nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 18 Čer 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Mistrovství Vrbna 10.9.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kmínek Vojtěch 00 2 Mapei Cyklokaňkovský M 1. 1:24:42 0 190
2. Bedeč Jan 98 1 Force GO! Jeseník A 1. 1:24:42 0 176
3. Řeha Filip 01 3 Force GO! Jeseník M 2. 1:24:42 0 163
4. Šnobl Jan 00 4 Mapei Cyklokaňkovský M 3. 1:24:42 0 151
5. Chaloupka Petr 71 5 Cycloracing Olomouc C 1. 1:26:10 01:28 140
6. Mrůzek Michal 87 6 Head Bike TJ Opava B 1. 1:26:10 01:28 130
7. Taraba Ondřej 00 7 Force GO! Jeseník M 4. 1:26:10 01:28 121
8. Bráblík Michal 98 8 Force GO! Jeseník A 2. 1:26:10 01:28 113
9. Zahrádka Tomáš 70 9 ZhorTeam Vrbno C 2. 1:26:10 01:28 106
10. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 3. 1:26:10 01:28 100
11. Trochta Libor 60 10 Cycloracing Olomouc D 1. 1:26:10 01:28 96
12. Macháč Josef 01 10 Cyklo team Kolárna M 5. 1:26:10 01:28 93
13. Štěpaník Jiří 92 10 Cyklo team Kolárna A 3. 1:27:19 02:37 91
14. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 4. 1:27:19 02:37 89
15. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 5. 1:27:19 02:37 87
16. Karmelita Tomáš 78 10 Bikestyle Opava B 2. 1:27:19 02:37 85
17. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 6. 1:10:30 -2x kolo 84
18. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 4. 1:10:30 -2x kolo 83
19. Formánek Jan 99 10 Force GO! Jeseník M 6. 1:13:00 -2x kolo 82
20. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 2. 1:13:30 -2x kolo 81
21. Čech Aleš 75 10 Head Bike TJ Opava C 7. 1:13:30 -2x kolo 80
22. Kolařík Radek 73 10 C 8. 1:14:06 -2x kolo 79
23. Dřímal Radek 79 10 Loko Krnov B 3. 1:15:28 -2x kolo 78
24. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov D 3. 1:18:20 -2x kolo 77
25. Vlazlo Petr 53 11 Fitko Jeseník E 1. 1:18:23 -2x kolo 76
26. Smudala Roman 69 10 ACS Drak Vrbno C 9. 1:20:05 -2x kolo 75
27. Raida Ivo 55 11 eSeNBáci E 2. 1:23:40 -2x kolo 74
28. Lichnovský Stanislav 70 10 ACS Drak Vrbno C 10. 1:26:20 -2x kolo 73
29. Dubec Jiří 51 12 Biketeam Zlaté Hory E 3. 1:29:26 -2x kolo 72
30. Mlynář Milan 75 10 C 11. 1:31:40 -2x kolo 71
31. Galle Jiří 82 10 ACS Drak Vrbno B 4. 1:35:23 -2x kolo 70
32. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol E 4. 1:50:00 -2x kolo 69
0. Machač Miroslav 57 10 ACS Drak Vrbno E 0. 00:00 -5082 0 DNF