nekm zdar :)
 
 
Sobota, 18 Lis 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Buldočí časovka 18.6.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Lant Antonín 94 1 Team Forman Cinelli A 1. 24:16 0 190
2. Pokorný Jiří 97 2 SK Salith Suntex Šumperk A 2. 24:38 00:22 176
3. Kuda Pavel 70 3 Cycling Brno C 1. 24:39 00:23 163
4. Stráník Josef 72 4 Tesaři Osík C 2. 24:51 00:35 151
5. Míček Radomír 86 5 Cycloracing Olomouc B 1. 25:11 00:55 140
6. Machotka Karel 73 6 Yogi Racing Ostrava C 3. 25:14 00:58 130
7. Petruš Lubomír 90 7 Ethic Sport Prestige A 3. 25:54 01:38 121
8. Janů Martin 74 8 Silný tým Uničov C 4. 25:56 01:40 113
9. Chaloupka Petr 71 9 Cycloracing Olomouc C 5. 26:00 01:44 106
10. Ryška Marek 96 10 Mountainteam Felt a Ropec A 4. 26:06 01:50 100
11. Janů Petr 79 10 Area Zero Pro Team B 2. 26:10 01:54 96
12. Řeha Filip 01 10 Force Jeseník M 1. 26:19 02:03 93
13. Kalina Viktor 97 10 Force Jeseník A 5. 26:37 02:21 91
14. Trochta Libor 60 10 Cycloracing Olomouc D 1. 26:45 02:29 89
15. Bedeč Jan 98 10 Force Jeseník A 6. 26:47 02:31 87
16. Taraba Ondřej 00 10 Force Jeseník M 2. 26:59 02:43 85
17. Kovář Martin 00 10 Bike sport Mohelnice M 3. 27:13 02:57 84
18. Zajac Bartosz 91 10 QUEST ROAD A 7. 27:16 03:00 83
19. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 2. 27:29 03:13 82
20. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 3. 27:30 03:14 81
21. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 4. 27:41 03:25 80
22. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 6. 27:42 03:26 79
23. Hejtmánek Marek 97 10 Sporton Šumperk A 8. 27:51 03:35 78
24. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory M 4. 27:57 03:41 77
25. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 1. 28:00 03:44 76
25. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 3. 28:00 03:44 76
27. Holec Radek 99 10 KN PROJECT M 5. 28:03 03:47 74
28. Zajac Piotr 66 10 QUEST ROAD D 5. 28:06 03:50 73
29. Zdanowicz Marek 55 10 Kolík Hobby Bohumín E 2. 28:15 03:59 72
29. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 9. 28:15 03:59 72
31. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 7. 28:22 04:06 70
32. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 6. 28:32 04:16 69
33. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 8. 28:48 04:32 68
34. Papula Lukáš 95 10 Team Forman Cinelli A 10. 29:00 04:44 67
35. Andrzejewski Andrzej 56 10 Czernica Masters E 3. 29:10 04:54 66
36. Snášel Lubomír 81 10 C.S.C. Šumperk B 4. 29:13 04:57 65
37. Koňarik David 81 10 C.S.C. Šumperk B 5. 29:16 05:00 64
38. Osladil Kamil 75 10 Buldoci Rapotín C 9. 29:22 05:06 63
39. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 6. 29:27 05:11 62
40. Čech Aleš 75 10 Head Bike TJ Opava C 10. 29:30 05:14 61
41. Glacner Miroslav 70 10 Bikecentrum Olomouc C 11. 29:33 05:17 60
42. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 12. 29:34 05:18 59
43. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov D 7. 29:36 05:20 58
44. Pelcl Petr 70 10 Buldoci Rapotín C 13. 29:39 05:23 57
45. Kolavik Radek 73 10 Short bike Olomouc C 14. 29:50 05:34 56
46. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 15. 30:04 05:48 55
47. Havlíček Michal 82 10 B 7. 30:24 06:08 54
48. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 4. 30:27 06:11 53
49. Daníšek Vlastimil 55 10 Model bike team E 5. 30:49 06:33 52
50. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 6. 31:00 06:44 51
51. Zoubele Jiří 50 10 Cykloklub Stará Ves E 7. 31:08 06:52 50
52. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 16. 31:14 06:58 50
53. Adámek Vladimír 61 10 Akáda Šumperk D 8. 31:33 07:17 49
54. Komárek Bedřich 53 10 E 8. 32:01 07:45 49
55. Hamáček Jaroslav 63 10 Buldoci Rapotín D 9. 32:02 07:46 48
56. Kresta Lubomír 72 10 ACS Drak Vrbno C 17. 32:05 07:49 48
57. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 9. 32:18 08:02 47
58. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 10. 32:55 08:39 47
59. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol E 11. 33:30 09:14 46
60. Kubín Vladimír 56 10 C.S.C. Šumperk E 12. 34:17 10:01 46
61. Ondráček Lukáš 01 10 M 6. 35:10 10:54 45
62. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 13. 35:30 11:14 45
63. Pelcl st. Petr 47 10 Buldoci Rapotín E 14. 40:15 15:59 44
64. Hašek Václav 44 10 Cykloklub Stará Ves E 15. 40:36 16:20 44
65. Šefl Patrik 01 10 M 7. 44:17 20:01 43