nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 13 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Zlatohorská magistrála 1.9.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Marek Jaroslav 86 1 Superior Riders B 1. 1:39:26 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 Bikestyle Opava B 2. 1:39:30 00:04 176
3. Kočí Jan 88 1 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 3. 1:46:22 06:56 163
4. Fláma Miroslav 93 3 Bikesport Uničov A 1. 1:46:33 07:07 151
5. Tyráček Martin 73 4 Moolbike team C 1. 1:48:05 08:39 140
6. Jílek Martin 69 5 Cyklo Polách a syn C 2. 1:48:06 08:40 130
7. Kouřil Martin 75 6 Fitko Jeseník C 3. 1:49:16 09:50 121
8. Majkut Petr 71 7 C 4. 1:52:09 12:43 113
9. Rosmanit Michal 96 8 Novatop Laplerre A 2. 1:52:11 12:45 106
10. Busteuer Radovan 64 9 Head Bike TJ Opava D 1. 1:52:13 12:47 100
11. Novák Michael 92 10 A 3. 1:52:52 13:26 96
12. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 1:53:02 13:36 93
13. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 4. 1:54:11 14:45 91
14. Jamróz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 4. 1:55:08 15:42 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 5. 1:55:22 15:56 87
16. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 5. 1:55:30 16:04 85
17. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:57:22 17:56 84
18. Kočí Roman 65 10 D 3. 1:57:23 17:57 83
18. Pokorný Roman 71 10 - C 6. 1:57:23 17:57 83
20. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 4. 1:59:19 19:53 81
21. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 7. 1:59:19 19:53 80
22. Musila René 69 10 Sportakus C 8. 2:01:05 21:39 79
23. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli B 6. 2:03:42 24:16 78
24. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 5. 2:04:00 24:34 77
25. Hrabal Libor 81 10 B 7. 2:07:00 27:34 76
26. Knotek Ondřej 90 11 eSeNBáci A 5. 2:09:02 29:36 75
27. Rosmanit Aleš 71 10 Head Bike TJ Opava C 9. 2:09:29 30:03 74
28. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 10. 2:10:34 31:08 73
29. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 2:10:49 31:23 72
30. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 8. 2:10:58 31:32 71
31. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 11. 2:13:02 33:36 70
32. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 9. 2:13:52 34:26 69
33. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam Zlaté Hory D 6. 2:13:54 34:28 68
34. Drápela Zdeněk 76 10 C 12. 2:16:09 36:43 67
35. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 13. 2:19:28 40:02 66
36. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 14. 2:20:17 40:51 65
37. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 10. 2:20:20 40:54 64
38. Ludva Stanislav 93 10 Jeseničtí Orli A 6. 2:20:59 41:33 63
39. Švrčina Miroslav 75 10 C 15. 2:26:07 46:41 62
40. Hocz Martin 73 11 eSeNBáci C 16. 2:26:26 47:00 61
41. Haberland Jack 69 10 C 17. 2:26:35 47:09 60
42. Kristan Vladimír 71 11 C 18. 2:32:48 53:22 59
43. Novosad Jan 72 10 C 19. 2:35:02 55:36 58
43. Vondruška Miroslav 69 11 C 19. 2:35:02 55:36 58
45. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 2:37:06 57:40 56
46. Filka Karel 87 11 Biketeam Zlaté Hory B 11. 2:38:33 59:07 55
47. Musil Vladimír 59 10 D 7. 2:38:36 59:10 54
48. Knotek Tomáš 77 11 eSeNBáci C 21. 2:43:34 1:04:08 53
49. Novotný rené 67 11 Sportakus D 8. 2:47:25 1:07:59 52
50. Šorma Ivan 46 10 E 4. 2:50:03 1:10:37 51
51. Nevosad Jindřich 62 10 D 9. 2:55:14 1:15:48 50
52. Hrdina Jiří 43 10 E 5. 3:46:04 2:06:38 50
53. Grček Lubomír 89 5 A 7. 56:13 -2x kolo 49
54. Nečas Miroslav 74 10 C 22. 56:14 -2x kolo 49
55. Kremser Kamil 70 11 C 23. 1:06:19 -2x kolo 48
56. Šimek Miroslav 68 11 Sportakus D 10. 1:09:21 -2x kolo 48
57. Sojka Marek 74 10 KTUKOL Glucholazy C 24. 1:09:31 -2x kolo 47
58. Hanslik Jan 67 11 D 11. 1:09:39 -2x kolo 47
59. Schneider Jiří 67 11 D 12. 1:12:28 -2x kolo 46
60. Rusky martin 69 10 C 25. 1:12:29 -2x kolo 46
61. Vincour Jiří 67 10 eSeNBáci D 13. 1:13:00 -2x kolo 45
62. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 6. 1:13:14 -2x kolo 45
63. Lisowsky Dariusz 66 11 D 14. 1:14:30 -2x kolo 44
64. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 26. 1:15:41 -2x kolo 44
65. Helebrandt Lukáš 91 11 A 8. 1:17:25 -2x kolo 43
66. Neuwirth Tomáš 72 11 eSeNBáci C 27. 1:19:19 -2x kolo 43
67. Musila Patrik 72 11 MAAP C 28. 1:22:08 -2x kolo 42
68. Vonruška Martin 79 11 B 12. 1:22:50 -2x kolo 42
69. Mareček Ladislav 77 10 Fitko Jeseník C 29. 1:23:15 -2x kolo 41
70. Dubec Jiří 51 11 Biketeam Zlaté Hory E 7. 1:25:20 -2x kolo 41
71. Quis Pavel 72 12 C 30. 1:25:44 -2x kolo 40
72. Helebrandt Daniel 66 13 D 15. 1:37:06 -2x kolo 40
73. Němec Pavel 90 15 A 9. 1:43:27 -2x kolo 39
0. Babinec Rostislav 00 10 E 0. 00:00 -5966 0 DNF