nekm zdar :)
 
 
Středa, 24 Čec 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Rychlebská 30 MTB 7.5.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kopecký Lukáš 78 10 HARTMAN CZ B 1. 1:37:45 0 190
2. Pokorný Jiří 97 1 SK Salith Suntex Šumperk A 1. 1:40:07 02:22 176
3. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 1. 1:42:46 05:01 163
4. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 2. 1:42:52 05:07 151
5. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 2. 1:45:51 08:06 140
6. Bráblík Michal 98 2 Force team Jeseník A 2. 1:46:35 08:50 130
7. Hejtmánek Marek 97 3 Sporton Šumperk A 3. 1:51:08 13:23 121
8. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník M 1. 1:51:13 13:28 113
9. Knotek Ondřej 90 4 eSeNBáci A 4. 1:52:23 14:38 106
10. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 3. 1:52:56 15:11 100
11. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 3. 1:53:00 15:15 96
12. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:53:03 15:18 93
13. Sýkora Pavel 77 10 Bike One C 4. 1:54:25 16:40 91
14. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 1. 1:55:25 17:40 89
15. Filgas Jan 73 10 C 5. 1:55:41 17:56 87
16. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 6. 1:56:04 18:19 85
17. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 1:56:58 19:13 84
18. Bráblík Martin 00 10 Force team Jeseník M 2. 1:57:17 19:32 83
19. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 7. 1:59:09 21:24 82
20. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 4. 1:59:46 22:01 81
21. Košnar Pavel 74 10 C 8. 2:01:12 23:27 80
22. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 3. 2:01:59 24:14 79
23. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 9. 2:03:37 25:52 78
24. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 10. 2:06:19 28:34 77
25. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 11. 2:07:01 29:16 76
26. Doleček Martin 73 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT C 12. 2:07:06 29:21 75
27. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 13. 2:07:25 29:40 74
28. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 3. 2:07:27 29:42 73
29. Halfar Martin 89 5 eSeNBáci A 5. 2:08:55 31:10 72
30. Dvořák Vítek 00 10 M 4. 2:11:15 33:30 71
31. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli D 4. 2:11:52 34:07 70
32. Hejtmánek Miloš 63 10 - D 5. 2:13:15 35:30 69
33. Bluma Martin 74 10 - C 14. 2:17:15 39:30 68
34. Čarný David 79 10 B 5. 2:17:41 39:56 67
35. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 15. 2:25:28 47:43 66
36. Tůma ¨Pavel 68 10 INS Ateliér Náchod C 16. 2:25:59 48:14 65
37. Formánek Jan 99 10 Force team Jeseník M 5. 2:27:09 49:24 64
38. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 6. 2:27:17 49:32 63
39. Bronček Miloš 75 10 Bike One C 17. 2:29:13 51:28 62
40. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 18. 2:30:53 53:08 61
41. Macek Martin 85 10 Posilovna Javorník B 7. 2:31:30 53:45 60
42. Šmirják Miroslav 89 6 A 6. 2:32:29 54:44 59
43. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 2. 2:32:33 54:48 58
44. Zemene Břetislav 71 10 C 19. 2:38:45 1:01:00 57
45. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 3. 2:39:41 1:01:56 56
46. Novosad Jan 72 10 C 20. 2:41:47 1:04:02 55
47. Smyčka Jiří 97 7 SK Lipová lázně A 7. 2:44:36 1:06:51 54
48. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou E 4. 2:49:11 1:11:26 53
49. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 8. 2:54:09 1:16:24 52
50. Nevosad Jindřich 62 10 D 6. 3:07:57 1:30:12 51
51. Kabela Miroslav 78 10 B 9. 3:12:26 1:34:41 50
52. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 3:14:04 1:36:19 50
53. Švábek Miroslav 82 10 SPORT Javorník B 10. 3:14:08 1:36:23 49
54. Cholasta Jiří 83 10 B 11. 3:20:56 1:43:11 49
55. Zonek Jan 75 10 C 21. 3:31:53 1:54:08 48
56. Garabík Tomáš 82 10 B 12. 54:57 -1x kolo 48 15 km
57. Michura Jacek 86 10 KTUKOL Glucholazy B 13. 55:03 -1x kolo 47 15 km
58. Švábek Martin 88 10 SPORT Javorník A 8. 1:06:08 -1x kolo 47 15 km
59. Kozák st. Přemysl 76 10 SPORT Javorník C 22. 1:09:06 -1x kolo 46 15 km
60. Kožušník Jan 80 10 BMX Jeseník B 14. 1:14:44 -1x kolo 46 15 km
61. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory M 6. 1:18:42 -1x kolo 45 15 km
62. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM C 23. 1:18:51 -1x kolo 45 15 km
63. Juřík Pavel 74 10 C 24. 1:20:23 -1x kolo 44 15 km
64. Dubec Jiří 51 10 E 6. 1:22:03 -1x kolo 44 15 km
65. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 15. 1:25:38 -1x kolo 43 15 km
66. Hanus Daniel 84 10 Holky & Kluci B 16. 1:43:06 -1x kolo 43 15 km
67. Kotas Petr 69 10 Holky & Kluci C 25. 1:43:10 -1x kolo 42 15 km
68. Hendrych Denis 01 10 M 7. 1:52:42 -1x kolo 42 15 km
69. Kubinec Radek 72 10 SPORT Javorník C 26. 2:03:55 -1x kolo 41 15 km
70. Menzel Pavel 72 10 SPORT Javorník C 27. 2:08:52 -1x kolo 41 15 km
71. Brožek Pavel 74 10 C 28. 2:26:30 -1x kolo 40 15 km
72. Kaska Jan 77 10 C 29. 2:35:51 -1x kolo 40 15 km
0. Bedeč Jan 98 10 Jeseničtí Orli A 0. 00:00 -5865 0 DNF