nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 13 Pro 2018
 
 


generální partner

 
 


Leták pro rok 2018

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Skřítek 11.8.2018

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Homola Libor 73 10 Cycloracing Olomouc C 1. 23:29 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 6 Sportakus B 1. 23:39 00:10 176
3. Urbášek Jan 94 1 Favorit Brno A 1. 23:44 00:15 163
4. Petr Daniel 80 7 SK Prima Polička B 2. 23:57 00:28 151
5. Strupek Matyáš 97 2 Pardus TUFO Prostějov A 2. 24:07 00:38 140
6. Vašíček Pavel 78 10 Cycloracing Olomouc C 2. 24:13 00:44 130
7. Stránský Jiří 85 8 KČC 1900 Litomyšl B 3. 24:21 00:52 121
7. Míček Radomír 86 9 Cycloracing Olomouc B 3. 24:21 00:52 121
9. Stráník Josef 72 10 Tesaři Osík C 3. 24:23 00:54 106
10. Kuda Pavel 70 10 Cycling Brno C 4. 24:51 01:22 100
11. Janů Martin 74 10 Silný tým Uničov C 5. 24:59 01:30 96
12. Černý Petr 77 10 KČC 1900 Litomyšl C 6. 25:02 01:33 93
13. Trochta Libor 60 10 Cycloracing Olomouc D 1. 25:21 01:52 91
14. Vespalec Ondřej 75 10 Silný tým Uničov C 7. 25:25 01:56 89
15. Chaloupka Petr 71 10 Cycloracing Olomouc C 8. 25:35 02:06 87
16. Gotthard David 76 10 Ráfkárna Idea Cycling team C 9. 25:38 02:09 85
17. Bosák Aleš 68 10 Cycloracing Olomouc D 2. 25:54 02:25 84
18. Maňur Antonín 89 3 A 3. 26:01 02:32 83
19. Čech Jan 02 10 Head Bike TJ Opava M 1. 26:07 02:38 82
20. Jíra Pavel 79 10 KČC 1900 Litomyšl B 5. 26:16 02:47 81
21. Bednář Pavel 58 10 Cycloracing Olomouc E 1. 26:26 02:57 80
22. Horák Filip 96 4 Bike sport Mohelnice A 4. 26:39 03:10 79
23. Procházka Vít 80 10 KČC 1900 Litomyšl B 6. 26:55 03:26 78
24. Buček Michal 59 10 Racing Olešná D 3. 27:01 03:32 77
25. Jílek František 73 10 KČC 1900 Litomyšl C 10. 27:05 03:36 76
26. Bukač Roman 71 10 C 11. 27:07 03:38 75
27. Kalina Viktor 97 5 Force team Jeseník A 5. 27:09 03:40 74
27. Vítek Tomáš 02 10 Head Bike TJ Opava M 2. 27:09 03:40 74
29. Trébal Richard 74 10 Cycloracing Olomouc C 12. 27:11 03:42 72
29. Švec Milan 63 10 Silný tým Uničov D 4. 27:11 03:42 72
31. Mrůzek Michal 87 10 Head Bike TJ Opava B 7. 27:16 03:47 70
32. Baran Petr 60 10 SK Bag Bike Rubing D 5. 27:19 03:50 69
33. Strupek Adam 00 10 SKM Zlaté Hory M 3. 27:21 03:52 68
34. Mikulášek Tomáš 73 10 Sport Races-Isaac Team C 13. 27:26 03:57 67
34. Polcer Michal 88 10 Silný tým Uničov B 8. 27:26 03:57 67
36. Klawe Kvido 02 10 Bike 2000 M 4. 27:31 04:02 65
37. Hudeček Dušan 64 10 Cycloracing Olomouc D 6. 27:37 04:08 64
38. Snášel Lubomír 81 10 C.S.C. Šumperk B 9. 27:39 04:10 63
39. Kalousek Jiří 56 10 Silný tým Uničov E 2. 27:59 04:30 62
