nekm zdar :)
 
 
Středa, 12 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - MTB Šnek Criterium 1.10.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Neset Jan 86 1 IN-LIFE cycling team B 1. 42:55 0 190
2. Strupek Matyáš 97 2 Dukla Praha A 1. 42:56 00:01 176
3. Bittner Jakub 94 3 IN-LIFE cycling team A 2. 44:13 01:18 163
4. Petřík Zdeněk 80 4 Bikestyle Opava B 2. 44:14 01:19 151
5. Beneš Pavel 71 5 Nava Sport C 1. 44:15 01:20 140
6. Krejčí Vladislav 74 6 Bikesport Uničov C 2. 46:05 03:10 130
7. Kovaříček Vojtěch 02 7 Prestige Cycling Team M 1. 46:43 03:48 121
8. Halfar Martin 89 8 eSeNBáci A 3. 46:44 03:49 113
9. Daňhel Mojmír 64 9 Cyklosport HF Opava D 1. 46:57 04:02 106
10. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 3. 47:06 04:11 100
11. Uchytil Alois 66 10 Biketeam Zlaté Hory D 2. 48:45 05:50 96
12. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam Zlaté Hory C 4. 48:45 05:50 93
12. Kavka Kamil 79 10 B 3. 43:40 -1x kolo 93
14. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník B 4. 43:52 -1x kolo 89
15. Kopecký Lukáš 78 10 Prestige Cycling Team C 5. 43:55 -1x kolo 87
16. Šedivý Marcel 75 10 Catus Beki Team C 6. 43:57 -1x kolo 85
17. Hrabal Libor 81 10 Prestige Cycling Team B 5. 44:00 -1x kolo 84
18. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 44:13 -1x kolo 83
19. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 3. 45:30 -1x kolo 82
20. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 4. 46:28 -1x kolo 81
21. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 7. 46:40 -1x kolo 80
22. Kalous Roman 77 11 Fitko Jeseník C 8. 47:16 -1x kolo 79
23. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 6. 48:01 -1x kolo 78
24. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 4. 49:18 -1x kolo 77
25. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 7. 43:52 -1x kolo 76
26. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 5. 43:40 -2x kolo 75
27. Kašpar Petr 75 10 Biketeam Zlaté Hory C 9. 45:10 -2x kolo 74
28. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 2. 45:20 -2x kolo 73
29. Nováček Karel 98 10 eSeNBáci A 5. 45:36 -2x kolo 72
30. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 10. 45:42 -2x kolo 71
31. Hildebrand Antonín 79 10 BMX Jeseník B 8. 45:54 -2x kolo 70
32. Filka Karel 87 10 Biketeam Zlaté Hory B 9. 46:31 -2x kolo 69
33. Kožušník Jaroslav 80 13 BMX Jeseník B 10. 43:52 -3x kolo 68
0. Sobala Martin 84 10 Biketeam Zlaté Hory B 0. 00:00 -2575 0 DNF