nekm zdar :)
 
 
Neděle, 22 Zář 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - O cenu Rapotína 13.8.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Hekele Emil 77 1 Stevens Bikes - Emilio Sport C 1. 1:05:36 0 190
2. Fláma Tomáš 97 2 TS Bohemia A 1. 1:06:07 00:31 176
3. Bednarský Vojtěch 97 3 TNF BIKE TEAM A 2. 1:06:08 00:32 163
4. Kechrt Tomáš 81 4 IN-LIFE cycling team B 1. 1:07:33 01:57 151
5. Březina Petr 84 5 Cyklo team Kolárna B 2. 1:07:50 02:14 140
6. Hejtmánek Marek 97 6 Sporton Šumperk A 3. 1:08:17 02:41 130
7. Pokorný Jiří 97 7 SK Salith sport A 4. 1:09:32 03:56 121
8. Haluzík Martin 76 8 Cyklo team Kolárna C 2. 1:09:39 04:03 113
9. Hladiš David 95 9 Cyklo team Kolárna A 5. 1:09:54 04:18 106
10. Holec Radek 99 10 KN PROJECT M 1. 1:10:52 05:16 100
11. Kopecký Lukáš 78 10 HARTMAN CZ B 3. 1:11:00 05:24 96
12. Macháč Josef 02 10 Cyklo team Kolárna M 2. 1:11:08 05:32 93
13. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 4. 1:11:23 05:47 91
14. Navařík st. Robert 69 10 NAVA Sport Velké Losiny C 3. 1:11:30 05:54 89
15. Štěpaník Jiří 92 10 Cyklo team Kolárna A 6. 1:11:46 06:10 87
16. Hromádka Ivo 79 10 Cyklo team Kolárna B 5. 1:11:55 06:19 85
17. Čmakal František 77 10 Cyklo Polách a syn C 4. 1:12:00 06:24 84
18. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 5. 1:12:02 06:26 83
19. Horák Domink 01 10 Bike Academy Opletal M 3. 1:12:32 06:56 82
20. Liberda Milan 82 10 B 6. 1:12:54 07:18 81
21. Steuer Radovan 64 10 Head Bike TJ Opava D 1. 1:12:55 07:19 80
22. Tyráček Martin 73 10 BBB Nool Bike C 6. 1:13:00 07:24 79
23. Bednarský Václav 01 10 TNF BIKE TEAM M 4. 1:13:03 07:27 78
24. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 7. 1:13:21 07:45 77
25. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 2. 1:14:22 08:46 76
26. Beneš Pavel 71 10 NAVA Sport Velké Losiny C 8. 1:14:56 09:20 75
27. Lukašák Štefan 63 10 Cyklo team Kolárna D 3. 1:15:42 10:06 74
28. Brandýs Dominik 92 10 Cyklo team Kolárna A 7. 1:18:05 12:29 73
29. Stryk Milan 85 10 IN-LIFE cycling team B 7. 1:18:27 12:51 72
30. Václavík Pavel 78 10 Oknoplast Šumperk B 8. 1:19:11 13:35 71
31. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 4. 1:19:21 13:45 70
32. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 9. 1:19:37 14:01 69
33. Voženílek Martin 83 10 B 10. 1:19:41 14:05 68
34. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 9. 1:19:42 14:06 67
35. Tomášek Michal 70 10 Credo Team C 10. 1:20:08 14:32 66
36. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 11. 1:20:11 14:35 65
37. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 8. 1:20:19 14:43 64
38. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 5. 1:21:14 15:38 63
39. Bartoš Martin 79 10 Bikesport Team Mohelnice B 12. 1:21:24 15:48 62
40. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 6. 1:22:10 16:34 61
41. Petrovský Marek 72 10 C 11. 1:22:12 16:36 60
42. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 12. 1:23:23 17:47 59
43. Machalický Milan 61 10 Cycloracing Olomouc D 7. 1:24:30 18:54 58
44. Kolomazník Tomáš 76 10 C 13. 1:24:33 18:57 57
45. Struhár Semi 02 10 TJ Uničov M 5. 1:24:37 19:01 56
46. Matura Pavel 76 10 C 14. 1:24:42 19:06 55
47. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 15. 1:25:10 19:34 54
48. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 8. 1:25:14 19:38 53
49. Svrčina David 76 10 CS Víno Karabina Šumperk C 16. 1:25:15 19:39 52
50. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 13. 1:25:57 20:21 51
51. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 17. 1:27:43 22:07 50
52. Hladík Petr 93 10 A 9. 1:28:52 23:16 50
53. Patrmann Tomáš 76 10 C 18. 1:29:13 23:37 49
54. Mayer Petr 87 10 B 14. 1:29:28 23:52 49
55. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 19. 1:30:19 24:43 48
56. Kratochvíl Petr 72 10 Cyklo Polách a syn C 20. 1:30:51 25:15 48
57. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 6. 1:31:28 25:52 47
58. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 9. 1:31:51 26:15 47
59. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 21. 1:32:22 26:46 46
60. Netek Radim 76 10 C 22. 1:32:55 27:19 46
61. Sadil Jiří 01 10 Parapety RS M 7. 1:33:08 27:32 45
62. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 15. 1:33:31 27:55 45
63. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli D 10. 1:34:01 28:25 44
64. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 23. 1:34:25 28:49 44
65. Pěnčík Lukáš 87 10 Bikesport Uničov B 16. 1:34:51 29:15 43
66. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 24. 1:37:23 31:47 43
67. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 25. 1:37:50 32:14 42
68. Eliáš Josef 59 10 Cirlibaba D 11. 1:38:33 32:57 42
69. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 26. 1:38:43 33:07 41
70. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 17. 1:38:48 33:12 41
71. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 10. 1:39:30 33:54 40
72. Coufal Milan 72 10 C 27. 1:41:50 36:14 40
73. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 28. 1:42:39 37:03 39
74. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 29. 1:42:47 37:11 39
75. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 18. 1:45:45 40:09 38
76. Nevosad Jindřich 62 10 D 12. 1:59:26 53:50 38
0. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 0. 00:00 -3936 0 DNF
0. Mrůzek Michal 87 10 Head Bike TJ Opava B 0. 00:00 -3936 0 DNF
0. Jureček David 00 10 Head Bike TJ Opava M 0. 00:00 -3936 0 DNF
0. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory M 0. 00:00 -3936 0 DNF
0. Harlender Michal 72 10 Cyklo team Kolárna C 0. 00:00 -3936 0 DNF