nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 19 Říj 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské Okruhy 30.4.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Troszak Robert 92 1 DAR BUD A 1. 1:39:14 0 190
2. Kmínek Vojtěch 00 2 Mapei Cyklokaňkovský M 1. 1:39:14 0 176
3. Hudeček Petr 81 3 Team Forman Cinelli B 1. 1:39:14 0 163
4. Nevídal Ondřej 93 4 Puskinak.cz A 2. 1:42:01 02:47 151
5. Rakienicz Piotr 82 5 GVT B 2. 1:42:01 02:47 140
6. Sekanina Petr 80 6 Loko Krnov B 3. 1:42:01 02:47 130
7. Alchimowicz Rafal 86 7 K.S. Interferie Optyk Okular B 4. 1:42:01 02:47 121
8. Drábek Zdeněk 78 8 Ves Tean B 5. 1:42:01 02:47 113
9. Kwiatkowski Mateusz 89 9 DAR BUD A 3. 1:42:01 02:47 106
10. Daniel Petr 89 10 Cyklo-Ski Klub Polička B 6. 1:42:01 02:47 100
11. Klícha Martin 88 10 Indigo Cycling RK A 4. 1:42:01 02:47 96
12. Bráblík Michal 98 10 Force Jeseník A 5. 1:42:01 02:47 93
13. Jurkowzaniec Mikolaj 90 10 Immotion Specialized Škoda Gall-ISM Team A 6. 1:42:01 02:47 91
14. Wolny Sebastian 91 10 K.S. Interferie Optyk Okular A 7. 1:42:01 02:47 89
15. Petřík Zdeněk 80 10 Bikestyle Opava B 7. 1:42:01 02:47 87
16. Horák Michal 85 10 Cycling Brno B 8. 1:42:01 02:47 85
17. Kovář Martin 00 10 Bike sport Mohelnice M 2. 1:42:01 02:47 84
18. Galuška Tomáš 70 10 FORCE KCK Cykloteam Zlín C 1. 1:42:01 02:47 83
19. Homola Libor 73 10 Cycloracing Olomouc C 2. 1:42:01 02:47 82
20. Gotthard David 76 10 Cycling Brno C 3. 1:42:01 02:47 81
21. Malínek Lukáš 99 10 Force Jeseník M 3. 1:42:01 02:47 80
22. Bury Pawel 76 10 LKK Wulkan C 4. 1:42:01 02:47 79
23. Napierala Daniel 93 10 Deichmann Cycling Group A 8. 1:42:01 02:47 78
24. Neset Jan 86 10 IN-LIFE cycling team B 9. 1:42:01 02:47 77
25. Mach Ondřej 97 10 Puskinak.cz A 9. 1:42:01 02:47 76
26. Figurski Szymon 91 10 K.S. Interferie Optyk Okular A 10. 1:42:01 02:47 75
27. Ignacy Dumin 86 10 K.S. Interferie Optyk Okular B 10. 1:42:01 02:47 74
28. Dedek Aleš 75 10 AD Team C 5. 1:42:01 02:47 73
29. Latoszek Martin 80 10 LKK Wulkan B 11. 1:42:01 02:47 72
30. Cink Jan 99 10 Mapei Cyklokaňkovský M 4. 1:42:01 02:47 71
31. Kowalski Tomasz 76 10 Bike Center Swidnica C 6. 1:42:01 02:47 70
32. Tesař Oldřich 75 10 ORBEA CZECH MASTERS C 7. 1:42:01 02:47 69
33. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc B 12. 1:42:01 02:47 68
34. Stránský Jiří 85 10 KČC 1900 Litomyšl B 13. 1:42:01 02:47 67
35. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 8. 1:42:01 02:47 66
36. Stráník Josef 72 10 Tesaři Osík C 9. 1:42:01 02:47 65
37. Míl Rober 78 10 Buldoci Rapotín B 14. 1:42:01 02:47 64
38. Karmelita Tomáš 78 10 Bikestyle Opava B 15. 1:42:01 02:47 63
39. Kusidlo Mariusz 87 10 DAR BUD B 16. 1:42:01 02:47 62
40. Drahovzal Miroslav 70 10 Cyklo Gang Březina C 10. 1:42:01 02:47 61
41. Kopecký Lukáš 78 10 HARTMAN CZ B 17. 1:42:01 02:47 60
42. Kosek Kamil 89 10 A 11. 1:42:01 02:47 59
43. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 11. 1:42:01 02:47 58
44. Kechrt Tomáš 81 10 IN-LIFE cycling team B 18. 1:42:01 02:47 57
45. Smejkal Miroslav 85 10 Superior Cyklofit Sport Team B 19. 1:42:01 02:47 56
46. Řeha Filip 01 10 Force Jeseník M 5. 1:42:01 02:47 55
47. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 12. 1:42:01 02:47 54
48. Holec Jakub 91 10 BH-R Jeseník Tým A 12. 1:42:01 02:47 53
49. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc C 13. 1:42:01 02:47 52
