nekm zdar :)
 
 
Sobota, 18 Lis 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Bohuňovické Okruhy 11.6.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Gotthard David 76 1 Cycling Brno C 1. 00:01 0 140 26 bodů
2. Říman Jakub 00 2 Cyklo team Kolárna M 1. 00:01 0 126 19 bodů
3. Pátík Tomáš 76 3 C 2. 00:01 0 113 15 bodů
4. Bráblík Martin 00 4 Force Jeseník M 2. 00:01 0 101 14 bodů
5. Chaloupka Petr 71 5 Cycloracing Olomouc C 3. 00:01 0 90 12 bodů
6. Mlynář Vlastimil 74 6 ACS Drak Vrbno C 4. 00:01 0 82 10 bodů
7. Pospíšil Petr 73 7 OnRoad Racing Team C 5. 00:01 0 76 8 bodů
8. Janů Martin 74 8 Silný tým Uničov C 6. 00:01 0 72 7 bodů
9. Stráník Josef 72 9 Tesaři Osík C 7. 00:01 0 69 5 bodů
10. Taraba Ondřej 00 10 Force Jeseník M 3. 00:01 0 67 5 bodů
11. Mikulášek Tomáš 73 10 C 8. 00:01 0 66 1 bod
12. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc C 9. 00:01 0 65 0 bodů
13. Drahovzal Miroslav 70 10 Cyklo Gang Březina C 10. 00:01 0 64 0 bodů
14. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 11. 00:01 0 63 0 bodů
15. Trunečka Zbyňek 75 10 Bike sport Mohelnice C 12. 00:01 0 62 0 bodů
16. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 13. 00:01 0 61 0 bodů
17. Honzík Radim 00 10 Cyklo team Kolárna M 4. 00:01 0 60 0 bodů
18. Kukula Marcel 73 10 CS Víno Karabina Šumperk C 14. 00:01 0 59 0 bodů
19. Formánek Jan 99 10 Force Jeseník M 5. 00:01 0 58 0 bodů
20. Swaczyna Patrik 70 10 CK Feso Petřvald C 15. 00:01 0 57 0 bodů
21. Černý Petr 77 10 KČC 1900 Litomyšl C 16. 00:01 0 56 0 bodů
22. Jílek František 73 10 KČC 1900 Litomyšl C 17. 00:01 0 55 0 bodů
23. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 18. 00:01 0 54 0 bodů
24. Rot Karel 69 10 KČC 1900 Litomyšl C 19. 00:01 0 53 -60 bodů
25. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 20. 00:01 0 52 -80 bodů
26. Smudala Roman 69 10 ACS Drak Vrbno C 21. 00:01 0 51 -80 bodů
27. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 22. 00:01 0 50 -100 bodů
28. Kryl Vlastimil 99 10 Cyklo team Kolárna M 6. 00:01 0 49 -???? bodů