nekm zdar :)
 
 
Sobota, 18 Lis 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Jamajka Prix 25.6.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Chodyniecki Piotr 90 1 Bikestyle Opava A 1. 1:13:30 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 Bikestyle Opava B 1. 1:14:15 00:45 176
3. Bedeč Jan 98 3 Force Jeseník A 2. 1:14:15 00:45 163
4. Heinrich Lukáš 79 4 Bikestyle Opava B 2. 1:14:15 00:45 151
5. Pilčík Adam 84 5 Symbio + BMC B 3. 1:14:15 00:45 140
6. Kušnír Onřej 99 6 Bike Sport Servis M 1. 1:14:15 00:45 130
7. Trochta Libor 60 7 Cycloracing Olomouc D 1. 1:14:40 01:10 121
8. Daňhel Mojmír 64 8 Bikestyle Opava D 2. 1:16:10 02:40 113
9. Winkler Jakub 00 9 Bikestyle Opava M 2. 1:16:10 02:40 106
10. Kalina Viktor 97 10 Force Jeseník A 3. 1:16:30 03:00 100
11. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 1. 1:16:40 03:10 96
12. Stoniš Dušan 78 10 Novatop Laplerre B 4. 1:16:50 03:20 93
13. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 2. 1:17:10 03:40 91
14. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 3. 1:17:10 03:40 89
15. Karmelita Tomáš 78 10 Bikestyle Opava B 5. 1:17:10 03:40 87
16. WAWRZYNKIEWICZ Edward 60 10 D 3. 1:17:10 03:40 85
17. Mrůzek Michal 87 10 Head Bike TJ Opava B 6. 1:17:10 03:40 84
18. Finsterle Stanislav 82 10 Bikestyle Opava B 7. 1:17:10 03:40 83
19. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník D 4. 1:19:16 05:46 82
20. Továrek Adam 00 10 Force Jeseník M 3. 1:19:16 05:46 81
21. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 5. 1:21:40 08:10 80
22. Krawiec Zdislaw 54 10 GTC Skalnik E 1. 1:21:40 08:10 79
23. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 4. 1:23:03 09:33 78
24. Hendrych David 78 10 Bikestyle Opava B 8. 1:24:40 11:10 77
25. MEZCZYZNA Mariusz 63 10 MGLKS Blenkitni D 6. 1:25:05 11:35 76
26. Misina Andrzej 53 10 Merida Gliwice E 2. 1:25:50 12:20 75
27. Jankowski Alexander 56 10 E 3. 1:25:50 12:20 74
28. Zdanowicz Marek 55 10 Kolík Hobby Bohumín E 4. 1:25:50 12:20 73
29. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 4. 1:06:03 -1x kolo 72
30. Jakl Jiří 60 10 Triatlon Club Ostrava D 7. 1:06:42 -1x kolo 71
31. Řeha Filip 01 11 Force Jeseník M 4. 1:07:30 -1x kolo 70
32. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov D 8. 1:08:17 -1x kolo 69
33. Smiglewicz Ryszard 57 10 E 5. 1:09:10 -1x kolo 68
34. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 6. 1:09:10 -1x kolo 67
35. Smudala Roman 69 11 ACS Drak Vrbno C 5. 1:11:10 -1x kolo 66
36. Švan Miroslav 60 10 ACS Drak Vrbno D 9. 1:12:04 -1x kolo 65
37. Raida Ivo 55 11 eSeNBáci E 7. 1:12:04 -1x kolo 64
38. Lichnovský Stanislav 70 11 ACS Drak Vrbno C 6. 1:15:27 -1x kolo 63
39. Pekarčík Jiří 53 10 Cyklo Kramo Suchdol E 8. 1:15:29 -1x kolo 62
40. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 9. 1:20:10 -1x kolo 61
41. Galle Jiří 82 12 ACS Drak Vrbno B 9. 1:30:12 -1x kolo 60
42. Machač Miroslav 57 10 ACS Drak Vrbno E 10. 1:39:50 -1x kolo 59