nekm zdar :)
 
 
Sobota, 21 Čec 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Křížová stezka 23.6.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 3 Ethic Sport Prestige A 1. 1:23:24 0 190
2. Fláma Tomáš 97 4 TS Bohemia A 2. 1:24:07 00:43 176
3. Petřík Zdeněk 80 9 Bikestyle Opava B 1. 1:25:18 01:54 163
4. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 1. 1:29:23 05:59 151
5. Fláma Miroslav 93 5 Bikesport Uničov A 3. 1:31:31 08:07 140
6. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 2. 1:34:14 10:50 130
7. Grček Lubomír 89 6 DK Bikeshop A 4. 1:34:25 11:01 121
8. Volík Marek 00 1 Force GO! Jeseník M 1. 1:35:12 11:48 113
9. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 2. 1:38:58 15:34 106
9. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 3. 1:38:58 15:34 106
11. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 1. 1:39:25 16:01 96
12. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 4. 1:40:37 17:13 93
13. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 2. 1:42:18 18:54 91
14. Jamróz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 3. 1:42:49 19:25 89
15. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:44:51 21:27 87
16. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 4. 1:46:29 23:05 85
17. Šesták Radim 71 10 Fortex Moravský Beroun C 5. 1:46:45 23:21 84
18. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 5. 1:47:33 24:09 83
19. Švrčina Vojtěch 01 2 M 2. 1:48:16 24:52 82
20. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli B 6. 1:48:36 25:12 81
21. Halfar Martin 89 7 eSeNBáci A 5. 1:50:33 27:09 80
22. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 3. 1:50:44 27:20 79
23. Knotek Ondřej 90 8 eSeNBáci A 6. 1:57:50 34:26 78
24. Švrčina Miroslav 75 10 C 6. 1:58:00 34:36 77
25. Kovář Daniel 80 10 Force GO! Jeseník B 7. 1:58:08 34:44 76
26. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 2:00:42 37:18 75
27. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 7. 2:03:57 40:33 74
28. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli B 8. 2:07:45 44:21 73
29. Šimeček Petr 84 10 B 9. 2:08:22 44:58 72
30. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 4. 2:09:34 46:10 71
31. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 2:14:32 51:08 70
32. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 10. 2:16:45 53:21 69
33. Novosad Jan 72 10 C 8. 2:19:19 55:55 68
34. Vincour Jiří 67 10 eSeNBáci D 5. 2:24:38 1:01:14 67
35. Mach Milan 85 10 B 11. 2:29:17 1:05:53 66
36. Nevosad Jindřich 62 10 D 6. 2:33:34 1:10:10 65
37. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 4. 3:00:00 1:36:36 64
38. Skokun Grzegorz 78 10 Victoria Glucholazy C 9. 1:24:54 -1x kolo 63
39. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 5. 1:31:22 -1x kolo 62
40. Šimek Zbyněk 70 10 C 10. 2:06:55 -1x kolo 61
41. Neuwirth Tomáš 72 10 eSeNBáci C 11. 2:28:20 -1x kolo 60