nekm zdar :)
 
 
Úterý, 16 Říj 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Českopetrovická koolna 19.5.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kopecký Lukáš 78 10 Prestige Cycling Team C 1. 1:22:57 0 190
2. Pospíšil Petr 79 10 Rock machine Cyklomax B 1. 1:28:56 05:59 176
3. Lux Martin 93 7 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí A 1. 1:29:37 06:40 163
4. Beneš Pavel 71 10 Nava Sport C 2. 1:29:49 06:52 151
5. Kočí Vít 00 1 Prestige Cycling Team M 1. 1:30:39 07:42 140
6. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 3. 1:31:13 08:16 130
7. Mikulecký Pavel 91 8 A 2. 1:32:20 09:23 121
8. Halfar Martin 89 9 eSeNBáci A 3. 1:32:26 09:29 113
9. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky A 4. 1:32:46 09:49 106
10. Kočí Jan 88 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 2. 1:33:57 11:00 100
11. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 1. 1:34:47 11:50 96
12. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 4. 1:35:25 12:28 93
13. Zubatý Adam 02 2 Mapei Cyklokaňkovský M 2. 1:36:21 13:24 91
14. Bartoš Tomáš 85 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí B 3. 1:36:52 13:55 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 5. 1:37:11 14:14 87
16. Moravec Jaroslav 58 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT E 1. 1:37:42 14:45 85
17. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 1:38:29 15:32 84
18. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 4. 1:38:38 15:41 83
19. Volík Marek 00 3 Force team Jeseník M 3. 1:38:40 15:43 82
20. Vaněk Petr 01 4 SC Samotišky M 4. 1:38:54 15:57 81
21. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 5. 1:41:12 18:15 80
22. Švrčina Vojtěch 01 5 M 5. 1:44:44 21:47 79
23. Růžička Tomáš 85 10 CTB Brandýs nad Orlicí B 6. 1:45:07 22:10 78
24. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 1:45:35 22:38 77
25. Švrčina Miroslav 75 10 C 6. 1:48:12 25:15 76
26. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 7. 1:48:16 25:19 75
27. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 3. 1:49:18 26:21 74
28. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 8. 1:50:29 27:32 73
29. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 9. 1:50:37 27:40 72
30. Tobeš Jiří 74 10 C 7. 1:52:56 29:59 71
31. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 8. 1:53:46 30:49 70
32. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 9. 1:56:32 33:35 69
33. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 2:04:45 41:48 68
34. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 3. 2:08:20 45:23 67
35. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 10. 2:08:58 46:01 66
36. Kořínek Miloš 75 10 C 11. 2:10:59 48:02 65
37. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 5. 2:11:09 48:12 64
38. Kašpar Lukáš 00 6 Biketeam Zlaté Hory M 6. 2:14:13 51:16 63
39. Nevosad Jindřich 62 10 D 4. 2:20:25 57:28 62
40. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 6. 2:25:00 1:02:03 61
41. Kouřil David 75 10 C 12. 2:45:32 1:22:35 60
42. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 7. 3:09:42 1:46:45 59
43. Kalous Patrik 01 10 M 7. 1:28:37 -1x kolo 58
0. Sodomka Jan 81 10 Ski klub České Petrovice B 0. 00:00 -4977 0 DNF
0. Čech Jan 81 10 B 0. 00:00 -4977 0 DNF
0. Bukač Roman 71 10 C 0. 00:00 -4977 0 DNF
0. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 0. 00:00 -4977 0 DNF
0. Dvořák Václav 71 10 Ski klub České Petrovice C 0. 00:00 -4977 0 DNF
0. Nekoranec Šimon 92 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí A 0. 00:00 -4977 0 DNF