nekm zdar :)
 
 
Neděle, 25 Srp 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Křížová stezka 22.6.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Kechrt Tomáš 81 1 PRIME sport expert B 1. 1:18:07 0 190
2. Strupek Matyáš 97 2 SKM Zlaté Hory A 1. 1:19:21 01:14 176
3. Krejčí Vladislav 74 3 Bikesport Uničov C 1. 1:27:11 09:04 163
4. Smolski Kamil Adam 85 4 B 2. 1:29:03 10:56 151
5. Hlásný Radek 85 5 Písařov B 3. 1:29:13 11:06 140
6. Pytel Piotr 01 6 Glucholazy J 1. 1:29:20 11:13 130
7. Grček Lubomír 89 7 DK Bikeshop B 4. 1:30:27 12:20 121
8. Jamróz Robert 80 8 KTUKOL Glucholazy B 5. 1:30:56 12:49 113
9. Halfar Martin 89 9 eSeNBáci B 6. 1:30:57 12:50 106
10. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky A 2. 1:31:03 12:56 100
11. Musila René 69 10 Sportakus D 1. 1:31:22 13:15 96
12. Bystroň David 01 10 LOKO Campagnolo Krnov J 2. 1:33:00 14:53 93
13. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 7. 1:33:31 15:24 91
14. Daňhel Mojmír 64 10 Mountain Time.cz D 2. 1:34:02 15:55 89
15. Tešnar Jiří 72 10 ED System Ostrava C 2. 1:34:32 16:25 87
16. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 3. 1:34:53 16:46 85
17. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník A 3. 1:35:17 17:10 84
18. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 4. 1:37:13 19:06 83
19. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 3. 1:37:14 19:07 82
20. Fiala Radim 95 10 Cyklo team Kolárna A 4. 1:38:22 20:15 81
21. Hrabal Libor 81 10 Ski klub RD Rýmařov B 8. 1:38:28 20:21 80
22. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 1:38:42 20:35 79
23. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 5. 1:39:23 21:16 78
24. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 6. 1:40:12 22:05 77
25. Pokorný Roman 71 10 Opava C 5. 1:40:16 22:09 76
26. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 6. 1:40:26 22:19 75
27. Mrkva Jakub 78 10 Bikeshop29 C 7. 1:40:45 22:38 74
28. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 3. 1:47:06 28:59 73
29. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 9. 1:47:43 29:36 72
30. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 7. 1:49:01 30:54 71
31. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 8. 1:50:24 32:17 70
32. Koryťák Radek 88 10 B 10. 1:50:31 32:24 69
33. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 9. 1:53:36 35:29 68
34. Vaněk Petr 01 10 SC Samotišky J 4. 1:53:50 35:43 67
35. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 11. 1:54:05 35:58 66
36. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 10. 1:57:46 39:39 65
37. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 8. 1:58:43 40:36 64
38. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 11. 2:01:36 43:29 63
39. Břenek Vojtěch 87 10 eSeNBáci B 12. 2:05:06 46:59 62
40. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 13. 2:10:14 52:07 61
41. Novosad Jan 72 10 Vidnava C 12. 2:11:04 52:57 60
42. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 9. 2:12:43 54:36 59
43. Herynek Robert 77 10 Force team Jeseník C 13. 2:16:31 58:24 58
44. Bischoft Tomáš 80 10 Karviná B 14. 2:18:12 1:00:05 57
45. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 10. 2:20:37 1:02:30 56