nekm zdar :)
 
 
Středa, 13 Pro 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - MTB Po Jesenické Magistrále 14.5.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kopecký Lukáš 78 10 HARTMAN CZ B 1. 59:08 0 190
2. Ryška Marek 96 1 Mountain Time.cz A 1. 1:00:11 01:03 176
3. Hejtmánek Marek 97 2 Sporton Šumperk A 2. 1:01:05 01:57 163
4. Hansilián Filip 87 10 Mountain Time.cz B 2. 1:02:20 03:12 151
5. Navařík st. Robert 69 10 Nava Sport C 1. 1:02:30 03:22 140
6. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 2. 1:03:10 04:02 130
7. Řeha Filip 01 10 Biketeam Zlaté Hory M 1. 1:03:40 04:32 121
8. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 3. 1:03:52 04:44 113
9. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 4. 1:04:18 05:10 106
10. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 3. 1:04:57 05:49 100
11. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:06:55 07:47 96
12. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 2. 1:07:00 07:52 93
13. Barteska Samuel 98 3 Vosa Bruntál A 3. 1:07:01 07:53 91
14. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 1:07:02 07:54 89
15. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 5. 1:08:00 08:52 87
16. Grček Lubomír 89 4 A 4. 1:08:29 09:21 85
17. Maňur Antonín 89 5 A 5. 1:08:32 09:24 84
18. Šalmík Pavel 72 10 Duko Rýmařov C 6. 1:08:57 09:49 83
19. Kříž Tomáš 01 10 SK Jiří Team Ostrava M 3. 1:08:58 09:50 82
20. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:09:00 09:52 81
21. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 7. 1:09:10 10:02 80
22. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 4. 1:09:29 10:21 79
23. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 3. 1:10:20 11:12 78
24. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 5. 1:10:35 11:27 77
25. Sýkora Pavel 77 10 Bike One C 8. 1:10:49 11:41 76
26. Bedeč Jan 98 6 Jeseničtí Orli A 6. 1:11:52 12:44 75
27. Slonina Luděk 87 10 Loko Krnov B 6. 1:12:45 13:37 74
28. Volík Marek 00 10 Force Jeseník M 4. 1:12:58 13:50 73
29. Gromus Tomáš 76 10 Horal Rýmařov C 9. 1:13:24 14:16 72
30. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 10. 1:13:50 14:42 71
31. Vychodil Lubomír 57 10 Cyklo team Kolárna E 2. 1:14:01 14:53 70
32. Štanglica Jiří 92 7 Cykloklub Stará Ves A 7. 1:14:13 15:05 69
33. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 11. 1:14:32 15:24 68
34. Halfar Martin 89 8 eSeNBáci A 8. 1:15:18 16:10 67
35. Hejtmánek Miloš 63 10 C.A.C. Šumperk D 4. 1:15:42 16:34 66
36. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 12. 1:16:59 17:51 65
37. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky M 5. 1:17:22 18:14 64
38. Bajgr Patrik 75 10 C 13. 1:17:29 18:21 63
39. Šašinka Radek 89 9 A 9. 1:18:49 19:41 62
40. Takáč David 00 10 Bikomatic M 6. 1:19:20 20:12 61
41. Krečmer Patrik 72 10 Team Rio C 14. 1:19:31 20:23 60
42. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 15. 1:20:01 20:53 59
43. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 7. 1:20:39 21:31 58
44. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 16. 1:22:14 23:06 57
45. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 1:22:22 23:14 56
46. Vejmola František 72 10 Iron Maiden team C 17. 1:22:26 23:18 55
47. Leicht Jiří 49 10 SPV Těchonín E 4. 1:24:28 25:20 54
48. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 18. 1:24:35 25:27 53
49. Pelcl Petr 70 10 Buldoci Rapotín C 19. 1:25:58 26:50 52
50. Švrčina Miroslav 75 10 C 20. 1:26:06 26:58 51
51. Švrčina Vojtěch 01 10 M 7. 1:27:11 28:03 50
52. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 21. 1:27:15 28:07 50
53. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 5. 1:27:48 28:40 49
54. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 22. 1:28:04 28:56 49
55. Lemon Torsten 94 10 A 10. 1:28:20 29:12 48
56. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 23. 1:29:21 30:13 48
57. Casciani Eduard 73 10 C 24. 1:30:38 31:30 47
58. Jaroš Jiří 68 10 Cykloklub Stará Ves C 25. 1:30:59 31:51 47
59. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 1:31:00 31:52 46
60. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 26. 1:33:25 34:17 46
61. Dočkálek Michal 92 10 A 11. 1:34:46 35:38 45
62. Keprt Jan 54 10 E 6. 1:35:17 36:09 45
63. Komárek Bedřich 53 10 E 7. 1:37:38 38:30 44
64. Sedláček Petr 75 10 C 27. 1:41:46 42:38 44
65. Soviš Ivan 46 10 E 8. 1:45:10 46:02 43
66. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 9. 1:48:25 49:17 43
67. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 6. 1:50:01 50:53 42
68. Koňárek jaromír 88 10 A 12. 1:51:32 52:24 42
0. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 0. 00:00 -3548 0 DNF
0. Zamazal Patrik 72 10 Mountain Time.cz C 0. 00:00 -3548 0 DNF
0. Vosyka Josef 63 10 D 0. 00:00 -3548 0 DNF
0. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 0. 00:00 -3548 0 DNF
0. Vosyka Jakub 98 10 A 0. 00:00 -3548 0 DNF
0. Kozák Martin 88 10 A 0. 00:00 -3548 0 DNF