nekm zdar :)
 
 
Úterý, 16 Říj 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Čas-OFF-ka na Šerák 7.7.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 1 Ethic Sport Prestige A 1. 39:11 0 190
2. Bednarský Vojtěch 97 2 TNF BIKE TEAM A 2. 39:38 00:27 176
3. Řeha Filip 01 3 Force team Jeseník M 1. 40:25 01:14 163
4. Holec Radek 99 4 Bike sport Mohelnice A 3. 40:36 01:25 151
5. Petřík Zdeněk 80 5 Bikestyle Opava B 1. 41:36 02:25 140
6. Bezděk Pavel 86 6 Protec Sweep Sport B 2. 42:06 02:55 130
7. Strupek Matyáš 97 7 Dukla Praha A 4. 42:40 03:29 121
8. Vítek Tomáš 02 8 Head Bike TJ Opava M 2. 43:07 03:56 113
9. Dobeš Bohumír 79 9 Premium Hotel Znojmo B 3. 44:01 04:50 106
10. Babiánek David 93 10 IN-LIFE cycling team A 5. 44:10 04:59 100
11. Kopecký Lukáš 78 10 Prestige Cycling Team C 1. 44:21 05:10 96
12. Najser Tomáš 78 10 Bike One C 2. 45:24 06:13 93
13. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 3. 45:32 06:21 91
14. Fláma Miroslav 93 10 Bikesport Uničov A 6. 45:33 06:22 89
15. Boček Jakub 87 10 Novatop Laplerre B 4. 47:11 08:00 87
16. Zobanin Tomáš 79 10 Hydro Eko B 5. 47:12 08:01 85
17. Rada Pavel 73 10 CK Kudrna - PeMaP Přerov C 4. 47:32 08:21 84
18. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 7. 48:05 08:54 83
19. Čech Jan 02 10 Head Bike TJ Opava M 3. 48:07 08:56 82
20. Daňhel Mojmír 64 10 Cyklosport HF Opava D 1. 49:03 09:52 81
21. Novák Michael 92 10 A 8. 49:10 09:59 80
22. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 4. 49:24 10:13 79
23. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 5. 49:30 10:19 78
24. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 6. 49:46 10:35 77
25. Suchánek Rostislav 75 10 Novatop Laplerre C 7. 49:55 10:44 76
26. Řoutil Pavel 83 10 Cyklo team Kolárna B 6. 49:56 10:45 75
27. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 2. 50:17 11:06 74
28. Hejtmánek Marek 97 10 Sporton Šumperk A 9. 50:42 11:31 73
29. Běhůnek Svatoslav 81 10 B 7. 50:44 11:33 72
30. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 8. 50:45 11:34 71
31. Havliš František 65 10 SportComplex Břeclav D 3. 50:59 11:48 70
32. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 4. 51:06 11:55 69
33. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 8. 51:16 12:05 68
34. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli B 9. 51:33 12:22 67
35. Tešnar Jiří 72 10 ED System Ostrava C 9. 51:47 12:36 66
36. Gross Petr 76 10 Sun Sport Team C 10. 52:05 12:54 65
37. Jamróz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 10. 52:34 13:23 64
38. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 52:49 13:38 63
39. Klawe Kvido 02 10 Bike 2000 M 5. 53:14 14:03 62
40. Uchytil Alois 66 11 Biketeam Zlaté Hory D 5. 53:45 14:34 61
41. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 10. 54:08 14:57 60
42. Gromus Tomáš 76 10 Tomski C 11. 54:09 14:58 59
43. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 11. 54:21 15:10 58
44. Kolář Martin 02 10 Ski Petříkov M 6. 54:33 15:22 57
45. Frkal Miroslav 56 10 Novatop Laplerre E 2. 55:18 16:07 56
46. Lazecký Petr 70 10 Novatop Laplerre C 12. 55:40 16:29 55
47. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 12. 55:54 16:43 54
48. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 13. 56:19 17:08 53
49. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 14. 56:35 17:24 52
50. Posker Tomáš 80 11 Oscar B 13. 57:11 18:00 51
51. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 14. 57:15 18:04 50
52. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 3. 57:36 18:25 50
53. Hrabal Libor 81 10 B 15. 57:52 18:41 49
54. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 15. 58:13 19:02 49
55. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 16. 58:24 19:13 48
56. Kuběnka Oldřich 56 10 E 4. 58:41 19:30 48
57. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 16. 59:04 19:53 47
58. Sázel Jan 72 10 Cykloklub Stará Ves C 17. 59:17 20:06 47
59. Sobala Miroslav 62 11 Biketeam Zlaté Hory D 6. 1:00:14 21:03 46
60. Krzyžowski Marcin 78 10 C 18. 1:01:23 22:12 46
61. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli B 17. 1:01:24 22:13 45
62. Doupovec Vojtěch 97 10 A 11. 1:02:07 22:56 45
63. Patrmann Tomáš 76 10 SC Samotišky C 19. 1:02:21 23:10 44
64. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 7. 1:02:42 23:31 44
65. Duczkowski Kamil 01 10 Victoria Glucholazy M 7. 1:02:50 23:39 43
66. Rédl Miroslav 84 10 B 18. 1:02:59 23:48 43
67. šmalec Václav 95 10 A 12. 1:03:03 23:52 42
68. Tobeš Jiří 74 10 C 20. 1:03:06 23:55 42
69. Procházka Radek 93 10 A 13. 1:03:45 24:34 41
70. Osladil Kamil 75 11 eSeNBáci C 21. 1:04:28 25:17 41
71. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 22. 1:04:32 25:21 40
72. Štefanský Martin 96 10 A 14. 1:04:36 25:25 40
73. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 23. 1:05:35 26:24 39
74. Španger Martin 84 10 B 19. 1:05:44 26:33 39
75. Kolář Robert 59 10 Ski Petříkov D 8. 1:06:30 27:19 38
76. Strouhal Tomáš 74 10 Fortex Moravský Beroun C 24. 1:09:42 30:31 38
77. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 25. 1:09:50 30:39 37
78. Smejkal Miroslav 85 10 Superior Cyklofit Sport Team B 20. 1:10:17 31:06 37
79. Čížek Petr 67 10 ZhorTeam Vrbno D 9. 1:10:53 31:42 36
80. Novosad Jan 72 10 C 26. 1:10:59 31:48 36
81. Vincour Jiří 67 11 eSeNBáci D 10. 1:11:54 32:43 35
82. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 5. 1:13:12 34:01 35
83. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 6. 1:13:14 34:03 34
84. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 8. 1:13:36 34:25 34
85. Zemánek Jiří 82 10 Jeseničtí Orli B 21. 1:13:43 34:32 33
86. Filka Karel 87 11 Biketeam Zlaté Hory B 22. 1:14:33 35:22 33
87. Neuwirth Tomáš 72 10 eSeNBáci C 27. 1:14:46 35:35 32
88. Svoboda Zdeněk 75 13 C 28. 1:18:38 39:27 32
89. Jánošík Pavel 92 10 A 15. 1:18:54 39:43 31
90. Svoboda st. Marian 76 13 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 29. 1:20:40 41:29 31
91. Skokun Grzegorz 78 13 Victoria Glucholazy C 30. 1:21:12 42:01 30
92. Zbořil Ctirad 72 10 C 31. 1:22:13 43:02 30
93. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 7. 1:22:21 43:10 30
94. Nevosad Jindřich 62 10 D 11. 1:26:39 47:28 29
95. Uher Robert 84 10 B 23. 1:26:44 47:33 29
96. Wierny Miroslav 69 10 KTUKOL Glucholazy C 32. 1:30:13 51:02 29
97. Komárek Bedřich 53 10 E 8. 1:30:56 51:45 28
98. Všetička Zdeněk 53 14 SKP Olomouc E 9. 1:43:26 1:04:15 28
99. Hrdina Jiří 43 10 E 10. 1:48:19 1:09:08 28
100. Valena Tibor 77 10 C 33. 2:06:40 1:27:29 27
101. Zemene Břetislav 71 10 C 34. 1:01:47 -1x kolo 27
102. Macháček Tomáš 74 10 C 35. 1:03:45 -1x kolo 27
103. Měrka Aleš 79 10 B 24. 1:05:04 -1x kolo 26
104. Lasovský Roman 77 10 C 36. 1:11:25 -1x kolo 26
105. Hégr Zdeněk 63 10 D 12. 1:19:39 -1x kolo 26
106. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 11. 47:00 -2x kolo 25
107. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam Zlaté Hory B 25. 1:06:00 -2x kolo 25