50. Kalina Viktor 97 10 Force Jeseník A 13. 1:42:01 02:47 51
51. Teczaw Arkadiusz 88 10 GVT A 14. 1:42:01 02:47 50
52. Gacek Arthur 84 10 GVT B 20. 1:42:01 02:47 50
53. Laba Robert 78 10 SK Donocykl Vysoké Mýto B 21. 1:42:01 02:47 49
54. Tomášek Lukáš 88 10 BH-R Jeseník Tým A 15. 1:45:59 06:45 49
55. šebrle jiří 85 10 BMC Skibikecentrum.cz B 22. 1:45:59 06:45 48
56. Hanslián Filip 87 10 Mountain Time.cz B 23. 1:46:24 07:10 48
57. Procházka Vít 80 10 KČC 1900 Litomyšl B 24. 1:47:54 08:40 47
58. Vlček Pavel 90 10 IN-LIFE cycling team A 16. 1:47:54 08:40 47
59. Zubatý Adam 02 10 Mapei Cyklokaňkovský M 6. 1:48:33 09:19 46
60. Zámečník Ivo 70 10 CC LáDraco C 14. 1:49:50 10:36 46
61. Vespalec Ondřej 75 10 Silný tým Uničov C 15. 1:49:50 10:36 45
62. Jíra Pavel 79 10 KČC 1900 Litomyšl B 25. 1:49:50 10:36 45
63. Krejčí Tomáš 87 10 Emilio sport B 26. 1:52:06 12:52 44
64. Jurka Lubomír 86 10 B 27. 1:52:06 12:52 44
65. Parma Dominik 98 10 IN-LIFE cycling team A 17. 1:52:46 13:32 43
66. Ostrysz Szymon 93 10 Deichmann Cycling Group A 18. 1:53:00 13:46 43
67. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 28. 1:53:08 13:54 42
68. Volík Marek 00 10 Force Jeseník M 7. 1:53:22 14:08 42
69. Navrátil Jakub 91 10 AD Team A 19. 1:55:59 16:45 41
70. Michura Jacek 86 10 KTUKOL Glucholazy B 29. 1:56:12 16:58 41
71. Svoboda Marek 95 10 AD Team A 20. 1:56:12 16:58 40
72. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci C 16. 1:59:23 20:09 40
73. Němec Tomáš 87 10 B 30. 2:03:18 24:04 39
74. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 17. 2:03:40 24:26 39
75. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 18. 2:04:46 25:32 38
76. Pelcl Petr 70 10 Buldoci Rapotín C 19. 2:06:04 26:50 38
77. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 20. 2:06:45 27:31 37
78. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 31. 2:06:45 27:31 37
79. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 21. 2:07:33 28:19 36
80. Jílek Martin 69 10 C.S.C. Šumperk C 22. 2:07:33 28:19 36
81. Kukula Marcel 73 10 CS Víno Karabina Šumperk C 23. 2:09:10 29:56 35
82. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 32. 2:10:45 31:31 35
83. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín C 24. 2:11:55 32:41 34
84. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 25. 2:19:59 40:45 34
85. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 26. 2:20:14 41:00 33
86. Křen Aleš 85 10 Cykloklub Stará Ves B 33. 2:20:29 41:15 33
87. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 27. 2:30:17 51:03 32
0. Strupek Matyáš 97 10 Dukla Praha A 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Březina Tomáš 89 10 IN-LIFE cycling team A 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Bieniek Lukasz 88 10 A 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Lant Antonín 94 10 Team Forman Cinelli A 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Taraba Ondřej 00 10 Force Jeseník M 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Ryška Marek 96 10 Mountain Time.cz A 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Jílek František 73 10 KČC 1900 Litomyšl C 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Bráblík Martin 00 10 Force Jeseník M 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Tomek Jozef 90 10 Arbo Denzel Cliff A 0. 00:00 -5954 0 DNF
0. Bedeč Jan 98 10 Force Jeseník A 0. 00:00 -5954 0 DNF