nekm zdar :)
 
 
Pátek, 22 Lis 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Čas-OFF-kA na Šerák 6.7.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Řeha Filip 01 1 Force team Jeseník J 1. 39:22 0 190
2. Holec Radek 99 2 Bikesport Team Mohelnice A 1. 40:54 01:32 176
3. Strupek Matyáš 97 3 SKM Zlaté Hory A 2. 41:53 02:31 163
4. Truhlář Josef 96 4 Premium Hotel Znojmo A 3. 42:21 02:59 151
5. Bezděk Pavel 86 5 Protec Sweep Sport B 1. 43:20 03:58 140
6. Gola Konrád 02 6 RK Aluminium bike team J 2. 44:05 04:43 130
7. Rada Pavel 73 7 CK Kudrna - PeMaP Přerov C 1. 44:44 05:22 121
8. Wiedermann Filip 94 8 Cyklo team Kolárna A 4. 45:40 06:18 113
9. Petřík Zdeněk 80 9 LOKO Campagnolo Krnov B 2. 45:41 06:19 106
10. Kovaříček Vojtěch 02 10 Jaroslav Kulhavý Cycling team J 3. 46:38 07:16 100
11. Krejčí Vladislav 74 10 Bikesport Uničov C 2. 47:02 07:40 96
12. Hejtmánek Marek 97 10 Sporton Šumperk A 5. 48:01 08:39 93
13. Miček Oldřich 58 10 2K Bike Club Odry E 1. 48:52 09:30 91
14. Zlámal Tomáš 79 10 Nutrend-Italianbikes C 3. 49:03 09:41 89
15. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 3. 49:06 09:44 87
16. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 4. 49:11 09:49 85
17. Muck Arnošt 59 10 2K Bike Club Odry E 2. 49:27 10:05 84
18. Daňhel Mojmír 64 10 Mountain Time.cz D 1. 49:28 10:06 83
19. Koryťák Radek 88 10 Jeseník B 5. 49:32 10:10 82
20. Spáčil Leopeold 59 10 Novatop Lapierre E 3. 50:13 10:51 81
21. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 2. 51:24 12:02 80
22. Jamróz Robert 80 10 KTUKOL Glucholazy B 6. 51:46 12:24 79
23. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 4. 52:09 12:47 78
24. Slonina Luděk 87 10 Loko Krnov B 7. 52:19 12:57 77
25. Žák Marek 76 10 Jeseničtí Orli C 5. 52:28 13:06 76
26. Havlíček Miroslav 92 10 Koala-Stevens MTB tým A 6. 52:50 13:28 75
27. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 3. 52:54 13:32 74
28. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 4. 53:20 13:58 73
29. Baďura Jan 87 10 Fenix Ski Team Jeseník B 8. 53:27 14:05 72
30. Novák Michael 92 10 Olomouc A 7. 53:50 14:28 71
31. Posker Tomáš 80 10 Fenix Ski Team Jeseník B 9. 54:22 15:00 70
32. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 5. 54:39 15:17 69
33. Kinský Martin 89 10 Jeseník B 10. 54:49 15:27 68
34. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 4. 55:22 16:00 67
35. Hrabal Libor 81 10 Ski klub RD Rýmařov B 11. 55:31 16:09 66
36. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 6. 55:48 16:26 65
37. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 8. 56:35 17:13 64
38. Lasovský Jiří 91 10 Jeseník A 9. 57:40 18:18 63
39. Nedoma Jan 56 10 Štrof Team E 5. 57:42 18:20 62
40. Petržela Jiří 64 10 Kuřim D 7. 58:58 19:36 61
41. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 8. 59:02 19:40 60
42. Machala Jan 89 10 Cycloracing Olomouc B 12. 59:09 19:47 59
43. Dulava Lukáš 72 10 Novatop Lapierre C 6. 59:41 20:19 58
44. Knotek Ondřej 90 10 eSeNBáci A 10. 59:53 20:31 57
45. Petruš st. Lubomír 63 10 ETHIC SPORT D 9. 1:00:01 20:39 56
46. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 13. 1:00:02 20:40 55
47. Ličman Karel 66 10 Karel Ličman Bruntál D 10. 1:00:10 20:48 54
48. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 14. 1:00:18 20:56 53
49. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 11. 1:01:57 22:35 52
50. Kukla Jiří 74 10 Adastra Cycling Team C 7. 1:02:35 23:13 51
51. Ratajczyk Lukáš 83 10 GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY B 15. 1:03:00 23:38 50
52. Kouřil Martin 75 10 Fitko Jeseník C 8. 1:03:15 23:53 50
53. Osladil Kamil 75 10 eSeNBáci C 9. 1:03:52 24:30 49
54. Hájek Martin 87 10 Cyklo team Kolárna B 16. 1:04:46 25:24 49
55. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 17. 1:05:04 25:42 48
56. Podešva Miroslav 68 10 Medlov D 12. 1:05:35 26:13 48
57. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 10. 1:05:44 26:22 47
58. Hladil Milan 87 10 Jitrnice B 18. 1:08:08 28:46 47
59. Tomečka Libor 62 10 Černé koně Černotín D 13. 1:08:47 29:25 46
60. Procházka Radek 93 10 Jeseník A 11. 1:09:31 30:09 46
61. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 19. 1:10:48 31:26 45
62. Matuška Jan 59 10 ČD Česká E 6. 1:11:03 31:41 45
63. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 20. 1:11:33 32:11 44
64. Grepl Petr 73 10 eSeNBáci C 11. 1:13:35 34:13 44
65. Štětka Ondřej 77 10 Kuřim C 12. 1:15:23 36:01 43
66. Vincour Jiří 67 10 eSeNBáci D 14. 1:15:55 36:33 43
67. Smolík Jiří 85 10 Jitrnice B 21. 1:19:28 40:06 42
68. Svoboda st. Marian 76 10 UNIKOVO MTB TEAM C 13. 1:19:34 40:12 42
69. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 12. 1:21:21 41:59 41
70. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 15. 1:21:47 42:25 41
71. Španger Martin 84 10 Jeseník B 22. 1:25:19 45:57 40
72. Grepl Josef 50 10 eSeNBáci E 7. 1:28:26 49:04 40
73. Vlčko Michal 84 10 Jeseničtí Orli B 23. 1:31:42 52:20 39
74. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 24. 1:47:42 1:08:20 39
75. Všetička Zdeněk 53 10 SKP Olomouc E 8. 1:52:17 1:12:55 38
76. Hrdina Jiří 43 10 Jeseník E 9. 1:55:17 1:15:55 38
77. Vopat Jaromír 77 10 Čmelda Tým C 14. 1:23:32 -1x kolo 37 OPEN
78. Heckel Alfréd 88 10 eSeNBáci B 25. 1:24:41 -1x kolo 37 OPEN
79. Hégr Zdeněk 63 10 Putanov D 16. 1:29:26 -1x kolo 36 OPEN
80. Kvapil Ladislav 93 10 Jeseník A 13. 1:50:33 -1x kolo 36 OPEN
81. Fiálek Otakar 72 10 ACS Drak Vrbno C 15. 2:02:34 -1x kolo 35 OPEN
0. Slavíček Vít 94 10 Koala-Stevens MTB tým A 0. 00:00 -2362 0 DNF
0. Neugebauer Petr 75 10 Bělá pod Pradědem C 0. 1:05:10 -1x kolo 0 OPEN - běžec