nekm zdar :)
 
 
Sobota, 17 Lis 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Jamajka Prix 30.6.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Fláma Tomáš 97 1 TS Bohemia A 1. 1:16:40 0 190
2. Bedeč Jan 98 2 Force team Jeseník A 2. 1:16:40 0 176
3. Kmínek Vojtěch 00 3 Mapei Cyklokaňkovský M 1. 1:17:00 00:20 163
4. Petřík Zdeněk 80 4 Bikestyle Opava B 1. 1:17:00 00:20 151
5. Řeha Filip 01 5 Force team Jeseník M 2. 1:17:00 00:20 140
6. Mach Ondřej 97 6 Puskinak.cz A 3. 1:17:28 00:48 130
7. Klos Viktor 92 7 SK Bag Bike Rubing A 4. 1:21:16 04:36 121
8. Továrek Adam 00 8 Force team Jeseník M 3. 1:23:43 07:03 113
9. Míček Roman 73 9 ACS Drak Vrbno C 1. 1:25:40 09:00 106
10. Wojtyla Tadeusz 58 10 E 1. 1:25:40 09:00 100
11. Petruš st. Lubomír 63 10 ACS Drak Vrbno D 1. 1:25:40 09:00 96
12. Mlynář Vlastimil 74 10 ACS Drak Vrbno C 2. 1:25:40 09:00 93
13. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník M 4. 1:27:41 11:01 91
14. Domanský Libor 79 10 Břežany II B 2. 1:27:45 11:05 89
15. Lukeš Stanislav 61 10 Cycloracing Olomouc D 2. 1:27:50 11:10 87
16. Hvorecký Jan 80 10 B 3. 1:04:40 -1x kolo 85 40 km
17. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 3. 1:07:02 -1x kolo 84 40 km
18. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 1:07:03 -1x kolo 83 40 km
19. Misina Andrzej 53 10 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí E 3. 1:07:04 -1x kolo 82 40 km
20. Zdanowicz Marek 55 10 Merida Gliwice E 4. 1:08:06 -1x kolo 81 40 km
21. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 4. 1:13:22 -1x kolo 80 40 km
22. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 5. 1:13:23 -1x kolo 79 40 km
23. Smiglewicz Ryszard 57 10 E 6. 1:13:24 -1x kolo 78 40 km
24. Smudala Roman 69 10 ACS Drak Vrbno C 4. 1:15:22 -1x kolo 77 40 km
25. Raida Ivo 55 11 eSeNBáci E 7. 1:17:13 -1x kolo 76 40 km
26. Mlynář Milan 75 10 ACS Drak Vrbno C 5. 1:18:21 -1x kolo 75 40 km
27. Lichnovský Stanislav 70 10 ACS Drak Vrbno C 6. 1:22:03 -1x kolo 74 40 km
28. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 8. 1:26:05 -1x kolo 73 40 km
29. Fiálek Otakar 72 11 ACS Drak Vrbno C 7. 1:55:12 -1x kolo 72 40 km