nekm zdar :)
 
 
Čtvrtek, 19 Zář 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Českopetrovická koolna 25.5.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 SKM Zlaté Hory A 1. 1:21:32 0 190
2. Kechrt Tomáš 81 2 PRIME sport expert B 1. 1:21:55 00:23 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 Prestige Cycling Team C 1. 1:23:37 02:05 163
4. Kovaříček Vojtěch 02 4 Jaroslav Kulhavý Cycling team J 1. 1:26:31 04:59 151
5. Kočí Jan 88 5 SK Žamberk TESSUTI SPORT B 2. 1:27:25 05:53 140
6. Sázel Patrik 93 6 Koala-Stevens MTB tým A 2. 1:30:52 09:20 130
7. Bystroň David 01 7 LOKO Campagnolo Krnov J 2. 1:31:07 09:35 121
8. Kohout Lukáš 95 8 Koala-Stevens MTB tým A 3. 1:31:40 10:08 113
9. Slavíček Petr 90 9 Koala-Stevens MTB tým A 4. 1:32:58 11:26 106
10. Pivnička Luděk 73 10 Pítrs bikes team C 2. 1:33:52 12:20 100
11. Vtípil Radek 83 10 Ghost Team B 3. 1:34:41 13:09 96
12. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 1. 1:35:53 14:21 93
13. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 4. 1:35:54 14:22 91
14. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 5. 1:37:02 15:30 89
15. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 2. 1:37:52 16:20 87
16. Moravec Jaroslav 58 10 SK Žamberk TESSUTI SPORT E 1. 1:38:03 16:31 85
17. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 3. 1:38:11 16:39 84
18. Havlíček Miroslav 92 10 Koala-Stevens MTB tým A 5. 1:38:13 16:41 83
19. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 3. 1:38:14 16:42 82
20. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 6. 1:38:15 16:43 81
21. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 1:39:41 18:09 80
22. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 2. 1:39:48 18:16 79
23. Linhart Tomáš 85 10 Kolovna bike team B 7. 1:40:22 18:50 78
24. Mikulecký Pavel 91 10 CTB Brandýs nad Orlicí A 6. 1:41:54 20:22 77
25. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 5. 1:42:05 20:33 76
26. Pokorný Roman 71 10 Opava C 6. 1:42:23 20:51 75
27. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 4. 1:42:42 21:10 74
28. Krejsa Tomáš 77 10 KUS-klub univerzálních sportovců C 7. 1:43:04 21:32 73
29. Hrabal Libor 81 10 B 8. 1:44:46 23:14 72
30. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 3. 1:46:06 24:34 71
31. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 8. 1:49:15 27:43 70
32. Bartoš Tomáš 85 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí B 9. 1:52:03 30:31 69
33. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 10. 1:53:30 31:58 68
34. Novotný Petr 88 10 CTB Brandýs nad Orlicí B 11. 1:54:08 32:36 67
35. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 12. 1:55:18 33:46 66
36. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 9. 1:57:14 35:42 65
37. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 10. 1:57:42 36:10 64
38. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 13. 1:59:26 37:54 63
39. Veselý Petr 71 10 C 11. 1:59:39 38:07 62
40. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 12. 2:01:15 39:43 61
41. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 14. 2:02:55 41:23 60
42. Dlabka Ludvík 60 10 3D Fitness racing team D 5. 2:03:01 41:29 59
43. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 13. 2:05:46 44:14 58
44. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 6. 2:09:16 47:44 57
45. Bruckner Ivan 49 10 MTB Bohdíkov E 3. 2:11:47 50:15 56
46. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 4. 2:13:09 51:37 55
47. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 15. 2:26:44 1:05:12 54
48. Nevosad Jindřich 62 10 D 7. 2:34:01 1:12:29 53
49. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 5. 2:36:00 1:14:28 52
50. Krečmer Patrik 72 10 Ski klub RD Rýmařov C 14. 58:13 -1x kolo 51 OPEN
51. Kalous Patrik 01 10 UNIKOVO MTB TEAM J 4. 1:15:18 -1x kolo 50 OPEN
52. Kristejn Zdeněk 79 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí C 15. 1:16:56 -1x kolo 50 OPEN
53. Rous Josef 78 10 BC team Sokol Klášterec nad Orlicí C 16. 1:16:58 -1x kolo 49 OPEN
54. Dvořák Václav 71 10 Ski klub České Petrovice C 17. 1:21:29 -1x kolo 49 OPEN
55. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 16. 1:36:14 -1x kolo 48 OPEN
0. Gabčan Milan 61 10 Ski klub České Petrovice D 0. 9:59:59 8:38:27 0 DNF
0. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 0. 9:59:59 8:38:27 0 DNF
0. Bukač Roman 71 10 C 0. 9:59:59 8:38:27 0 DNF
0. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 0. 9:59:59 8:38:27 0 DNF