nekm zdar :)
 
 
Sobota, 19 Srp 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Českopetrovická koolna 20.5.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Pospíšil Petr 79 7 Cyklomax Brandýs nad Orlicí B 1. 1:20:58 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 8 IN-LIFE cycling team B 2. 1:20:58 0 176
3. Kopecký Lukáš 78 9 HARTMAN CZ B 3. 1:23:24 02:26 163
4. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 1. 1:25:35 04:37 151
5. Kovář Martin 00 10 Bike sport Mohelnice M 1. 1:25:43 04:45 140
6. Horák Domink 01 10 Bike Academy Opletal M 2. 1:27:42 06:44 130
7. Stejskal Jakub 95 1 Skialp Dolní Morava A 1. 1:28:26 07:28 121
8. Kadrman Miloslav 81 10 Prestige Cycling Team B 4. 1:30:07 09:09 113
9. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:31:00 10:02 106
10. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 3. 1:31:05 10:07 100
11. Kočí Vít 00 10 Prestige Cycling Team M 4. 1:31:06 10:08 96
12. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 5. 1:31:22 10:24 93
13. Ondřejka Jiří 99 10 Klub Biatlon Letohrad M 5. 1:31:27 10:29 91
14. Růžička Tomáš 85 10 CTB Brandýs nad Orlicí B 6. 1:32:16 11:18 89
15. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 2. 1:35:58 15:00 87
16. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 2. 1:36:02 15:04 85
17. Mikyska Tomáš 01 10 Klub Biatlon Letohrad M 6. 1:36:22 15:24 84
18. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:36:30 15:32 83
19. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 3. 1:36:40 15:42 82
20. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 3. 1:36:44 15:46 81
21. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 7. 1:37:21 16:23 80
22. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 8. 1:38:01 17:03 79
23. Moravec Jaroslav 58 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT D 4. 1:38:05 17:07 78
24. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 9. 1:38:22 17:24 77
25. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 4. 1:39:03 18:05 76
26. Mikulecký Pavel 91 2 A 2. 1:39:45 18:47 75
27. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 5. 1:39:46 18:48 74
28. Krejsa Tomáš 77 10 KUS-klub univerzálních sportovců C 6. 1:40:15 19:17 73
29. Knotek Ondřej 90 3 eSeNBáci A 3. 1:41:12 20:14 72
30. Kočí Roman 65 10 D 5. 1:41:21 20:23 71
31. Hermann Matěj 00 10 Klub Biatlon Letohrad M 7. 1:41:45 20:47 70
32. Doleček Martin 73 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT C 7. 1:42:55 21:57 69
33. Kánský Petr 00 10 Klub Biatlon Letohrad M 8. 1:44:17 23:19 68
34. Halfar Martin 89 4 eSeNBáci A 4. 1:45:07 24:09 67
35. Štvrtecký Jakub 98 5 Klub Biatlon Letohrad A 5. 1:45:58 25:00 66
36. Glacner Miroslav 70 10 Cykloklub Stará Ves C 8. 1:46:05 25:07 65
37. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 9. 1:46:16 25:18 64
38. Faltejsek Jan 75 10 C 10. 1:49:50 28:52 63
39. Pechanec Ondřej 01 10 Cyklo Bendl M 9. 1:50:39 29:41 62
40. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 10. 1:50:46 29:48 61
41. Valíček Robert 01 10 Klub Biatlon Letohrad M 10. 1:52:08 31:10 60
42. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 11. 1:53:26 32:28 59
43. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky M 11. 1:54:22 33:24 58
44. Švrčina Miroslav 75 10 C 12. 1:55:17 34:19 57
45. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 13. 1:55:59 35:01 56
46. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 11. 1:58:27 37:29 55
46. Zezulka Petr 78 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 11. 1:58:27 37:29 55
48. Karlík Mikuláš 99 10 Klub Biatlon Letohrad M 12. 2:00:10 39:12 53
49. Švrčina Vojtěch 01 10 M 13. 2:00:12 39:14 52
50. Žiška Matěj 00 10 M 14. 2:00:15 39:17 51
51. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 2. 2:00:45 39:47 50
52. Remeš Tadeáš 01 10 Klub Biatlon Letohrad M 15. 2:03:28 42:30 50
53. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 2:04:12 43:14 49
54. Žiška Marek 73 10 C 14. 2:07:53 46:55 49
55. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 15. 2:09:13 48:15 48
56. Janata Pavel 68 10 C 16. 2:11:42 50:44 48
57. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 4. 2:12:37 51:39 47
58. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 13. 2:19:13 58:15 47
59. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 5. 2:22:55 1:01:57 46
60. Nevosad Jindřich 62 10 D 6. 2:24:43 1:03:45 46
61. Toman Pavel 89 6 A 6. 2:55:00 1:34:02 45
62. Tobeš Jiří 74 10 C 17. 56:54 -1x kolo 45
63. Nechuta Aleš 73 10 Bike Freaks Holice C 18. 1:00:51 -1x kolo 44
64. Vlk Jakub 00 10 Ski klub České Petrovice M 16. 1:01:45 -1x kolo 44
0. Dvořák Václav 71 10 Ski klub České Petrovice C 0. 00:00 -4858 0 DNF
0. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 0. 00:00 -4858 0 DNF
0. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 0. 00:00 -4858 0 DNF
0. Jiřík Vít 63 10 D 0. 00:00 -4858 0 DNF
0. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 0. 00:00 -4858 0 DNF
0. Kaniščev Roman 70 10 Bike sport Mohelnice C 0. 00:00 -4858 0 DNF