nekm zdar :)
 
 
Sobota, 18 Lis 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Časovka na Skřítek 12.8.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Šváb Miroslav 76 1 Cycling Brno C 1. 19:52 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 Bikestyle Opava B 1. 20:37 00:45 176
3. Petr Daniel 80 3 Cyklo-Ski Klub Polička B 2. 20:42 00:50 163
4. Homola Libor 73 4 Cycloracing Olomouc C 2. 20:49 00:57 151
5. Šmíd Robert 78 5 Cycling Brno B 3. 20:50 00:58 140
6. Nevídal Ondřej 93 6 Puskinak.cz A 1. 21:13 01:21 130
7. Drábek Zdeněk 78 7 SC Mirva Svitavy B 4. 21:17 01:25 121
8. Vašíček Pavel 78 8 Cycloracing Olomouc B 5. 21:21 01:29 113
9. Strupek Matyáš 97 9 Dukla Praha A 2. 21:24 01:32 106
10. Gotthard David 76 10 Cycling Brno C 3. 21:31 01:39 100
11. Vodička Václav 72 10 Cycling Brno C 4. 21:35 01:43 96
12. Stránský Jiří 85 10 KČC 1900 Litomyšl B 6. 21:41 01:49 93
13. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 5. 21:42 01:50 91
14. Holec Radek 99 10 KN PROJECT M 1. 21:43 01:51 89
15. König Radek 75 10 C 6. 22:18 02:26 87
16. Novák Petr 67 10 SK Donocykl Vysoké Mýto D 1. 22:27 02:35 85
17. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 7. 22:39 02:47 84
18. Smrkta Ladislav 75 10 Silný tým Uničov C 8. 22:41 02:49 83
19. Bedeč Jan 98 10 Force Jeseník A 3. 23:02 03:10 82
20. Kotas Marek 73 10 Team Blansko C 9. 23:04 03:12 81
21. Lukašák Štefan 63 10 Cyklo team Kolárna D 2. 23:06 03:14 80
22. Vespalec Ondřej 75 10 Silný tým Uničov C 10. 23:11 03:19 79
23. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov E 1. 23:19 03:27 78
24. Kalina Viktor 97 10 Force Jeseník A 4. 23:20 03:28 77
25. Trochta Libor 60 10 Cycloracing Olomouc D 3. 23:28 03:36 76
26. Jílek František 73 10 KČC 1900 Litomyšl C 11. 23:31 03:39 75
27. Polášek Michal 93 10 A 5. 23:38 03:46 74
28. Krejčí Tomáš 87 10 Stevens Bikes - Emilio Sport B 7. 23:50 03:58 73
29. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 2. 23:54 04:02 72
30. Jíra Pavel 79 10 KČC 1900 Litomyšl B 8. 23:57 04:05 71
31. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc C 12. 23:59 04:07 70
32. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 4. 24:07 04:15 69
33. Bednář Pavel 58 10 Cycloracing Olomouc D 5. 24:17 04:25 68
34. Novotný Pavel 58 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 6. 24:25 04:33 67
35. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory M 2. 24:30 04:38 66
35. Dykast Vít 63 10 KČC 1900 Litomyšl D 7. 24:30 04:38 66
37. Mikulášek Tomáš 73 10 ROSO C 13. 24:31 04:39 64
38. Janiček Petr 63 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 8. 24:37 04:45 63
39. Snášel Lubomír 81 10 C.S.C. Šumperk B 9. 24:42 04:50 62
40. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 9. 24:51 04:59 61
40. Klíma Zdeněk 53 10 KČC 1900 Litomyšl E 3. 24:51 04:59 61
42. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 14. 24:56 05:04 59
43. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 6. 24:59 05:07 58
44. Šenk Jaroslav 48 10 Silný tým Uničov E 4. 25:04 05:12 57
45. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 15. 25:06 05:14 56
46. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 5. 25:07 05:15 55
47. Vychodil Milan 58 10 Silný tým Uničov D 10. 25:11 05:19 54
48. Polášek Pavel 63 10 D 11. 25:16 05:24 53
49. Domanský Martin 83 10 B 10. 25:20 05:28 52
50. Trunečka Zbyňek 75 10 Bike sport Mohelnice C 16. 25:21 05:29 51
