nekm zdar :)
 
 
Úterý, 22 Kvě 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Rychlebská 30 MTB 8.5.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 1 Ethic Sport Prestige A 1. 1:23:02 0 190
2. Hartl Karel 77 2 Starbike.sk C 1. 1:24:17 01:15 176
3. Hornych Véna 78 3 Kupkolo MTB Trilogy C 2. 1:27:56 04:54 163
4. Kechrt Tomáš 81 4 PRIME sport expert B 1. 1:28:20 05:18 151
5. Kopecký Lukáš 78 5 Prestige Cycling Team C 3. 1:30:09 07:07 140
6. Navařík Robert 96 6 Nava Sport A 2. 1:30:47 07:45 130
7. Petřík Zdeněk 80 7 Cyklosport HF Opava B 2. 1:30:55 07:53 121
8. Hejtmánek Marek 97 8 Sporton Šumperk A 3. 1:35:27 12:25 113
9. šebrle jiří 85 9 BMC Skibikecentrum.cz B 3. 1:36:14 13:12 106
10. Nešpor Patrik 86 10 IN-LIFE cycling team B 4. 1:36:36 13:34 100
11. Lukašák Štefan 63 10 Cyklo team Kolárna D 1. 1:37:38 14:36 96
12. Šimoník David 91 10 IN-LIFE cycling team A 4. 1:39:05 16:03 93
13. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 4. 1:39:08 16:06 91
14. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 5. 1:41:17 18:15 89
15. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 5. 1:41:34 18:32 87
16. Daňhel Mojmír 64 10 Cyklosport HF Opava D 2. 1:41:57 18:55 85
17. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 5. 1:42:07 19:05 84
18. Maceček Marek 02 10 Ostravaci M 1. 1:46:27 23:25 83
19. Maceček Petr 66 10 Ostravaci D 3. 1:46:31 23:29 82
20. Sobala Petr 89 10 - A 6. 1:48:25 25:23 81
21. Košnar Pavel 74 10 C 6. 1:48:29 25:27 80
22. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 6. 1:48:34 25:32 79
23. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 4. 1:48:40 25:38 78
24. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 7. 1:49:00 25:58 77
25. Boreček Tomáš 57 10 Novatop Laplerre E 1. 1:49:46 26:44 76
26. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 1:50:04 27:02 75
27. Opíchal Tomáš 70 10 Ghost Rubena Race C 8. 1:50:15 27:13 74
28. Havlíček Miroslav 92 10 Gapp Systém - Cabtech A 7. 1:52:51 29:49 73
29. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 8. 1:54:01 30:59 72
30. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 5. 1:55:40 32:38 71
31. Riedl Radomír 75 10 Cyklo team Kolárna C 9. 1:55:43 32:41 70
32. Kohout Lukáš 95 10 Gapp Systém - Cabtech A 9. 1:55:49 32:47 69
33. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky M 2. 1:56:31 33:29 68
34. Volík Marek 00 10 Force GO! Jeseník M 3. 1:56:46 33:44 67
35. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 10. 1:57:20 34:18 66
36. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli B 7. 1:58:51 35:49 65
37. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 11. 1:59:08 36:06 64
38. Gebauer Miroslav 80 10 B 8. 1:59:31 36:29 63
39. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 6. 1:59:34 36:32 62
40. Švrčina Vojtěch 01 10 M 4. 2:02:45 39:43 61
41. Čarný David 79 10 B 9. 2:04:06 41:04 60
42. Bluma Martin 74 10 - C 12. 2:04:47 41:45 59
43. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 3. 2:05:01 41:59 58
44. Švrčina Miroslav 75 10 C 13. 2:05:21 42:19 57
45. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 14. 2:05:24 42:22 56
46. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 10. 2:05:25 42:23 55
47. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 15. 2:08:00 44:58 54
48. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 11. 2:08:08 45:06 53
49. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 16. 2:08:10 45:08 52
50. Macek Martin 85 10 Posilovna Javorník B 12. 2:10:24 47:22 51
51. Cink Jan 99 10 SC Samotišky A 10. 2:13:52 50:50 50
52. Horák René 74 10 C 17. 2:16:13 53:11 50
53. Keprt Jan 83 10 Silný tým Uničov B 13. 2:16:17 53:15 49
54. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 18. 2:18:07 55:05 49
55. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 2:21:50 58:48 48
56. Šimeček Petr 84 10 B 14. 2:23:33 1:00:31 48
57. Novosad Jan 72 10 C 19. 2:23:37 1:00:35 47
58. Štift David 69 10 C 20. 2:27:13 1:04:11 47
59. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 21. 2:27:56 1:04:54 46
60. Chmelař Ladislav 79 10 eSeNBáci B 15. 2:28:26 1:05:24 46
61. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 5. 2:31:23 1:08:21 45
62. Franek Radek 74 10 C 22. 2:33:16 1:10:14 45
63. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 16. 2:33:46 1:10:44 44
64. Janočko Miroslav 83 10 B 17. 2:33:51 1:10:49 44
65. Velc Petr 01 10 RUR team Jeseník M 5. 2:35:47 1:12:45 43
66. Madaj René 91 10 A 11. 2:36:26 1:13:24 43
67. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 23. 2:38:38 1:15:36 42
68. Kovář Daniel 80 10 Force GO! Jeseník B 18. 2:44:52 1:21:50 42
69. Cholasta Jiří 83 10 B 19. 2:45:57 1:22:55 41
70. Nevosad Jindřich 62 10 D 7. 2:48:01 1:24:59 41
71. Kupka David 79 10 SC Samotišky B 20. 2:53:55 1:30:53 40
72. Kryštofík Petr 82 10 B 21. 2:54:21 1:31:19 40
73. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli B 22. 2:55:20 1:32:18 39
74. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 6. 2:56:14 1:33:12 39
75. Zbořil Marek 73 10 ED6U Elicmic C 24. 3:06:37 1:43:35 38
76. Minařík Miroslav 83 10 B 23. 3:41:07 2:18:05 38
77. Surovík Václav 81 10 Kůrovci Javorník B 24. 3:43:51 2:20:49 37
78. Richter Boris 65 10 D 8. 3:52:50 2:29:48 37
82. Motl Vladimír 67 10 D 9. 3:52:55 2:29:53 35
82. Kareš Milan 66 11 D 10. 1:15:43 -1x kolo 35
83. Klawe Kvido 02 10 Bike 2000 M 7. 1:01:26 -1x kolo 34
83. Svoboda st. Marian 76 13 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 26. 1:15:53 -1x kolo 34
83. Bosák Daniel 78 26 C 25. 1:01:22 -1x kolo 34
84. Dubec Jiří 51 16 Biketeam Zlaté Hory E 6. 1:22:30 -1x kolo 34
85. Dankovič Pavel 61 17 D 11. 1:26:03 -1x kolo 33
86. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 7. 1:31:56 -1x kolo 33
87. Kubinec Radek 72 18 C 27. 1:45:53 -1x kolo 32
88. Kubinec Martin 77 10 C 28. 1:45:53 -1x kolo 32
89. Menzel Pavel 72 20 C 29. 2:03:01 -1x kolo 31
90. Brožek Pavel 74 20 Ostravaci C 30. 1:57:27 -1x kolo 31
91. Šperlich Milan 71 10 C 31. 1:15:19 -1x kolo 30
92. Kaska Jan 77 10 C 32. 2:08:49 -1x kolo 30
93. Zonek Jan 75 21 LK Baník Ostrava C 33. 2:37:28 -1x kolo 30
0. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 0. 00:00 -4982 0 DNF
0. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 0. 00:00 -4982 0 DNF
0. Klinec Robert 75 10 TOM.Oil C 0. 00:00 -4982 0 DNF
0. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 0. 00:00 -4982 0 DNF
0. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop A 0. 00:00 -4982 0 DNF
0. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 0. 00:00 -4982 0 DNF