nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 29 Čer 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Šumná Jízda 4.6.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 1 IN-LIFE cycling team B 1. 1:07:42 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 Bikestyle Opava B 2. 1:09:47 02:05 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 HARTMAN CZ B 3. 1:11:46 04:04 163
4. Kouřil Martin 75 4 Fitko Jeseník C 1. 1:12:12 04:30 151
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 2. 1:13:39 05:57 140
6. Řeha Filip 01 6 Biketeam Zlaté Hory M 1. 1:13:41 05:59 130
7. Paděra František 70 7 Moravec team C 3. 1:17:28 09:46 121
8. Nešpor Patrik 86 8 IN-LIFE cycling team B 4. 1:17:44 10:02 113
9. Uchytil Alois 66 9 Biketeam Zlaté Hory D 1. 1:18:03 10:21 106
10. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 2. 1:18:44 11:02 100
11. Běhůnek Svatoslav 81 10 B 5. 1:18:53 11:11 96
12. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 1. 1:18:59 11:17 93
13. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 6. 1:19:09 11:27 91
14. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 4. 1:19:11 11:29 89
15. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 2. 1:19:19 11:37 87
16. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 5. 1:19:25 11:43 85
17. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 6. 1:20:20 12:38 84
18. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 3. 1:21:16 13:34 83
19. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 7. 1:21:36 13:54 82
20. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 1:22:11 14:29 81
21. Baďura Jan 87 10 Fenix Ski Team Jeseník B 7. 1:22:18 14:36 80
22. Slonina Luděk 87 10 Loko Krnov B 8. 1:22:21 14:39 79
23. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 2. 1:24:25 16:43 78
24. Chuděj Marek 72 10 Jeseničtí Orli C 8. 1:25:33 17:51 77
25. Volík Marek 00 10 Force Jeseník M 3. 1:25:41 17:59 76
26. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 9. 1:25:59 18:17 75
27. Dvořák Vítek 00 11 M 4. 1:27:25 19:43 74
28. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 10. 1:28:35 20:53 73
29. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 11. 1:29:08 21:26 72
30. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky M 5. 1:30:38 22:56 71
31. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 3. 1:31:15 23:33 70
32. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 9. 1:31:36 23:54 69
33. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli D 5. 1:32:09 24:27 68
34. Černota Radim 75 11 Hup na kolo C 12. 1:35:27 27:45 67
35. Procházka Libor 87 10 B 10. 1:35:37 27:55 66
36. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 13. 1:35:46 28:04 65
37. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 14. 1:36:13 28:31 64
38. Pobořil Lukáš 80 10 B 11. 1:36:52 29:10 63
39. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 6. 1:37:12 29:30 62
40. Švrčina Miroslav 75 13 C 15. 1:43:35 35:53 61
41. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 1. 1:45:39 37:57 60
42. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 16. 1:46:43 39:01 59
43. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 17. 1:46:47 39:05 58
44. Švrčina Vojtěch 01 10 M 6. 1:47:41 39:59 57
45. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 12. 1:48:55 41:13 56
46. Novosad Jan 72 10 C 18. 1:50:47 43:05 55
47. Patrmann Tomáš 76 13 C 19. 1:54:29 46:47 54
48. Kožušník Jan 80 10 BMX Jeseník B 13. 1:56:15 48:33 53
49. Nevosad Jindřich 62 10 D 7. 1:57:33 49:51 52
50. Kašpar Lukáš 00 13 Biketeam Zlaté Hory M 7. 2:10:03 1:02:21 51
51. Grepl Josef 50 13 eSeNBáci E 2. 2:24:51 1:17:09 50
52. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 3. 2:41:25 1:33:43 50
53. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 2:49:50 1:42:08 49
54. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 20. 1:10:32 -1x kolo 49
55. Lasovský Roman 77 10 C 21. 1:11:45 -1x kolo 48
56. Nechuta Aleš 73 10 Bike Freaks Holice C 22. 1:12:02 -1x kolo 48
0. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 0. 00:00 -4062 0 DNF