nekm zdar :)
 
 
Pátek, 16 Lis 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Zlatohorská magistrála 2.9.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 Bikestyle Opava B 1. 1:42:21 0 190
2. Marek Jaroslav 86 2 Superior Riders B 2. 1:43:28 01:07 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 HARTMAN CZ B 3. 1:46:48 04:27 163
4. Nešpor Patrik 86 4 IN-LIFE cycling team B 4. 1:50:34 08:13 151
5. Tyráček Martin 73 5 Moolbike team C 1. 1:52:03 09:42 140
6. Steuer Radovan 64 6 Head Bike TJ Opava D 1. 1:55:44 13:23 130
7. Heindrich Lukáš 79 7 Cyklosport HF Opava B 5. 1:56:42 14:21 121
8. Jílek Martin 69 8 Cyklo Polách a syn C 2. 1:56:46 14:25 113
9. Kajnar Tomáš 78 9 Biketeam Zlaté Hory B 6. 1:57:38 15:17 106
10. Novák Michael 92 10 A 1. 1:59:00 16:39 100
11. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 3. 1:59:53 17:32 96
12. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 1:59:58 17:37 93
13. Jarmoz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 7. 2:00:44 18:23 91
14. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 4. 2:00:54 18:33 89
15. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 2:01:07 18:46 87
16. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 3. 2:02:15 19:54 85
17. Musila René 69 10 Sportakus C 5. 2:02:48 20:27 84
18. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 8. 2:03:16 20:55 83
19. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 2. 2:04:56 22:35 82
20. Rosmanit Michal 96 10 Novatop Laplerre A 3. 2:04:59 22:38 81
21. Huml Miroslav 82 10 ZhorTeam Vrbno B 9. 2:05:39 23:18 80
22. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 6. 2:06:32 24:11 79
23. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 10. 2:08:09 25:48 78
24. Horáček Vít 97 10 Cyklosport Chropyně A 4. 2:11:08 28:47 77
25. Švec Luděk 78 10 Duko Rýmařov B 11. 2:11:38 29:17 76
26. Pátek Jan 82 11 Sportakus B 12. 2:14:54 32:33 75
27. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 7. 2:15:39 33:18 74
28. Vjater Lukáš 83 10 B 13. 2:16:05 33:44 73
29. Patrmann Tomáš 76 10 C 8. 2:17:27 35:06 72
30. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 4. 2:17:50 35:29 71
31. Kratochvíl Petr 72 11 Cyklo Polách a syn C 9. 2:19:20 36:59 70
32. Hynek Vladimír 58 10 D 5. 2:22:38 40:17 69
33. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 5. 2:23:12 40:51 68
34. Brückner Martin 73 10 C 10. 2:23:28 41:07 67
35. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 6. 2:23:29 41:08 66
36. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 14. 2:23:48 41:27 65
37. Švrčina Miroslav 75 10 C 11. 2:24:00 41:39 64
38. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 12. 2:24:50 42:29 63
39. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 13. 2:25:08 42:47 62
40. Rédl Miroslav 84 10 B 15. 2:27:15 44:54 61
41. Hlubek Martin 74 11 C 14. 2:27:37 45:16 60
42. Haberland Jack 69 11 C 15. 2:29:42 47:21 59
43. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 16. 2:30:41 48:20 58
44. Žák Jan 80 10 B 16. 2:30:49 48:28 57
45. Adámek David 73 10 C 17. 2:30:57 48:36 56
46. Knotek Jan 63 11 eSeNBáci D 7. 2:32:18 49:57 55
47. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 18. 2:32:27 50:06 54
48. Plhak Ondřej 87 10 B 17. 2:33:15 50:54 53
49. Březina Petr 75 10 C 19. 2:33:53 51:32 52
50. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 2. 2:34:35 52:14 51
51. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 2:35:12 52:51 50
52. Kovář Daniel 80 10 Fitko Jeseník B 18. 2:37:37 55:16 50
53. Novosad Jan 72 11 C 20. 2:38:22 56:01 49
54. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 21. 2:38:53 56:32 49
55. Čech Ondřej 76 10 C 22. 2:40:16 57:55 48
56. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 19. 2:41:44 59:23 48
57. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 23. 2:43:40 1:01:19 47
58. Nevosad Jindřich 62 10 D 8. 3:00:51 1:18:30 47
59. Kouřil David 75 10 C 24. 3:01:01 1:18:40 46
60. Novotný rené 67 10 D 9. 3:06:31 1:24:10 46
61. Gajdoš Pavel 78 10 B 20. 3:06:34 1:24:13 45
62. Otruba Jan 44 12 Oceloví letci E 4. 3:30:04 1:47:43 45
63. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 5. 3:33:38 1:51:17 44
64. Hrdina Jiří 43 10 E 6. 3:37:07 1:54:46 44
65. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 7. 3:49:44 2:07:23 43
66. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 21. 3:49:49 2:07:28 43
67. Adámek František 70 7 ACS Drak Vrbno C 25. 1:01:10 -2x kolo 42
68. Lisowsky Dariusz 66 12 D 10. 1:08:03 -2x kolo 42
69. Lasovský Roman 77 9 C 26. 1:08:56 -2x kolo 41
70. Kremser Kamil 70 11 C 27. 1:09:57 -2x kolo 41
71. Hanslik Jan 67 10 D 11. 1:11:41 -2x kolo 40
72. Kolář Ivan 67 10 D 12. 1:13:43 -2x kolo 40
73. Zítka Jiří 62 10 Fortex Moravský Beroun D 13. 1:06:29 -2x kolo 39
74. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 14. 1:13:43 -2x kolo 39
75. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 8. 1:14:51 -2x kolo 38
76. Žiška Marek 73 10 C 28. 1:15:35 -2x kolo 38
77. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 29. 1:14:56 -2x kolo 37
78. Nechuta Aleš 73 14 Bike Freaks Holice C 30. 1:17:03 -2x kolo 37
79. Lesák Marek 75 10 C 31. 1:17:52 -2x kolo 36
80. Schneider Jiří 67 10 D 15. 1:19:31 -2x kolo 36
81. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 32. 1:20:12 -2x kolo 35
82. Quis Pavel 72 14 C 33. 1:22:25 -2x kolo 35
83. Dubec Jiří 51 14 Biketeam Zlaté Hory E 9. 1:23:07 -2x kolo 34
84. Smejkal Miroslav 85 9 Favorit Brno B 22. 1:23:10 -2x kolo 34
85. Owsila Patrik 72 10 C 34. 1:25:33 -2x kolo 33
86. Ščerba Karel 56 12 Sportovní kurzy E 10. 1:25:02 -2x kolo 33
87. Ryšánek Jan 53 12 E 11. 1:30:24 -2x kolo 32
88. Ševčík Miroslav 58 16 D 16. 1:41:23 -2x kolo 32
0. Petr Jaroslav 79 10 B 0. 00:00 -6141 0 DNF
0. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 0. 00:00 -6141 0 DNF
0. Rosmanit Aleš 71 10 C 0. 00:00 -6141 0 DNF