nekm zdar :)
 
 
Sobota, 18 Lis 2017
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2017

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - VC Energotisu 22.7.2017

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petřík Zdeněk 80 1 Bikestyle Opava B 1. 36:04 0 190
2. Nevídal Ondřej 93 2 Puskinak.cz A 1. 36:26 00:22 176
3. Rotter Michal 73 3 SKP Duha Lanškroun C 1. 36:44 00:40 163
4. Žalčík Kim 98 4 Fenix Ski Team Jeseník A 2. 36:57 00:53 151
5. Blaťák Petr 95 5 Cyklosport Hranice A 3. 37:04 01:00 140
6. Petr Daniel 89 6 Cyklo-Ski Klub Polička A 4. 37:12 01:08 130
7. Homola Libor 73 7 Cycloracing Olomouc C 2. 37:18 01:14 121
8. TOmášek Lukáš 95 8 BH Racing Team A 5. 37:34 01:30 113
9. Boháč Marcel 70 9 C 3. 37:37 01:33 106
10. Šváb Miroslav 76 10 Cycling Brno C 4. 37:58 01:54 100
11. Horák Michal 85 10 Cycling Brno B 2. 37:58 01:54 96
12. Přichystal Lukáš 81 10 OCA B 3. 37:59 01:55 93
13. Klícha Martin 88 10 Indigo Cycling RK A 6. 38:04 02:00 91
14. Bezděk Pavel 86 10 Redpoint team B 4. 38:22 02:18 89
15. Stránský Jiří 85 10 KČC 1900 Litomyšl B 5. 38:25 02:21 87
16. Bedeč Jan 98 10 Force Jeseník A 7. 38:45 02:41 85
17. Hořínek Matěj 85 10 B 6. 38:49 02:45 84
18. Řeha Filip 01 10 Force Jeseník M 1. 38:58 02:54 83
19. Drahovzal Miroslav 70 10 Cyklo Gang Březina C 5. 39:02 02:58 82
20. Hort Jiří 88 10 Ráfkárna Idea Cycling team A 8. 39:02 02:58 81
21. Novák Petr 67 10 SK Donocykl Vysoké Mýto D 1. 39:19 03:15 80
22. Bráblík Martin 00 10 Force Jeseník M 2. 39:26 03:22 79
23. Slavíček Josef 74 10 C 6. 39:37 03:33 78
24. Pac Pawel 89 10 Fiolka Trans Magenta A 9. 39:44 03:40 77
25. Šmíd Robert 78 10 Cycling Brno B 7. 39:59 03:55 76
26. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc B 8. 40:02 03:58 75
27. Bollo Roman 80 10 Yogi Racing Ostrava B 9. 40:08 04:04 74
28. Gotthard David 76 10 Cycling Brno C 7. 40:08 04:04 73
29. Stráník Josef 72 10 Tesaři Osík C 8. 40:21 04:17 72
30. Peňas Jakub 99 10 M 3. 40:34 04:30 71
31. König Radek 75 10 C 9. 40:35 04:31 70
32. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc C 10. 40:38 04:34 69
33. Král Michal 91 10 A 10. 40:43 04:39 68
34. Kuda Pavel 70 10 Cycling Brno C 11. 40:48 04:44 67
35. Kalina Viktor 97 10 Force Jeseník A 11. 40:51 04:47 66
36. Lukašák Štefan 63 10 Cyklo team Kolárna D 2. 40:53 04:49 65
37. Kotas Marek 73 10 Team Blansko C 12. 40:53 04:49 64
38. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 13. 40:59 04:55 63
39. Krejčí Tomáš 87 10 Emilio sport B 10. 41:00 04:56 62
40. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov E 1. 41:05 05:01 61
41. Novák Milan 60 10 Yogi Racing Ostrava D 3. 41:06 05:02 60
42. Masný Milan 57 10 Racing Olešná E 2. 41:10 05:06 59
43. Baťa Vladimír 50 10 TUFO Team E 3. 41:20 05:16 58
44. Král Václav 82 10 Severka Šumperka B 11. 41:39 05:35 57
45. Jíra Pavel 79 10 KČC 1900 Litomyšl B 12. 41:44 05:40 56
46. Pátík Tomáš 76 10 C 14. 41:56 05:52 55
47. Míček oldřich 60 10 2K Bike Club Odry D 4. 41:57 05:53 54
48. Taraba Ondřej 00 10 Force Jeseník M 4. 42:02 05:58 53
49. Vinarský Vladimír 83 10 B 13. 42:04 06:00 52
50. Drábek Zdeněk 78 10 SC Mirva Svitavy B 14. 42:16 06:12 51
51. Přidal Jiří 76 10 OCA C 15. 42:18 06:14 50
52. Daňhel Mojmír 65 10 Bikestyle Opava D 5. 42:19 06:15 50
53. Smrkta Ladislav 75 10 Silný tým Uničov C 16. 42:19 06:15 49
54. Baran Petr 60 10 SK Bag Bike Rubing D 6. 42:30 06:26 49
55. Tomek Jaromír 52 10 Revitbuild team E 4. 42:33 06:29 48
56. štěpař Petr 64 10 D 7. 42:40 06:36 48
57. Daněček Pavel 50 10 CPV Krnov E 5. 42:43 06:39 47
58. Unzeitig Martin 81 10 CK Morava B 15. 42:47 06:43 47
59. Skořepa Petr 95 10 Ráfkárna Idea Cycling team A 12. 42:52 06:48 46
60. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 6. 42:54 06:50 46
61. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 17. 42:55 06:51 45
62. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 7. 42:55 06:51 45
63. Jílek František 73 10 KČC 1900 Litomyšl C 18. 42:58 06:54 44
64. Bednář Pavel 58 10 Cycloracing Olomouc D 8. 42:59 06:55 44
65. Hudeček Dušan 64 10 Jeseničtí Orli D 9. 43:00 06:56 43
66. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník D 10. 43:35 07:31 43
67. Janiček Petr 63 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 11. 43:36 07:32 42
68. Nedoma Jan 56 10 Cyklobest - Team BIANCHI E 8. 43:45 07:41 42
69. Karmelita Tomáš 78 10 Bikestyle Opava B 16. 43:53 07:49 41
70. Zámečník Ivo 70 10 CK Continental Frenštát I. C 19. 44:07 08:03 41
71. Mikulášek Tomáš 73 10 C 20. 44:28 08:24 40
72. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 17. 44:29 08:25 40
73. Dykast Vít 63 10 KČC 1900 Litomyšl D 12. 44:52 08:48 39
73. Strakoš Jaroslav 86 3 Cyklo team Kolárna B 18. 44:52 08:48 39
75. Misina Andrzej 53 10 Merida Gliwice E 9. 44:58 08:54 38
76. Šenk Jaroslav 48 3 Silný tým Uničov E 10. 45:08 09:04 38
77. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 13. 45:11 09:07 37
78. Vychodil Milan 58 10 CAC Červenka D 14. 45:16 09:12 37
79. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 15. 45:29 09:25 36
80. Szenderski Marcin Andrzej 98 10 A 13. 45:29 09:25 36
81. Pavlas Josef 52 10 Lokomotiva Pardubice E 11. 45:32 09:28 35
82. Svrčin David 73 10 C 21. 45:36 09:32 35
83. Novotný Pavel 58 10 Cyklobest - Team BIANCHI D 16. 46:03 09:59 34
84. Formánek Jan 99 10 Force Jeseník M 5. 46:07 10:03 34
85. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 22. 46:11 10:07 33
86. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 14. 46:12 10:08 33
87. Vopálka Pavel 62 10 KČC 1900 Litomyšl D 17. 46:35 10:31 32
88. Klíma Zdeněk 53 10 KČC 1900 Litomyšl E 12. 46:37 10:33 32
89. Cvrkal Richard 70 10 CK Vinohradské Šlapky C 23. 46:41 10:37 31
89. Gierc David 70 10 C 23. 46:41 10:37 31
91. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 18. 46:57 10:53 30
92. Flajsar Jiří 61 10 D 19. 47:00 10:56 30
93. Kočvara Jiří 71 10 Duko Rýmařov C 25. 47:09 11:05 30
94. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 26. 47:20 11:16 29
95. Vejrosta Zbyňek 55 10 Pells Team E 13. 47:37 11:33 29
96. Dřímal Radek 79 10 Loko Krnov B 19. 47:43 11:39 29
97. Tešnar Tomáš 50 10 Yogi Racing Ostrava E 14. 48:15 12:11 28
98. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 20. 48:22 12:18 28
99. Jetmar Jan 75 3 Sokol Hylváty C 27. 48:30 12:26 28
100. Navrátil František 55 10 E 15. 48:35 12:31 27
101. Klimeš Pavel 66 10 Cykloplus Rájec D 21. 48:49 12:45 27
102. Kuběnka Vladislav 47 10 Cykloklub Stará Ves E 16. 49:40 13:36 27
103. Kukula Marcel 73 10 CS Víno Karabina Šumperk C 28. 49:42 13:38 26
104. Polcer Jan 94 10 Silný tým Uničov A 15. 49:48 13:44 26
105. Petraš Stanislav 51 10 CYKLOPROFI HOLICE E 17. 50:21 14:17 26
106. Jankowski Alexander 56 10 Merida Gliwice E 18. 50:30 14:26 25
107. Novák Václav 46 10 Silný tým Uničov E 19. 50:41 14:37 25
108. Kukula Zdeněk 50 10 CS Víno Karabina Šumperk E 20. 50:50 14:46 25
109. Adámek Vladimír 61 10 Akáda Šumperk D 22. 51:26 15:22 24
110. Wiederman Zdeněk 58 3 Silný tým Uničov D 23. 51:56 15:52 24
111. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 29. 51:59 15:55 24
112. Václavek Zdeněk 65 10 D 24. 52:25 16:21 23
113. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov D 25. 52:58 16:54 23
114. Krátký František 43 10 E 21. 53:01 16:57 23
115. Vlazlo Petr 53 10 E 22. 53:07 17:03 22
116. Rot Karel 69 10 KČC 1900 Litomyšl C 30. 53:31 17:27 22
117. Zyka Milan 47 10 Pells Team E 23. 53:51 17:47 22
118. Jelínek František 63 10 CS Víno Karabina Šumperk D 26. 54:22 18:18 21
119. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 24. 54:34 18:30 21
120. Zoubele Jiří 50 10 Cykloklub Stará Ves E 25. 54:43 18:39 21
121. Smudala Roman 69 10 ACS Drak Vrbno C 31. 55:27 19:23 20
122. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 27. 55:32 19:28 20
123. Dubec Jiří 51 4 Biketeam Zlaté Hory E 26. 57:14 21:10 20
124. Komárek Bedřich 53 4 E 27. 59:28 23:24 19
125. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 28. 1:00:15 24:11 19
126. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 29. 1:00:34 24:30 19
127. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 30. 1:01:06 25:02 18
128. Mattuš Milan 43 10 SCP Pardubice E 31. 1:02:08 26:04 18
129. Leuchter Martin 63 10 D 28. 1:04:09 28:05 18