nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 13 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Ramzovský bikemaraton 19.8.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Fláma Tomáš 97 1 TS Bohemia A 1. 1:41:27 0 190
2. Hejtmánek Marek 97 2 Sporton Šumperk A 2. 1:42:25 00:58 176
3. Navařík Robert 96 3 Nava Sport A 3. 1:42:26 00:59 163
4. Pokorný Jiří 97 4 SK Salith sport A 4. 1:46:42 05:15 151
5. Hladiš David 95 5 Cyklo team Kolárna A 5. 1:47:21 05:54 140
6. Fláma Miroslav 93 6 Bikesport Uničov A 6. 1:49:16 07:49 130
7. Haluzík Martin 76 7 Cyklo team Kolárna C 1. 1:51:06 09:39 121
8. Holec Radek 99 8 KN PROJECT M 1. 1:51:13 09:46 113
9. Krejčí Vladislav 74 9 Bikesport Uničov C 2. 1:51:21 09:54 106
10. Vávra Aleš 82 10 Anag Olomouc B 1. 1:51:29 10:02 100
11. Kovář Martin 00 10 Bike sport Mohelnice M 2. 1:52:23 10:56 96
12. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 3. 1:52:29 11:02 93
13. Kočí Vít 00 10 Prestige Cycling Team M 3. 1:56:35 15:08 91
14. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 4. 1:56:45 15:18 89
15. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 1. 1:59:38 18:11 87
16. Adamů Pavel 66 10 Fitko Jeseník D 2. 2:02:53 21:26 85
17. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 5. 2:04:00 22:33 84
18. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 2:04:21 22:54 83
19. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 6. 2:04:54 23:27 82
20. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 3. 2:05:06 23:39 81
21. Hlásný Radek 85 10 B 2. 2:05:32 24:05 80
22. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 3. 2:07:55 26:28 79
23. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 4. 2:08:09 26:42 78
24. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 4. 2:08:24 26:57 77
25. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 4. 2:08:34 27:07 76
26. Petrovský Marek 72 12 C 7. 2:12:13 30:46 75
27. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 5. 2:16:08 34:41 74
28. Reif Tomáš 90 10 A 7. 2:16:11 34:44 73
29. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 8. 2:16:29 35:02 72
30. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky M 5. 2:22:17 40:50 71
31. Reif Jan 86 10 LKT 80 Šumperk B 5. 2:24:15 42:48 70
32. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 6. 2:24:35 43:08 69
33. Malínek Lukáš 99 10 Bike sport Mohelnice M 6. 2:25:03 43:36 68
34. Sadil Jiří 01 10 Parapety RS M 7. 2:25:04 43:37 67
35. Seidl Martin 01 12 Bike Academy Opletal M 8. 2:26:33 45:06 66
36. Ryšavý David 75 10 C 9. 2:27:51 46:24 65
37. Hynek Vladimír 58 12 Jeseničtí Orli D 7. 2:28:35 47:08 64
38. Kočí Roman 65 12 D 8. 2:29:29 48:02 63
39. Čarný David 79 10 B 6. 2:30:39 49:12 62
40. Hampl Pavel 76 13 Bike sport Mohelnice C 10. 2:37:07 55:40 61
41. Švrčina Miroslav 75 10 C 11. 2:38:42 57:15 60
42. Doležel Jaromír 70 10 C 12. 2:38:47 57:20 59
43. Halfar Martin 89 13 eSeNBáci A 8. 2:40:29 59:02 58
44. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 2. 2:41:50 1:00:23 57
45. Hocz Martin 73 13 eSeNBáci C 13. 2:45:23 1:03:56 56
46. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 7. 2:46:37 1:05:10 55
47. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 14. 2:48:15 1:06:48 54
48. Švrčina Vojtěch 01 10 M 9. 2:51:55 1:10:28 53
49. Nevosad Jindřich 62 14 D 9. 3:12:57 1:31:30 52
0. Fláma st. Miroslav 69 14 Ekofarma Křížov C 0. 00:00 -6087 0 DNF
0. Bukač Roman 71 10 C 0. 00:00 -6087 0 DNF
0. Březina Tomáš 89 10 IN-LIFE cycling team A 0. 00:00 -6087 0 DNF
0. Novosad Jan 72 10 C 0. 00:00 -6087 0 DNF
0. Kubeš Pavel 92 14 SC Samotišky A 0. 00:00 -6087 0 DNF
0. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 0. 00:00 -6087 0 DNF