek Lukáš 99 10 Favorit Brno M 6. 4:06:00 -2x kolo 32 Hvězda
88. Pekarčík Jiří 53 14 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 8. 4:30:00 -2x kolo 32 Hvězda
89. Lichnovský Stanislav 70 10 ACS Drak Vrbno C 29. 3:30:00 -4x kolo 31 Vrbno
90. Machač Miroslav 57 14 ACS Drak Vrbno D 4. 3:50:00 -4x kolo 31 Vrbno
91. Kovář Daniel 80 10 ENJOY the SPORT B 19. 2:46:00 -6x kolo 30 Forvíz