nekm zdar :)
 
 
Středa, 14 Lis 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Vidnavské Okruhy 30.4.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Novák Petr 67 1 SK Donocykl Vysoké Mýto D 1. 1:30:31 0 140
2. Trochta Libor 60 2 Cycloracing Olomouc D 2. 1:30:31 0 126
3. Skřeček Robert 62 3 Cycling Brno D 3. 1:31:26 00:55 113
4. Baťa Vladimír 50 4 TUFO Team E 1. 1:32:35 02:04 101
5. Bednář Pavel 58 5 Cycloracing Olomouc D 4. 1:32:35 02:04 90
6. Novotný Pavel 58 7 Cyklobest - Team BIANCHI D 5. 1:32:35 02:04 82
7. Lukeš Stanislav 61 6 Cycloracing Olomouc D 6. 1:34:41 04:10 76
8. Majerník Karol 57 8 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 2. 1:34:41 04:10 72
9. Petruš st. Lubomír 63 9 ACS Drak Vrbno D 7. 1:34:41 04:10 69
10. Šenk Jaroslav 48 10 Silný tým Uničov E 3. 1:34:41 04:10 67
11. Bečka Václav 46 10 Lokomotiva Pardubice E 4. 1:34:41 04:10 66
12. Pavlas Josef 52 10 - E 5. 1:34:41 04:10 65
13. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 8. 1:34:41 04:10 64
14. Janíček Petr 62 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 9. 1:34:41 04:10 63
15. Kukula Zdeněk 50 10 CS Víno Karabina Šumperk E 6. 1:34:41 04:10 62
16. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 7. 1:34:41 04:10 61
17. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov E 8. 1:34:41 04:10 60
18. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 9. 1:34:41 04:10 59
19. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 10. 1:34:41 04:10 58
20. Vychodil Milan 58 10 Silný tým Uničov D 10. 1:34:41 04:10 57
21. Vopálka Pavel 62 10 KČC 1900 Litomyšl D 11. 1:36:00 05:29 56
22. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 12. 1:36:00 05:29 55
23. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov D 13. 1:36:00 05:29 54
24. škopek karel 53 10 HEC Jarton Jaroměř E 11. 1:36:00 05:29 53
25. Jankowski Alexander 56 10 E 12. 1:36:00 05:29 52
26. Misina Andrzej 53 10 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí E 13. 1:36:00 05:29 51
27. Uchytil Alois 66 10 CykloKoalice Zlaté Hory a Písečná D 14. 1:36:00 05:29 50
28. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 15. 1:36:00 05:29 49
29. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov D 16. 1:36:00 05:29 48
30. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 17. 1:36:00 05:29 47
31. Petraš Stanislav 51 10 CYKLOPROFI HOLICE E 14. 1:40:17 09:46 46
32. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 18. 1:40:17 09:46 45
33. Smiglewicz Ryszard 57 10 NYSA Cycling Team E 15. 1:43:43 13:12 44
34. Durák Lubomír 54 10 KČC 1900 Litomyšl E 16. 1:43:43 13:12 43
35. Kuběnka Vladislav 47 10 Cykloklub Stará Ves E 17. 1:43:43 13:12 42
36. Volf Bohumil 54 10 C.S.C. Šumperk E 18. 1:43:43 13:12 41
37. Novák Václav 46 10 Silný tým Uničov E 19. 1:43:43 13:12 40
38. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 19. 1:43:43 13:12 39
39. Jelínek František 63 10 CS Víno Karabina Šumperk D 20. 1:43:43 13:12 38
40. Zoubele Jiří 50 10 Cykloklub Stará Ves E 20. 1:47:08 16:37 37
41. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 21. 1:47:17 16:46 36
42. Kosiec Jósef 56 10 KTUKOL Glucholazy E 22. 1:47:17 16:46 35
43. Rýznar Miroslav 53 10 CS Víno Karabina Šumperk E 23. 1:47:30 16:59 34
44. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 24. 1:47:30 16:59 33
45. Mattuš Milan 43 10 CK Loko Pardubice E 25. 1:55:11 24:40 32
46. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 26. 1:55:11 24:40 31
47. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 21. 1:56:18 25:47 30
48. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 27. 1:56:36 26:05 29
49. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 28. 2:02:17 31:46 28
50. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 29. 2:16:22 45:51 27
51. Hašek Václav 44 10 Cykloklub Stará Ves E 30. 2:41:01 1:10:30 26