nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 18 Čer 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Čas-OFF-ka na Šerák 8.7.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 1 IN-LIFE cycling team B 1. 39:36 0 190
2. Bednarský Vojtěch 97 2 TNF BIKE TEAM A 1. 40:20 00:44 176
3. Jasinski Martin 89 3 A 2. 41:06 01:30 163
4. Petřík Zdeněk 80 4 Bikestyle Opava B 2. 41:58 02:22 151
5. Holec Radek 99 5 KN PROJECT M 1. 42:51 03:15 140
6. Kušník Ondřej 99 6 Bike Sport Opava M 2. 43:25 03:49 130
7. Bezděk Pavel 86 7 Redpoint team B 3. 44:41 05:05 121
8. Krejčí Vladislav 74 8 Bikesport Uničov C 1. 46:30 06:54 113
9. Kouřil Martin 75 9 Fitko Jeseník C 2. 48:00 08:24 106
10. Jarma Ctirad 97 10 Puskinak.cz A 3. 48:01 08:25 100
11. Kočí Vít 00 10 Prestige Cycling Team M 3. 49:03 09:27 96
12. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 49:22 09:46 93
13. Kohout Lukáš 95 10 Symbio + BMC A 4. 49:47 10:11 91
14. Běhůnek Svatoslav 81 10 B 4. 49:52 10:16 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 3. 49:59 10:23 87
16. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 2. 50:06 10:30 85
17. Muck Arnošt 60 10 2K Bike Club Odry D 3. 50:17 10:41 84
18. Bednarský Václav 01 10 Force GO! Jeseník M 4. 50:50 11:14 83
19. Beneš Daniel 81 10 Sintesi Racing B 5. 51:34 11:58 82
20. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 6. 52:01 12:25 81
21. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 4. 52:02 12:26 80
22. Jamróz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 7. 52:25 12:49 79
23. štěpař Petr 64 10 D 5. 52:26 12:50 78
24. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 4. 52:28 12:52 77
25. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 5. 52:59 13:23 76
26. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 6. 53:12 13:36 75
27. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 8. 53:35 13:59 74
28. Bráblík Martin 00 10 Force GO! Jeseník M 5. 53:50 14:14 73
29. Kočí Roman 65 10 D 6. 54:04 14:28 72
30. Slavíček Petr 90 10 Symbio + BMC A 5. 54:31 14:55 71
31. Havlíček Miroslav 92 10 Symbio + BMC A 6. 54:57 15:21 70
32. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky M 6. 55:25 15:49 69
33. Koryťák Radek 88 11 Jeseničtí Orli A 7. 55:48 16:12 68
34. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli A 8. 56:33 16:57 67
35. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 7. 56:42 17:06 66
36. Hrabal Libor 81 10 B 9. 57:53 18:17 65
37. Jiroušek Jakub 87 10 B 10. 58:32 18:56 64
38. Kočvara Jiří 71 11 Duko Rýmařov C 7. 58:44 19:08 63
39. Daňhel Mojmír 64 10 Bikestyle Opava D 8. 59:05 19:29 62
40. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 11. 59:09 19:33 61
41. Kuběnka Oldřich 56 10 E 1. 59:24 19:48 60
42. Patrmann Tomáš 76 11 C 8. 59:53 20:17 59
43. Lukeš Stanislav 61 10 Jeseničtí Orli D 9. 1:00:09 20:33 58
44. Buřič Lubor 80 10 B 12. 1:00:23 20:47 57
45. Kryl Vlastimil 99 10 Cyklo team Kolárna M 7. 1:01:00 21:24 56
46. Volík Marek 00 10 Force GO! Jeseník M 8. 1:01:10 21:34 55
47. Procházka Radek 93 11 A 9. 1:01:41 22:05 54
48. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli D 10. 1:01:48 22:12 53
49. Wrožina František 89 10 A 10. 1:03:31 23:55 52
50. Dřímal Radek 79 10 Loko Krnov B 13. 1:03:32 23:56 51
51. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 11. 1:04:06 24:30 50
52. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 12. 1:04:37 25:01 50
53. Pěnkava Radomil 74 11 C 9. 1:06:00 26:24 49
54. Glacner Miroslav 70 11 Bikecentrum Olomouc C 10. 1:06:35 26:59 49
55. Tomečka Libor 62 10 2K Bike Club Odry D 13. 1:06:37 27:01 48
56. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 11. 1:07:02 27:26 48
57. Raida Ivo 55 11 eSeNBáci E 2. 1:08:39 29:03 47
58. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 12. 1:10:01 30:25 47
59. Žák Jan 84 10 B 14. 1:10:46 31:10 46
60. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 15. 1:11:00 31:24 46
61. Peštuka Roman 65 10 Fenix Ski Team Jeseník D 14. 1:11:39 32:03 45
62. Pobořil Lukáš 80 10 B 16. 1:11:47 32:11 45
63. Kušnýr Viliam 71 10 C 13. 1:12:33 32:57 44
64. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 14. 1:12:43 33:07 44
65. Vlčko Michal 84 10 Jeseničtí Orli B 17. 1:13:21 33:45 43
66. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 18. 1:14:27 34:51 43
67. Keprt Jan 54 11 Nadoraz E 3. 1:15:59 36:23 42
68. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 15. 1:16:29 36:53 42
69. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 4. 1:17:07 37:31 41
70. Novosad Jan 72 10 C 16. 1:17:22 37:46 41
71. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 19. 1:17:38 38:02 40
72. Svoboda Zdeněk 75 12 C 17. 1:19:22 39:46 40
73. Grygárek Zdeněk 81 12 B 20. 1:20:24 40:48 39
74. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 1:21:34 41:58 39
75. Nevosad Jindřich 62 10 D 15. 1:23:19 43:43 38
76. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 6. 1:23:39 44:03 38
77. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 9. 1:25:30 45:54 37
78. Glombiček Jindřich 56 12 E 7. 1:31:12 51:36 37
79. Chudada Tomáš 73 12 SC Samotišky C 18. 1:38:44 59:08 36
80. Hrdina Jiří 43 10 E 8. 1:49:26 1:09:50 36
81. Všetička Zdeněk 53 12 SKP Olomouc E 9. 2:00:00 1:20:24 35
82. Zemene Břetislav 71 10 C 19. 1:04:58 -1x kolo 35
83. Nechuta Aleš 73 10 Bike Freaks Holice C 20. 1:11:28 -1x kolo 34
84. Kronus Petr 74 10 C 21. 1:13:37 -1x kolo 34
85. Hégr Zdeněk 63 11 D 16. 1:15:20 -1x kolo 33
86. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 22. 1:17:41 -1x kolo 33