nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 30 Led 2023
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Časovka Na Skřítek 13.8.2016

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Homola Libor 73 1 Cycloracing Olomouc C 1. 23:49 0 190
2. Míček Radomír 86 2 Cycloracing Olomouc B 1. 23:49 0 176
3. Šmíd Robert 78 3 Cycling Brno B 2. 23:56 00:07 163
4. Horák Michal 75 4 SC Mirva Svitavy C 2. 23:57 00:08 151
5. Petřík Zdeněk 80 5 CPV Krnov B 3. 23:58 00:09 140
6. Petr Daniel 80 6 SK Prima Polička B 4. 24:31 00:42 130
7. Babiánek David 93 7 MIKO Cycles Přerov A 1. 24:32 00:43 121
8. Tesař Oldřich 75 8 ORBEA CZECH MASTERS C 3. 24:32 00:43 113
9. Stráník Josef 72 9 Tesaři Osík C 4. 24:43 00:54 106
10. Černý Petr 83 10 SC Mirva Svitavy B 5. 25:07 01:18 100
11. Trochta Libor 58 10 Cycloracing Olomouc D 1. 25:17 01:28 96
12. Rada Pavel 73 10 CK Kudrna - PeMaP Přerov C 5. 25:20 01:31 93
13. Kechrt Tomáš 81 10 Pells Team B 6. 25:23 01:34 91
14. Nevídal Ondřej 93 10 Cycloracing Olomouc A 2. 25:33 01:44 89
15. Vodička Václav 72 10 Cycling Brno C 6. 25:40 01:51 87
16. Janů Petr 79 10 Area Zero Pro Team B 7. 25:40 01:51 85
17. Gotthard David 76 10 C 7. 25:46 01:57 84
18. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov E 1. 26:21 02:32 83
19. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc C 8. 26:24 02:35 82
20. Polášek Michal 93 10 A 3. 26:48 02:59 81
21. Koňarik David 81 10 C.S.C. Šumperk B 8. 26:54 03:05 80
22. Janiček Petr 63 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 2. 27:25 03:36 79
23. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 2. 27:27 03:38 78
24. Snášel Lubomír 81 10 C.S.C. Šumperk B 9. 27:28 03:39 77
25. Žerava Martin 83 10 B 10. 27:31 03:42 76
26. Novotný Pavel 58 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 3. 27:45 03:56 75
27. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 3. 27:50 04:01 74
28. Pavlas Josef 52 10 Lokomotiva Pardubice E 4. 27:53 04:04 73
29. Jílek František 71 10 KČC 1900 Litomyšl C 9. 27:56 04:07 72
30. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 27:57 04:08 71
31. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc B 11. 27:58 04:09 70
32. Vopálka Pavel 62 10 D 5. 27:59 04:10 69
33. Mikulášek Tomáš 73 10 C 10. 28:07 04:18 68
34. Zajac Bartosz 91 10 ACT Polska A 4. 28:14 04:25 67
35. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 12. 28:19 04:30 66
36. Šenk Jaroslav 48 10 Silný tým Uničov E 5. 28:27 04:38 65
37. Šustr Jiří 80 11 Silný tým Uničov B 13. 28:32 04:43 64
38. Dykast Vít 63 10 KČC 1900 Litomyšl D 6. 28:35 04:46 63
39. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 11. 28:41 04:52 62
40. Vilč Roman 73 10 C 12. 28:45 04:56 61
41. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 7. 28:46 04:57 60
42. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 13. 28:47 04:58 59
43. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 14. 29:01 05:12 58
44. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 6. 29:05 05:16 57
45. Polcer Jan 91 10 Silný tým Uničov B 14. 29:06 05:17 56
46. Petraš Stanislav 51 10 CYKLOPROFI HOLICE E 7. 29:07 05:18 55
47. Zajac Piotr 66 10 ACT Polska D 8. 29:12 05:23 54
48. Polášek Pavel 63 10 D 9. 29:13 05:24 53
49. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 10. 29:24 05:35 52
50. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 15. 29:25 05:36 51
51. Trunečka Zbyňek 75 10 Bikesport Team Mohelnice C 16. 29:27 05:38 50
52. Domanský Martin 80 10 B 15. 29:58 06:09 50
53. Misina Andrzej 53 10 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí E 8. 30:00 06:11 49
54. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín B 16. 30:03 06:14 49
55. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov D 11. 30:07 06:18 48
56. Babiánek Milan 58 10 MIKO Cycles Přerov D 12. 30:09 06:20 48
57. Vejrosta Zbyňek 55 10 FORCE KCK Cykloteam Zlín E 9. 30:12 06:23 47
58. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 17. 30:13 06:24 47
59. Nováček Jiří 83 11 Ski klub RD Rýmařov B 17. 30:34 06:45 46
60. Šustr Jirka 73 10 C 18. 30:53 07:04 46
61. Špaček Martin 76 10 Nosice.com C 19. 30:57 07:08 45
62. Durák Lubomír 54 10 CYKLOPROFI HOLICE E 10. 30:57 07:08 45
63. Kuběnka Vladislav 47 10 AVX Lanškroun E 11. 31:14 07:25 44
64. Podešva Pavel 49 10 Duko Rýmařov E 12. 31:16 07:27 44
65. Jankowski Alexander 56 10 E 13. 31:22 07:33 43
66. Bernát Marek 73 10 C 20. 31:27 07:38 43
67. Svrčin David 73 11 C 21. 31:52 08:03 42
68. Stolarik Jan 80 10 B 18. 31:54 08:05 42
69. Kukula Zdeněk 50 11 CS Víno Karabina Šumperk E 14. 32:20 08:31 41
70. Domanský Antonín 50 12 Cykloklub Stará Ves E 15. 33:19 09:30 41
71. Jelínek František 63 10 CS Víno Karabina Šumperk D 13. 33:30 09:41 40
72. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 16. 33:33 09:44 40
73. Glacner Miroslav 70 13 Cykloklub Stará Ves C 22. 33:58 10:09 39
74. Zoubele Jiří 50 10 AZ - Ekotherm Šumperk E 17. 34:09 10:20 39
75. Pekarčík Jiří 53 13 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 18. 35:56 12:07 38
76. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 23. 36:16 12:27 38
77. Rýznar Miroslav 53 10 AZ - Ekotherm Šumperk E 19. 36:20 12:31 37
78. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 20. 36:46 12:57 37
79. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 24. 37:08 13:19 36
80. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 21. 37:36 13:47 36
81. Mattuš Milan 43 10 KČC 1900 Litomyšl E 22. 37:48 13:59 35
82. Komárek Bedřich 53 13 E 23. 38:29 14:40 35
83. Galle Jiří 82 13 ACS Drak Vrbno B 19. 40:07 16:18 34
84. Semanyszyn Zdislaw 53 13 Merida Gliwice E 24. 42:42 18:53 34
85. Hašek Václav 44 14 Cykloklub Stará Ves E 25. 46:13 22:24 33
86. Pešta Pavel 77 10 HaPe Brno B 20. 46:22 22:33 33