nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 19 Čec 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Hornolipovská třicítka 29.7.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Haman Martin 84 1 Superior Riders B 1. 56:27 0 190
2. Petruš Lubomír 90 2 Ethic Sport Prestige A 1. 56:28 00:01 176
3. Petřík Zdeněk 80 3 Bikestyle Opava B 2. 57:35 01:08 163
4. Fláma Tomáš 97 4 TS Bohemia A 2. 58:02 01:35 151
5. Borák Martin 90 5 IN-LIFE cycling team A 3. 58:09 01:42 140
6. Kechrt Tomáš 81 6 IN-LIFE cycling team B 3. 1:00:27 04:00 130
7. Říman Jakub 00 7 Cyklo team Kolárna M 1. 1:01:46 05:19 121
8. Fláma Miroslav 93 8 Bikesport Uničov A 4. 1:01:50 05:23 113
9. Jeřábek Ondřej 80 9 B 4. 1:02:27 06:00 106
10. Najser Tomáš 78 10 Bike One B 5. 1:03:13 06:46 100
11. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 6. 1:03:16 06:49 96
12. Malínek Lukáš 99 10 Force GO! Jeseník M 2. 1:03:31 07:04 93
13. Štěpaník Jiří 92 10 Cyklo team Kolárna A 5. 1:04:14 07:47 91
14. Linhart Petr 91 10 TNF BIKE TEAM A 6. 1:04:39 08:12 89
15. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:04:39 08:12 87
16. Kočí Vít 00 10 Prestige Cycling Team M 3. 1:05:22 08:55 85
17. Váňa Marek 71 10 MM Auto C 1. 1:05:30 09:03 84
18. Daňhel Mojmír 64 10 Bikestyle Opava D 2. 1:05:39 09:12 83
19. Řeha Filip 01 11 Biketeam Zlaté Hory M 4. 1:06:30 10:03 82
20. Adamů Pavel 66 10 Fitko Jeseník D 3. 1:06:32 10:05 81
21. Záhorec Stanislav 71 10 Sokkol Senohraby C 2. 1:06:33 10:06 80
22. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 4. 1:06:34 10:07 79
23. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 7. 1:06:36 10:09 78
24. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 3. 1:06:53 10:26 77
25. Hejtmánek Marek 97 10 Sporton Šumperk A 7. 1:07:43 11:16 76
26. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 8. 1:07:56 11:29 75
27. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 4. 1:07:59 11:32 74
28. Godyň Richard 94 10 Bike 2000 A 8. 1:08:18 11:51 73
29. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 5. 1:08:33 12:06 72
30. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:09:45 13:18 71
31. Boreček Tomáš 57 10 Novatop Laplerre E 2. 1:09:55 13:28 70
32. Kočí Roman 65 10 D 6. 1:10:39 14:12 69
33. Volík Marek 00 10 Force GO! Jeseník M 5. 1:11:27 15:00 68
34. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 9. 1:12:37 16:10 67
35. Smejkal Miroslav 85 10 Superior Cyklofit Sport Team B 9. 1:13:06 16:39 66
36. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 10. 1:13:42 17:15 65
37. Vychodil Lubomír 57 10 Cyklo team Kolárna E 3. 1:14:29 18:02 64
38. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 5. 1:14:43 18:16 63
39. Čech Aleš 75 10 Head Bike TJ Opava C 6. 1:14:44 18:17 62
40. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli D 7. 1:15:54 19:27 61
41. Chuděj Marek 72 12 Jeseničtí Orli C 7. 1:16:09 19:42 60
42. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 8. 1:16:25 19:58 59
43. Pomajbík Petr 81 10 Hukot.cz B 10. 1:16:43 20:16 58
44. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 8. 1:17:02 20:35 57
45. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 9. 1:17:09 20:42 56
46. Černil Tomáš 81 13 eSeNBáci B 11. 1:19:11 22:44 55
47. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 9. 1:20:37 24:10 54
48. Matuška Jan 70 10 C 10. 1:21:03 24:36 53
49. Průša Marek 67 10 D 10. 1:21:54 25:27 52
50. Zemek LUBOMÍR 67 10 D 11. 1:22:14 25:47 51
51. Švrčina Miroslav 75 10 C 11. 1:22:15 25:48 50
52. Vyskočil Tomáš 79 10 B 12. 1:22:16 25:49 50
53. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 1:23:04 26:37 49
54. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 12. 1:23:45 27:18 49
55. Hocz Martin 73 13 eSeNBáci C 13. 1:24:23 27:56 48
56. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 14. 1:25:45 29:18 48
57. Kopecký Jakub 83 10 Hukot.cz B 13. 1:26:07 29:40 47
58. Švrčina Vojtěch 01 13 M 6. 1:26:17 29:50 47
59. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 15. 1:26:20 29:53 46
60. Ónodi Otto 74 13 Elpis klub C 16. 1:27:57 31:30 46
61. Novosad Jan 72 10 C 17. 1:29:34 33:07 45
62. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 14. 1:31:16 34:49 45
63. Komárek Bedřich 53 10 E 5. 1:31:51 35:24 44
63. Janečka David 77 10 C 18. 1:31:51 35:24 44
65. Keprt Jan 54 13 Nadoraz E 6. 1:33:12 36:45 43
66. Grygárek Zdeněk 81 10 B 15. 1:35:23 38:56 43
67. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 19. 1:37:39 41:12 42
68. Smička Radim 78 13 B 16. 1:38:45 42:18 42
69. Kožušník Jan 80 10 BMX Jeseník B 17. 1:40:37 44:10 41
70. Buráň Miroslav 79 13 B 18. 1:41:23 44:56 41
71. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 7. 1:44:12 47:45 40
72. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 8. 1:45:43 49:16 40
73. Skoupil Petr 64 10 Ski Petříkov D 12. 1:45:44 49:17 39
74. Nevosad Jindřich 62 10 D 13. 1:53:47 57:20 39
75. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 19. 1:54:47 58:20 38
76. Hrdina Jiří 43 10 E 9. 2:17:03 1:20:36 38
77. Lasovský Roman 77 7 C 20. 35:22 -1x kolo 37
78. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 21. 40:20 -1x kolo 37
79. Kobylka Oldřich 50 10 E 10. 42:30 -1x kolo 36
80. Nechuta Aleš 73 11 Bike Freaks Holice C 22. 46:28 -1x kolo 36
0. Fortelný Libor 64 10 D 0. 00:00 -3387 0 DNF
0. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 0. 00:00 -3387 0 DNF