nekm zdar :)
 
 
Středa, 19 Zář 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Buldočí časovka 17.6.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Míček Radomír 86 1 Cycloracing Olomouc B 1. 23:58 0 190
2. Matoszko Filip 88 2 Black Horse Team B 2. 24:08 00:10 176
3. Machotka Karel 73 3 Yogi Racing Ostrava C 1. 25:10 01:12 163
4. Kocourek František 83 4 SK SKIVELO neslyšících Olomouc B 3. 25:44 01:46 151
5. Snášel Lubomír 81 5 C.S.C. Šumperk B 4. 25:57 01:59 140
6. Kasprzyk Andrzej 64 6 Black Horse Team D 1. 26:01 02:03 130
7. Řeha Filip 01 7 Force GO! Jeseník M 1. 26:11 02:13 121
8. Zajac Piotr 66 8 ACT Polska D 2. 26:30 02:32 113
9. Dřímal Radek 79 9 Loko Krnov B 5. 26:32 02:34 106
10. Krupka Robert 76 10 C 2. 26:38 02:40 100
11. Zapasnik Rafal 81 10 B 6. 26:48 02:50 96
12. Míček Roman 73 10 ACS Drak Vrbno C 3. 26:54 02:56 93
13. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory M 2. 27:00 03:02 91
14. Čech Jan 02 10 Head Bike TJ Opava M 3. 27:18 03:20 89
15. Linhart Tomáš 85 10 TNF BIKE TEAM B 7. 27:23 03:25 87
16. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 4. 27:26 03:28 85
17. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 27:37 03:39 84
18. Zdanowicz Marek 55 10 Merida Gliwice E 2. 27:40 03:42 83
19. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 3. 28:14 04:16 82
20. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc A 1. 28:22 04:24 81
21. Havliš František 65 10 SportComplex Břeclav D 4. 28:28 04:30 80
22. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 5. 28:32 04:34 79
23. Dvořák Radek 70 10 C.S.C. Šumperk C 6. 28:40 04:42 78
24. Misina Andrzej 53 10 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí E 3. 29:03 05:05 77
25. Lasovský Roman 77 10 C 7. 29:29 05:31 76
26. Daníšek Vlastimil 55 11 Model bike team E 4. 30:55 06:57 75
27. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 5. 31:23 07:25 74
28. Zapaśnik Henry 50 10 E 6. 31:27 07:29 73
29. Kovář Daniel 80 10 Force GO! Jeseník B 8. 31:35 07:37 72
30. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 7. 31:40 07:42 71
31. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 8. 32:15 08:17 70
32. Smudala Roman 69 10 ACS Drak Vrbno C 9. 32:32 08:34 69
33. Lichnovský Stanislav 70 11 ACS Drak Vrbno C 10. 34:01 10:03 68
34. Bártfay Pavel 61 10 Buldoci Rapotín D 5. 34:31 10:33 67
35. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 8. 36:36 12:38 66
36. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 11. 11:55 -2x kolo 65 1 kolo 6 km
37. Mlynář Miloslav 48 10 ACS Drak Vrbno E 9. 12:55 -2x kolo 64 1 kolo 6 km
38. Pelcl st. Petr 47 8 Buldoci Rapotín E 10. 13:34 -2x kolo 63 1 kolo 6 km