nekm zdar :)
 
 
Pátek, 17 Srp 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Javorník 20.5.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Bedeč Jan 98 1 Force GO! Jeseník A 1. 1:48:30 0 190
2. Petruš Lubomír 90 2 Ethic Sport Prestige A 2. 1:48:31 00:01 176
3. Pokorný Jiří 97 3 CK Kolokrám Svijany A 3. 1:48:32 00:02 163
4. Swaczyna Petr 85 4 CK Feso Petřvald B 1. 1:48:33 00:03 151
5. Vašíček Pavel 78 5 Cycloracing Olomouc C 1. 1:50:25 01:55 140
6. Hejtmánek Marek 97 6 Sporton Šumperk A 4. 1:51:52 03:22 130
7. Chaloupka Petr 71 7 Cycloracing Olomouc C 2. 1:52:38 04:08 121
8. Taraba Ondřej 00 8 Force GO! Jeseník M 1. 1:56:50 08:20 113
9. Swaczyna Tomáš 01 9 CK Feso Petřvald M 2. 1:56:51 08:21 106
10. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 3. 1:56:52 08:22 100
11. Swaczyna Patrik 70 10 CK Feso Petřvald C 4. 1:56:53 08:23 96
12. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 5. 2:01:02 12:32 93
13. Cipirski Rafal 80 10 - B 2. 2:01:03 12:33 91
14. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 1. 2:01:04 12:34 89
15. Trochta Libor 60 10 Cycloracing Olomouc D 2. 2:01:05 12:35 87
16. Dřímal Radek 79 10 Loko Krnov B 3. 2:01:06 12:36 85
17. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 3. 2:01:07 12:37 84
18. Zajac Piotr 66 10 ACT Polska D 4. 2:03:53 15:23 83
19. Volík Marek 00 10 Force GO! Jeseník M 3. 2:04:08 15:38 82
20. Bogacki Rafal 73 10 Kleib Kedzierzyn C 6. 2:04:09 15:39 81
21. Szabla Jaroslav 74 10 Kleib Kedzierzyn C 7. 2:04:10 15:40 80
22. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 8. 2:04:11 15:41 79
23. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 4. 2:04:12 15:42 78
24. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 5. 2:04:13 15:43 77
25. Misina Andrzej 53 10 Bike Atelier Gliwice E 1. 2:04:14 15:44 76
26. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 9. 2:05:36 17:06 75
27. Mičunek Jakub 72 10 Buldoci Rapotín C 10. 2:12:03 23:33 74
28. Smiglewicz Ryszard 57 10 E 2. 2:14:50 26:20 73
29. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 6. 2:15:32 27:02 72
30. Lasovský Roman 77 10 C 11. 2:22:06 33:36 71
31. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 3. 2:25:10 36:40 70