nekm zdar :)
 
 
Středa, 12 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - O cenu Rapotína 12.8.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Fláma Tomáš 97 1 TS Bohemia A 1. 1:05:01 0 190
2. Hladiš David 95 2 Cyklo team Kolárna A 2. 1:05:24 00:23 176
3. Fláma Miroslav 93 3 Bikesport Uničov A 3. 1:05:26 00:25 163
4. Vítek Tomáš 02 4 Head Bike TJ Opava M 1. 1:05:27 00:26 151
5. Holec Radek 99 5 Bike sport Mohelnice A 4. 1:07:41 02:40 140
6. Kopecký Lukáš 78 6 Prestige Cycling Team C 1. 1:08:04 03:03 130
7. Kovaříček Vojtěch 02 7 Prestige Cycling Team M 2. 1:08:35 03:34 121
8. Macháč Josef 02 8 Cyklo team Kolárna M 3. 1:10:21 05:20 113
9. Navařík st. Robert 69 9 Nava Sport C 2. 1:10:28 05:27 106
10. Čmakal František 77 10 Cyklo Polách a syn C 3. 1:10:32 05:31 100
11. Kamaryt Tomáš 88 10 KOS Plzeň B 1. 1:11:03 06:02 96
12. Kočí Štěpán 02 10 Prestige Cycling Team M 4. 1:11:14 06:13 93
13. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 4. 1:12:15 07:14 91
14. Beneš Pavel 71 10 Nava Sport C 5. 1:12:29 07:28 89
15. Kočí Vít 00 10 Prestige Cycling Team M 5. 1:13:20 08:19 87
16. Voženílek Martin 83 10 SK Salith sport B 2. 1:13:33 08:32 85
17. Mrůzek Michal 87 10 Head Bike TJ Opava B 3. 1:13:52 08:51 84
18. Stryk Milan 85 10 IN-LIFE cycling team B 4. 1:14:09 09:08 83
19. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 6. 1:14:15 09:14 82
20. Bukač Roman 71 10 C 7. 1:16:35 11:34 81
21. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 5. 1:16:57 11:56 80
22. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 1. 1:17:01 12:00 79
23. Hlásný Radek 85 10 B 6. 1:17:04 12:03 78
24. Čech Jan 02 10 Head Bike TJ Opava M 6. 1:17:16 12:15 77
25. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 8. 1:17:30 12:29 76
26. Kočí Roman 65 10 D 2. 1:17:43 12:42 75
27. Kunst Stanislav 75 10 Bikesport Uničov C 9. 1:18:08 13:07 74
28. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 3. 1:18:31 13:30 73
29. Mervart Martin 77 10 C 10. 1:18:42 13:41 72
30. Petrovský Marek 72 10 C 11. 1:19:18 14:17 71
31. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 5. 1:19:48 14:47 70
32. Pokorný Roman 71 10 Bike One C 12. 1:19:56 14:55 69
33. Pietroň Filip 02 10 Head Bike TJ Opava M 7. 1:20:48 15:47 68
34. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 7. 1:20:53 15:52 67
35. Havlíček Miroslav 92 10 Gapp Systém - Cabtech A 6. 1:20:58 15:57 66
36. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 4. 1:21:27 16:26 65
37. Harlender Michal 72 10 Cyklo team Kolárna C 13. 1:21:43 16:42 64
38. Malínek Lukáš 80 10 Bike sport Mohelnice B 8. 1:22:44 17:43 63
39. Hrabal Libor 81 10 B 9. 1:22:49 17:48 62
40. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 14. 1:23:25 18:24 61
41. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli B 10. 1:23:35 18:34 60
42. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 11. 1:23:45 18:44 59
43. Staník Josef 69 10 Bikesport Uničov C 15. 1:23:45 18:44 58
44. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 16. 1:24:39 19:38 57
45. Tyráček Martin 73 10 Moolbike team C 17. 1:25:23 20:22 56
46. Fláma st. Miroslav 69 10 Ekofarma Křížov C 18. 1:25:45 20:44 55
47. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 5. 1:26:02 21:01 54
48. Novotný Tomáš 75 10 C 19. 1:27:40 22:39 53
49. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 6. 1:28:01 23:00 52
50. Čech Aleš 75 10 Head Bike TJ Opava C 20. 1:28:54 23:53 51
51. Miča Petr 79 10 SDH Bratrušov B 12. 1:29:04 24:03 50
52. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 13. 1:30:40 25:39 50
53. Švrčina Vojtěch 01 10 M 8. 1:30:42 25:41 49
54. Eliáš Josef 59 10 Cirlibaba D 7. 1:31:39 26:38 49
55. Šimeček Petr 84 10 B 14. 1:36:24 31:23 48
56. Švrčina Miroslav 75 10 C 21. 1:37:00 31:59 48
57. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 22. 1:37:09 32:08 47
58. Pekař Miroslav 76 10 B4 Team Šumperk C 23. 1:37:50 32:49 47
59. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 8. 1:38:18 33:17 46
60. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 24. 1:39:52 34:51 46
61. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 25. 1:41:14 36:13 45
62. Ryšavý David 75 10 C 26. 1:42:48 37:47 45
63. Doskočil Miloš 74 10 SK Salith sport C 27. 1:44:58 39:57 44
64. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 9. 1:45:14 40:13 44
65. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 15. 1:46:28 41:27 43
66. Vincour Jiří 67 10 eSeNBáci D 9. 1:52:47 47:46 43
67. Nevosad Jindřich 62 10 D 10. 1:58:02 53:01 42
68. Skalický Pavel 78 10 C 28. 1:58:17 53:16 42
0. Kožušník Jaroslav 80 10 BMX Jeseník B 0. 00:00 -3901 0 DNF