nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 13 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Hynčický půlmaraton 5.8.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Bednarský Vojtěch 97 1 TNF BIKE TEAM A 1. 1:17:58 0 190
2. Březina Petr 84 2 Cyklo team Kolárna B 1. 1:18:00 00:02 176
3. Petřík Zdeněk 80 3 Bikestyle Opava B 2. 1:19:45 01:47 163
4. Pokorný Jiří 97 4 SK Salith Suntex Šumperk A 2. 1:19:58 02:00 151
5. Hejtmánek Marek 97 5 Sporton Šumperk A 3. 1:20:59 03:01 140
6. Kopecký Lukáš 78 6 HARTMAN CZ B 3. 1:22:20 04:22 130
7. Holec Radek 99 7 KN PROJECT M 1. 1:23:14 05:16 121
8. Haluzík Martin 76 8 Cyklo team Kolárna C 1. 1:23:20 05:22 113
9. Hromádka Ivo 79 9 Cyklo team Kolárna B 4. 1:23:49 05:51 106
10. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 2. 1:24:21 06:23 100
11. Jarma Ctirad 97 10 Puskinak.cz A 4. 1:25:38 07:40 96
12. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 5. 1:26:39 08:41 93
13. Březina Tomáš 89 10 IN-LIFE cycling team A 5. 1:26:50 08:52 91
14. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 1. 1:27:00 09:02 89
15. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 3. 1:27:44 09:46 87
16. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 4. 1:28:40 10:42 85
17. Bednarský Václav 01 10 TNF BIKE TEAM M 2. 1:29:43 11:45 84
18. Váňa Marek 71 10 MM Auto C 5. 1:30:00 12:02 83
19. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 6. 1:31:32 13:34 82
20. Stryk Milan 85 10 IN-LIFE cycling team B 6. 1:31:42 13:44 81
21. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 1:32:46 14:48 80
22. Voženílek Martin 83 10 B 7. 1:32:50 14:52 79
23. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 7. 1:34:44 16:46 78
24. Vydra Jan 87 10 IN-LIFE cycling team B 8. 1:34:47 16:49 77
25. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:34:47 16:49 76
26. Brandýs Dominik 92 10 Cyklo team Kolárna A 6. 1:35:20 17:22 75
27. Kočí Vít 00 10 Prestige Cycling Team M 3. 1:35:40 17:42 74
28. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky M 4. 1:36:03 18:05 73
29. Kočí Roman 65 10 D 3. 1:36:15 18:17 72
30. Wiedermann Filip 94 10 Cyklo team Kolárna A 7. 1:36:28 18:30 71
31. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 4. 1:37:24 19:26 70
32. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 8. 1:38:01 20:03 69
33. Machalický Milan 61 10 Cycloracing Olomouc D 5. 1:38:04 20:06 68
34. Kolomazník Tomáš 76 10 C 8. 1:38:29 20:31 67
35. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 9. 1:38:50 20:52 66
36. Petrovský Marek 72 10 C 9. 1:39:29 21:31 65
37. Reif Tomáš 90 10 A 9. 1:40:27 22:29 64
38. Švéda Roman 71 10 TJ Jiskra Králíky C 10. 1:40:38 22:40 63
39. Harlender Michal 72 10 Cyklo team Kolárna C 11. 1:41:13 23:15 62
40. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 12. 1:42:37 24:39 61
41. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 6. 1:43:08 25:10 60
42. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 7. 1:44:12 26:14 59
43. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 13. 1:44:44 26:46 58
44. Neset Jan 86 10 IN-LIFE cycling team B 10. 1:44:53 26:55 57
45. Pomajbík Petr 81 10 Hukot.cz B 11. 1:47:35 29:37 56
46. Matura Pavel 76 10 C 14. 1:47:48 29:50 55
47. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 5. 1:49:25 31:27 54
48. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 15. 1:50:10 32:12 53
49. Beneš Pavel 71 10 Nava Sport C 16. 1:50:43 32:45 52
50. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 12. 1:50:45 32:47 51
51. Urbášek Dalibor 75 10 C 17. 1:50:49 32:51 50
52. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 18. 1:51:37 33:39 50
53. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 19. 1:56:00 38:02 49
54. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 13. 1:58:12 40:14 49
55. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 2. 1:58:28 40:30 48
56. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 10. 1:59:15 41:17 48
57. Patrmann Tomáš 76 10 C 20. 2:00:50 42:52 47
58. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 2:04:16 46:18 47
59. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 21. 2:05:08 47:10 46
60. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 8. 2:16:38 58:40 46
61. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 14. 2:17:20 59:22 45
62. Chudada Tomáš 73 10 SC Samotišky C 22. 2:17:51 59:53 45
63. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 4. 2:32:55 1:14:57 44
64. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 5. 2:41:07 1:23:09 44
0. Hynek Vladimír 58 10 D 0. 00:00 -4678 0 DNF
0. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 0. 00:00 -4678 0 DNF