51. Svrčina David 76 10 CS Víno Karabina Šumperk C 17. 25:27 05:35 50
52. Gerhard Tomáš 72 10 Duko Rýmařov C 18. 25:29 05:37 50
53. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 19. 25:31 05:39 49
54. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 11. 25:32 05:40 49
55. Dřímal Radek 79 10 Loko Krnov B 12. 25:33 05:41 48
56. Václavík Pavel 78 10 Stevens Oknoplast Šumperk B 13. 25:34 05:42 48
56. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 20. 25:34 05:42 48
58. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 6. 25:35 05:43 47
58. Vejrosta Zbyňek 55 10 Pells Team E 6. 25:35 05:43 47
60. Štanglica Jiří 92 10 -- A 7. 25:39 05:47 46
61. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 12. 25:41 05:49 45
62. Šustr Jiří 80 10 Silný tým Uničov B 14. 25:44 05:52 45
63. Vopálka Pavel 62 10 KČC 1900 Litomyšl D 13. 25:54 06:02 44
64. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 21. 26:20 06:28 44
65. Navrátil František 55 10 E 8. 26:29 06:37 43
66. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 22. 26:37 06:45 43
67. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 14. 26:42 06:50 42
68. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 23. 26:50 06:58 42
69. Rot Karel 69 10 KČC 1900 Litomyšl C 24. 27:07 07:15 41
70. Rak Zdeněk 52 10 Cykloklub Stará Ves E 9. 27:16 07:24 41
71. Koňarik David 81 10 C.S.C. Šumperk B 15. 27:17 07:25 40
71. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov D 15. 27:17 07:25 40
73. Gromus Tomáš 76 10 -- C 25. 27:20 07:28 39
74. Kuběnka Vladislav 47 10 Cykloklub Stará Ves E 10. 27:32 07:40 39
75. Šustr Jirka 73 10 C 26. 27:45 07:53 38
76. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 11. 27:46 07:54 38
76. Zdanowicz Marek 55 10 CK Hobby Bohumín E 11. 27:46 07:54 38
78. Novák Václav 46 10 Silný tým Uničov E 13. 27:52 08:00 37
79. Volf Bohumil 54 10 C.S.C. Šumperk E 14. 27:53 08:01 36
80. Misina Andrzej 53 10 -- E 15. 27:57 08:05 36
81. Kukula Zdeněk 50 10 CS Víno Karabina Šumperk E 16. 28:01 08:09 35
82. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 16. 28:11 08:19 35
83. Polcer Jan 94 10 Silný tým Uničov A 8. 28:17 08:25 34
84. Zyka Milan 47 10 Pells Team E 17. 28:36 08:44 34
84. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov D 17. 28:36 08:44 34
86. Adámek Vladimír 61 10 Akáda Šumperk D 18. 29:19 09:27 33
87. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 18. 29:20 09:28 32
88. Jelínek František 63 10 CS Víno Karabina Šumperk D 19. 29:33 09:41 32
89. Domanský Antonín 50 10 Cykloklub Stará Ves E 19. 30:03 10:11 31
90. Smudala Roman 69 10 ACS Drak Vrbno C 27. 30:11 10:19 31
91. Rýznar Miroslav 53 10 CS Víno Karabina Šumperk E 20. 30:31 10:39 30
92. Kistan Vladimír 71 10 Cykloklub Stará Ves C 28. 30:43 10:51 30
93. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 21. 30:45 10:53 30
94. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 22. 31:13 11:21 29
94. Komárek Bedřich 53 10 E 22. 31:13 11:21 29
96. Galle Jiří 82 10 ACS Drak Vrbno B 16. 31:36 11:44 29
97. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 29. 32:15 12:23 28
98. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 24. 32:52 13:00 28
99. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 25. 33:31 13:39 28
100. Pešta Pavel 77 10 HaPe Brno C 30. 42:25 22:33 27
101. Hašek Václav 44 10 Cykloklub Stará Ves E 26. 45:00 25:08 27