nekm zdar :)
 
 
Sobota, 17 Lis 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Po Jesenické magistrále MTB 13.5.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 10 Ethic Sport Prestige A 1. 57:18 0 190
2. Hejtmánek Marek 97 10 Sporton Šumperk A 2. 58:01 00:43 176
3. Navařík Robert 96 10 Nava Sport A 3. 59:10 01:52 163
4. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 4. 59:31 02:13 151
5. Kopecký Lukáš 78 10 Prestige Cycling Team C 1. 59:36 02:18 140
6. Hanslián Filip 87 10 Mountainteam Felt a Ropec B 1. 1:02:21 05:03 130
7. Kovařík Ivo 67 10 DK Bikeshop D 1. 1:02:34 05:16 121
8. Kovaříček Vojtěch 02 1 Prestige Cycling Team M 1. 1:03:06 05:48 113
9. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 2. 1:03:15 05:57 106
10. Maksant Jindřich 85 10 IN-LIFE cycling team B 2. 1:04:01 06:43 100
11. Navařík st. Robert 69 10 Nava Sport C 3. 1:04:04 06:46 96
12. Kovařík David 90 10 DK Bikeshop A 5. 1:05:41 08:23 93
13. Barteska Samuel 98 10 Bikestyle Opava A 6. 1:06:00 08:42 91
14. Kočí Vít 00 2 Prestige Cycling Team M 2. 1:06:05 08:47 89
15. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 4. 1:06:08 08:50 87
16. Maňur Antonín 89 10 A 7. 1:06:10 08:52 85
17. Beneš Pavel 71 10 Nava Sport C 5. 1:06:14 08:56 84
18. Ondrášek Lukáš 93 10 Horal Rýmařov A 8. 1:06:35 09:17 83
19. Šimoník David 91 10 IN-LIFE cycling team A 9. 1:06:48 09:30 82
20. Grček Lubomír 89 10 DK Bikeshop A 10. 1:07:45 10:27 81
21. Kočí Jan 88 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 3. 1:07:50 10:32 80
22. Kočí Štěpán 02 3 Prestige Cycling Team M 3. 1:08:25 11:07 79
23. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 1:08:43 11:25 78
24. Kohout Lukáš 95 10 Gapp Systém - Cabtech A 11. 1:09:48 12:30 77
25. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 4. 1:10:12 12:54 76
26. Kautz Michal 89 10 Force team Jeseník A 12. 1:10:26 13:08 75
27. Pokorný Roman 71 10 - C 6. 1:10:44 13:26 74
28. Kunst Stanislav 75 10 C 7. 1:10:54 13:36 73
29. Havlíček Miroslav 92 10 Gapp Systém - Cabtech A 13. 1:11:20 14:02 72
30. Opíchal Tomáš 70 10 Ghost Rubena Race C 8. 1:11:26 14:08 71
31. Kočí Roman 65 10 D 3. 1:11:30 14:12 70
32. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 9. 1:11:51 14:33 69
33. Gerhard Tomáš 72 10 Ski klub RD Rýmařov C 10. 1:13:03 15:45 68
34. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:13:08 15:50 67
35. Kupka David 79 10 SC Samotišky B 5. 1:13:28 16:10 66
36. Volík Marek 00 4 Force team Jeseník M 4. 1:13:32 16:14 65
37. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 6. 1:13:34 16:16 64
38. Klawe Kvido 02 5 Bike 2000 M 5. 1:14:32 17:14 63
39. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 7. 1:14:52 17:34 62
40. Gromus Tomáš 76 10 Tomski C 11. 1:14:59 17:41 61
41. Korabečný Jiří 93 10 Team B-TWIN A 14. 1:15:11 17:53 60
42. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 12. 1:15:49 18:31 59
43. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 15. 1:16:04 18:46 58
44. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 4. 1:16:06 18:48 57
45. Bystroň David 01 6 M 6. 1:16:19 19:01 56
46. Vaněk Petr 01 7 SC Samotišky M 7. 1:16:32 19:14 55
47. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 8. 1:16:45 19:27 54
48. Kratochvíl Petr 72 10 Cyklo Polách a syn C 13. 1:16:57 19:39 53
49. Šesták Radim 71 10 Fortex Moravský Beroun C 14. 1:18:05 20:47 52
50. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 15. 1:19:02 21:44 51
51. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 5. 1:19:12 21:54 50
52. Bajgr Patrik 75 10 STS Břidličná C 16. 1:19:41 22:23 50
53. Švrčina Vojtěch 01 8 M 8. 1:20:27 23:09 49
54. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov C 17. 1:21:03 23:45 49
55. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 1:21:23 24:05 48
56. Krečmer Patrik 72 10 Team Rio C 18. 1:21:28 24:10 48
57. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 9. 1:21:33 24:15 47
58. Jaroš Jiří 68 10 Cykloklub Stará Ves D 6. 1:23:44 26:26 47
59. Švrčina Miroslav 75 10 C 19. 1:24:13 26:55 46
60. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 10. 1:25:15 27:57 46
61. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 11. 1:26:29 29:11 45
62. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 1:28:37 31:19 45
63. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 20. 1:28:39 31:21 44
64. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 21. 1:28:40 31:22 44
65. Kistan Vladimír 71 10 Cykloklub Stará Ves C 22. 1:29:06 31:48 43
66. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 7. 1:32:26 35:08 43
67. Casciani Eduard 73 10 C 23. 1:36:34 39:16 42
68. Nevosad Jindřich 62 10 D 8. 1:47:56 50:38 42
69. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 4. 1:54:40 57:22 41
70. Žák Jan Jiří 02 9 M 9. 1:56:10 58:52 41
71. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 5. 2:11:28 1:14:10 40
0. Lexa Jiří 53 10 SC Samotišky E 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Zamazal Oliver 02 10 Mountain Time.cz M 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Sedláček Petr 75 10 C 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Bulava Petr 78 10 C 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Ryška Marek 96 10 Mountain Time.cz A 0. 00:00 -3438 0 DNF
0. Dvořák Petr 79 10 B 0. 00:00 -3438 0 DNF