nekm zdar :)
 
 
Úterý, 20 Srp 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Šumná jízda 2.6.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 SKM Zlaté Hory A 1. 1:09:22 0 190
2. Neset Jan 86 2 IN-LIFE cycling team B 1. 1:09:23 00:01 176
3. Krejčí Vladislav 74 3 Bikesport Uničov C 1. 1:11:56 02:34 163
4. Kopecký Lukáš 78 4 Prestige Cycling Team C 2. 1:12:18 02:56 151
5. Holec Radek 99 5 Bikesport Team Mohelnice A 2. 1:12:29 03:07 140
6. Musila René 69 6 Sportakus D 1. 1:16:21 06:59 130
7. Sobala Martin 84 7 Biketeam TJ Zlaté Hory B 2. 1:16:23 07:01 121
8. Kohout Lukáš 95 8 Koala-Stevens MTB tým A 3. 1:16:26 07:04 113
9. Halfar Martin 89 9 eSeNBáci B 3. 1:16:35 07:13 106
10. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 4. 1:17:02 07:40 100
11. Daňhel Mojmír 64 10 Mountain Time.cz D 2. 1:17:25 08:03 96
12. Suchánek Rostislav 75 10 Novatop Lapierre C 3. 1:17:43 08:21 93
13. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 4. 1:17:45 08:23 91
14. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 3. 1:18:29 09:07 89
15. Košec Jakub 01 10 Bike One J 1. 1:18:35 09:13 87
16. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 5. 1:18:37 09:15 85
17. Žák Marek 76 6 Jeseničtí Orli C 6. 1:18:46 09:24 84
18. Koryťák Radek 88 10 B 5. 1:19:15 09:53 83
19. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník A 4. 1:19:33 10:11 82
20. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 5. 1:19:46 10:24 81
21. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 4. 1:21:21 11:59 80
22. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 7. 1:21:24 12:02 79
23. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 6. 1:21:29 12:07 78
24. Havlíček Miroslav 92 10 Koala-Stevens MTB tým A 7. 1:21:50 12:28 77
25. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 2. 1:21:51 12:29 76
26. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 5. 1:22:03 12:41 75
27. Opíchal Tomáš 70 10 Ghost Rubena Race C 8. 1:22:17 12:55 74
28. Pokorný Roman 71 10 Opava C 9. 1:22:28 13:06 73
29. Petrovský Marek 72 10 Promotorsport C 10. 1:23:24 14:02 72
30. Opíchal Šimon 02 10 Ghost Rubena Race J 3. 1:23:34 14:12 71
31. Nemrava Petr 80 10 SC Samotišky B 6. 1:23:58 14:36 70
32. Fiala Radim 95 10 Cyklo team Kolárna A 8. 1:24:38 15:16 69
33. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:24:40 15:18 68
34. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 6. 1:24:53 15:31 67
35. Bukač Roman 71 10 C 11. 1:25:01 15:39 66
36. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 7. 1:25:17 15:55 65
37. Kinský Martin 89 10 B 8. 1:25:32 16:10 64
38. Juchelka Patrik 70 10 Jeseničtí Orli C 12. 1:25:42 16:20 63
39. Petruš st. Lubomír 63 10 ETHIC SPORT D 7. 1:26:28 17:06 62
40. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 4. 1:26:30 17:08 61
41. Vavračka Jan 01 10 Bike One J 5. 1:27:04 17:42 60
42. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 1:27:21 17:59 59
43. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 9. 1:27:45 18:23 58
44. Škabraha Martin 01 10 Promotorsport J 6. 1:27:47 18:25 57
45. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 13. 1:28:28 19:06 56
46. Hon Ondřej 98 10 Bike One A 9. 1:28:32 19:10 55
47. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 10. 1:30:15 20:53 54
48. Šimeček Petr 84 10 B 11. 1:32:25 23:03 53
49. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 14. 1:34:54 25:32 52
50. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 15. 1:36:20 26:58 51
51. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 16. 1:36:49 27:27 50
52. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 12. 1:37:19 27:57 50
53. Kočvara Jiří 71 10 Jeseničtí Orli C 17. 1:38:29 29:07 49
54. Květák Jiří 70 10 eSeNBáci C 18. 1:40:25 31:03 49
55. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 8. 1:42:53 33:31 48
56. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 3. 1:46:16 36:54 48
57. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 13. 1:46:17 36:55 47
58. Černota Radim 75 10 Dolní Benešov C 19. 1:47:31 38:09 47
59. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 14. 1:47:35 38:13 46
60. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 20. 1:51:12 41:50 46
61. Novosad Jan 72 10 C 21. 1:51:46 42:24 45
62. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 10. 1:58:18 48:56 45
63. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 9. 2:07:22 58:00 44
64. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 2:10:07 1:00:45 44
65. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 5. 2:17:24 1:08:02 43
66. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 6. 2:28:00 1:18:38 43
67. Hrdina Jiří 43 10 Jeseník E 7. 2:50:01 1:40:39 42
68. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 22. 1:07:04 -1x kolo 42 OPEN
69. Válek Petr 78 10 Jeseník C 23. 1:28:30 -1x kolo 41 OPEN
70. Zlámal Pavel 78 10 Jeseník C 24. 1:35:19 -1x kolo 41 OPEN
71. Lasovský Roman 77 10 SK Lipová lázně C 25. 1:48:39 -1x kolo 40 OPEN
0. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 0. 00:00 -4162 0 DNF