nekm zdar :)
 
 
Středa, 12 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Mamutí cena Dolní Moravy 22.9.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 1 PRIME sport expert B 1. 1:08:21 0 190
2. Fabián Jakub 91 2 Cyklo team Kolárna A 1. 1:08:22 00:01 176
3. Petřík Zdeněk 80 4 Bikestyle Opava B 2. 1:09:01 00:40 163
4. Přichystal Lukáš 81 5 PM Bike Židlochovice B 3. 1:10:09 01:48 151
5. Hejtmánek Marek 97 6 Sporton Šumperk A 2. 1:10:27 02:06 140
6. Kovaříček Vojtěch 02 7 Prestige Cycling Team M 1. 1:10:33 02:12 130
7. Beneš Pavel 71 8 Nava Sport C 1. 1:15:02 06:41 121
7. Krejčí Vladislav 74 9 Bikesport Uničov C 1. 1:15:02 06:41 121
9. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 2. 1:15:03 06:42 106
10. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polách a syn C 3. 1:15:06 06:45 100
11. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 4. 1:15:31 07:10 96
12. Bystroň David 01 10 M 3. 1:15:33 07:12 93
13. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 1. 1:15:51 07:30 91
14. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci A 3. 1:16:26 08:05 89
15. Daňhel Mojmír 64 10 Cyklosport HF Opava D 2. 1:17:39 09:18 87
16. Hrabal Libor 81 10 B 5. 1:20:42 12:21 85
17. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 4. 1:20:50 12:29 84
18. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 6. 1:21:16 12:55 83
19. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:21:17 12:56 82
20. Koryťák Radek 88 10 Jeseničtí Orli B 7. 1:21:36 13:15 81
21. Pokorný Roman 71 10 -- C 5. 1:24:08 15:47 80
22. Bohůnek Petr 91 10 A 4. 1:24:13 15:52 79
23. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 3. 1:24:50 16:29 78
24. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 6. 1:25:46 17:25 77
25. Hlásný Radek 85 10 B 8. 1:26:17 17:56 76
26. Drápela Zdeněk 76 10 C 7. 1:26:37 18:16 75
26. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 9. 1:26:37 18:16 75
28. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 1:26:45 18:24 73
29. Kosek Jiří 66 10 SK Studené D 4. 1:26:58 18:37 72
30. Sobala Miroslav 62 11 Biketeam Zlaté Hory D 5. 1:27:09 18:48 71
31. Burďák Pavel 88 10 Jeseničtí Orli B 10. 1:27:19 18:58 70
32. Kunst Stanislav 75 10 Bikesport Uničov C 8. 1:27:23 19:02 69
33. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 9. 1:27:58 19:37 68
34. Kalous Roman 77 10 Fitko Jeseník C 10. 1:34:10 25:49 67
35. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 11. 1:34:12 25:51 66
36. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 11. 1:34:37 26:16 65
37. Zemene Břetislav 71 12 C 12. 1:36:20 27:59 64
38. Švrčina Miroslav 75 10 C 13. 1:36:35 28:14 63
39. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 6. 1:36:40 28:19 62
40. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 7. 1:37:26 29:05 61
41. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 1:37:33 29:12 60
42. Žerníček Jan 83 10 B 12. 1:39:44 31:23 59
43. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 14. 1:40:33 32:12 58
44. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam Zlaté Hory M 4. 1:43:49 35:28 57
45. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 4. 1:47:56 39:35 56
45. Eliáš Josef 59 10 CS Víno Karabina Šumperk D 8. 1:47:56 39:35 56
47. Novák Stanislav 49 12 Bike Club Svitavy E 5. 1:54:09 45:48 54
48. Nevosad Jindřich 62 12 D 9. 2:10:14 1:01:53 53
49. Slováček Lukáš 79 10 B 13. 2:18:42 1:10:21 52
50. Pilecký Michal 80 10 B 14. 2:33:59 1:25:38 51
51. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 6. 51:36 -2x kolo 50