nekm zdar :)
 
 
Pondělí, 20 Kvě 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Rychlebská 30 MTB 8.5.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Petruš Lubomír 90 1 Ethic Sport Prestige A 1. 1:25:59 0 190
2. Holec Radek 99 2 Bikesport Team Mohelnice A 2. 1:30:05 04:06 176
3. Strupek Matyáš 97 3 SKM Zlaté Hory A 3. 1:32:35 06:36 163
4. Kopecký Lukáš 78 4 Prestige Cycling Team C 1. 1:32:39 06:40 151
5. Petřík Zdeněk 80 5 LOKO Campagnolo Krnov B 1. 1:35:38 09:39 140
6. Kechrt Tomáš 81 6 PRIME sport expert B 2. 1:40:13 14:14 130
7. Krejčí Vladislav 74 7 Bikesport Uničov C 2. 1:40:37 14:38 121
8. Bernard Karel 67 8 INS Ateliér Náchod D 1. 1:42:26 16:27 113
9. Plánička Robert 76 9 Bikesport Team Mohelnice C 3. 1:42:33 16:34 106
10. Sázel Patrik 93 10 Cyklo team Kolárna A 4. 1:43:02 17:03 100
11. Bystroň David 01 10 LOKO Campagnolo Krnov J 1. 1:43:46 17:47 96
12. Linhart Petr 91 10 Kolovna A 5. 1:45:10 19:11 93
13. Kohout Lukáš 95 10 Kola-Stevens MTB tým A 6. 1:46:00 20:01 91
14. Jílek Martin 69 10 Cyklo Polák Šumperk D 2. 1:46:21 20:22 89
15. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 3. 1:46:38 20:39 87
16. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 4. 1:46:41 20:42 85
17. Brček Lubomír 89 10 DK Bikeshop B 5. 1:48:12 22:13 84
18. Musila René 69 10 Sportakus D 3. 1:48:59 23:00 83
19. Sobala Petr 89 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 6. 1:49:03 23:04 82
20. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník A 7. 1:49:49 23:50 81
21. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 1:49:53 23:54 80
22. Koryťák Radek 88 10 B 7. 1:50:36 24:37 79
23. Opíchal Tomáš 70 10 Ghost Rubena Race C 5. 1:51:24 25:25 78
24. Baďura Jan 87 10 Fenix Ski Team Jeseník B 8. 1:51:30 25:31 77
25. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 8. 1:51:38 25:39 76
26. Petruš st. Lubomír 63 10 Ethic Sport Prestige D 4. 1:51:56 25:57 75
27. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 6. 1:52:17 26:18 74
28. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 5. 1:52:40 26:41 73
29. Havlíček Miroslav 92 10 Kola-Stevens MTB tým A 9. 1:52:46 26:47 72
30. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 6. 1:52:50 26:51 71
31. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice D 7. 1:52:53 26:54 70
32. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 7. 1:53:25 27:26 69
33. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 8. 1:54:54 28:55 68
34. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:55:12 29:13 67
35. Nevrlý Lukáš 85 10 Kola-Stevens MTB tým B 9. 1:55:16 29:17 66
36. Lux Bronislav 81 10 LOKO Campagnolo Krnov B 10. 1:55:52 29:53 65
37. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 8. 1:55:57 29:58 64
38. Petr Jiří 74 10 INS Ateliér Náchod C 9. 1:56:03 30:04 63
39. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 9. 1:56:07 30:08 62
40. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 10. 1:56:15 30:16 61
41. Pokorný Roman 71 10 Opava C 10. 1:56:19 30:20 60
42. Hrabal Libor 81 10 B 11. 1:57:10 31:11 59
43. Posker Tomáš 80 10 Fenix Ski Team Jeseník B 12. 1:57:58 31:59 58
44. Hrubý Petr 67 10 SK Salith Suntex Šumperk D 11. 1:59:29 33:30 57
45. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 13. 2:03:22 37:23 56
46. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 11. 2:03:46 37:47 55
47. Tůma ¨Pavel 68 10 INS Ateliér Náchod D 12. 2:04:18 38:19 54
48. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 13. 2:04:33 38:34 53
49. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 14. 2:04:58 38:59 52
50. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 14. 2:11:26 45:27 51
51. Švrčina Vojtěch 01 10 J 2. 2:11:43 45:44 50
52. Bluma Martin 74 10 C 12. 2:13:08 47:09 50
53. Juřík Kamil 67 10 Fitko Jeseník D 15. 2:13:14 47:15 49
54. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 15. 2:14:48 48:49 49
55. Švrčina Miroslav 75 10 C 13. 2:18:44 52:45 48
56. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 14. 2:19:20 53:21 48
57. Klinec Robert 75 10 . C 15. 2:20:49 54:50 47
58. Rabiec Jiří 89 10 PřeciFyzio B 16. 2:21:26 55:27 47
59. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 16. 2:21:45 55:46 46
60. Spratek Radomír 71 10 C 17. 2:22:07 56:08 46
61. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 16. 2:23:57 57:58 45
62. Schnek Marián 71 10 C 18. 2:25:04 59:05 45
63. Hýbl Jaroslav 95 10 Dimpex Kosov A 10. 2:26:59 1:01:00 44
64. Keprt Jan 83 10 Silný tým Uničov B 17. 2:27:07 1:01:08 44
65. Novosad Jan 72 10 C 19. 2:28:56 1:02:57 43
66. Žváček Miroslav 68 10 Silný tým Uničov D 17. 2:31:52 1:05:53 43
67. Pobořil Lukáš 80 10 Runners Tuřany B 18. 2:33:36 1:07:37 42
68. Jáně Vladimír 68 10 Bludov D 18. 2:33:47 1:07:48 42
69. Štift David 69 10 Nové Vilémovice D 19. 2:36:10 1:10:11 41
70. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 2. 2:40:47 1:14:48 41
71. Nevosad Jindřich 62 10 D 20. 2:52:18 1:26:19 40
72. Hakl Robert 85 10 B 19. 2:52:45 1:26:46 40
73. Šťastný Matěj 87 10 B 20. 2:55:12 1:29:13 39
74. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 21. 3:05:08 1:39:09 39
75. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 3. 3:05:13 1:39:14 38
76. Tonhauser Martin 86 10 B 22. 3:07:42 1:41:43 38
77. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 11. 3:07:48 1:41:49 37
78. Cienciala Lukáš 86 10 Dupi a Pipi B 23. 3:31:00 2:05:01 37
79. Benek René 78 10 Dupi a Pipi C 20. 3:31:16 2:05:17 36
80. Janošťák Josef 57 10 ASPV Vápenná E 4. 3:38:28 2:12:29 36
81. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 3. 49:07 -2x kolo 35 17km
82. Zemene Břetislav 71 10 Nemile C 21. 59:56 -2x kolo 35 17km
83. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM České Petrovice C 22. 1:09:43 -2x kolo 34 17km
84. Minařík Miroslav 83 10 B 24. 1:16:29 -2x kolo 34 17km
85. Menzel Pavel 72 10 C 23. 1:22:12 -2x kolo 33 17km
86. Válek Petr 78 10 C 24. 1:25:14 -2x kolo 33 17km
87. Kaska Jan 77 10 C 25. 1:25:44 -2x kolo 32 17km
88. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 5. 1:36:44 -2x kolo 32 17km
89. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 25. 1:40:32 -2x kolo 31 17km
90. Kubín Jiří 76 10 SC Samotišky C 26. 1:41:45 -2x kolo 30 17km
91. Minařík Lukáš 80 10 B 26. 1:59:14 -2x kolo 31 17km
92. Korytář Vladimír 71 10 C 27. 2:00:43 -2x kolo 30 17km
93. Kubinec Radek 72 10 C 28. 2:01:24 -2x kolo 30 17km
0. Wiedermann Filip 94 10 Cyklo team Kolárna A 0. 00:00 -5159 0 DNF
0. Madaj René 72 10 eSeNBáci C 0. 00:00 -5159 0 DNF
0. Madaj René 91 10 A 0. 00:00 -5159 0 DNF
0. Fláma Tomáš 97 10 TS Bohemia A 0. 00:00 -5159 0 DNF
0. Vašek Jan 72 10 SC Samotišky C 0. 00:00 -2x kolo 0 DNF
0. Macek Martin 85 10 Posilovna Javorník B 0. 00:00 -5159 0 DNF
0. Hladiš David 95 10 Cyklo team Kolárna A 0. 00:00 -5159 0 DNF