40. Klíma Zdeněk 53 10 KČC 1900 Litomyšl E 3. 28:01 04:32 61
41. Vráždil Jiří 76 10 C.S.C. Šumperk C 14. 28:02 04:33 60
42. Svrčina David 76 10 CS Víno Karabina Šumperk C 15. 28:03 04:34 59
43. Novotný Pavel 58 10 Cyklobest - Team BIANCHI E 4. 28:14 04:45 58
44. Fišer Vladimír 52 10 HAPE CYKLOSPORT BRNO E 5. 28:15 04:46 57
45. Pietroň Filip 02 10 Head Bike TJ Opava M 5. 28:16 04:47 56
46. Navrátil František 55 10 Pardus TUFO Prostějov E 6. 28:22 04:53 55
47. Polcer Ferninand 56 10 Silný tým Uničov E 7. 28:30 05:01 54
48. Sekerka Karel 61 10 Cycloracing Olomouc D 7. 28:31 05:02 53
49. Domanský Martin 83 10 B 10. 28:37 05:08 52
50. Záhorec Stanislav 71 10 Fenix Ski Team Jeseník C 16. 28:45 05:16 51
51. Dřímal Radek 79 10 Loko Krnov B 11. 29:06 05:37 50
52. Vopálka Pavel 62 10 KČC 1900 Litomyšl D 8. 29:26 05:57 50
53. Masný Milan 57 10 Racing Olešná E 8. 29:34 06:05 49
54. Durák Lubomír 54 10 KČC 1900 Litomyšl E 9. 29:36 06:07 49
55. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 10. 29:45 06:16 48
56. Jílek Jakub 85 10 KC Hlinsko B 12. 29:53 06:24 48
57. Petraš Stanislav 51 10 Tesaři Osík E 11. 29:55 06:26 47
58. Čech Aleš 75 10 Head Bike TJ Opava C 17. 29:58 06:29 47
59. Ženčák Jakub 88 10 Buldoci Rapotín B 13. 30:25 06:56 46
60. Misina Andrzej 53 10 Merida Gliwice E 12. 30:26 06:57 46
61. Mičunek Pavel 77 10 Buldoci Rapotín C 18. 30:36 07:07 45
62. Novák Václav 46 10 Silný tým Uničov E 13. 30:49 07:20 45
63. Sanetřík Luděk 61 10 Buldoci Rapotín D 9. 30:56 07:27 44
64. Podešva Pavel 49 10 Duko Rýmařov E 14. 31:08 07:39 44
65. Kuběnka Vladislav 47 10 Cykloklub Stará Ves E 15. 31:09 07:40 43
66. Wiederman Zdeněk 58 10 Silný tým Uničov E 16. 31:25 07:56 43
67. Pezda Miloslav 58 10 Silný tým Uničov E 17. 31:35 08:06 42
68. Wojcik Henrik 75 10 C 19. 31:47 08:18 42
69. Volf Bohumil 54 10 C.S.C. Šumperk E 18. 32:56 09:27 41
70. Rýznar Miroslav 53 10 CS Víno Karabina Šumperk E 19. 33:20 09:51 41
71. Polcer Jan 94 10 Silný tým Uničov A 6. 33:22 09:53 40
72. Vlazlo Petr 53 10 Fitko Jeseník E 20. 33:52 10:23 40
73. Domanský Antonín 50 10 Cykloklub Stará Ves E 21. 33:55 10:26 39
74. Krejsa Ivan 50 10 Cykloklub Stará Ves E 22. 34:10 10:41 39
75. Ulrich Luboš 46 10 Silný tým Uničov E 23. 34:14 10:45 38
76. Zoubele Jiří 50 10 Cykloklub Stará Ves E 24. 34:17 10:48 38
77. Mazel Alois 47 10 E 25. 38:15 14:46 37
78. Dubec Jiří 51 10 Biketeam Zlaté Hory E 26. 39:08 15:39 37
79. Schulmeistr Petr 57 10 E 27. 40:15 16:46 36
80. Kochwasser František 36 10 Cykloklub Stará Ves E 28. 42:39 19:10 36
81. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 20. 44:04 20:35 35
82. Hašek Václav 44 10 Cykloklub Stará Ves E 29. 53:38 30:09 35