nekm zdar :)
 
 
Neděle, 25 Srp 2019
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - O cenu Rapotína 11.8.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 SKM Zlaté Hory A 1. 1:04:25 0 190
2. Vítek Tomáš 02 2 HEAD PRO TEAM OPAVA J 1. 1:05:39 01:14 176
3. Hejtmánek Marek 97 3 Sporton Šumperk A 2. 1:09:17 04:52 163
4. Fláma Tomáš 97 4 TS Bohemia A 3. 1:09:18 04:53 151
5. Kunert Dominik 02 5 J 2. 1:09:49 05:24 140
6. Petřík Zdeněk 80 6 LOKO Campagnolo Krnov B 1. 1:10:31 06:06 130
7. Kovaříček Vojtěch 02 7 Jaroslav Kulhavý Cycling team J 3. 1:11:21 06:56 121
8. Haluzík Martin 76 8 Cyklo team Kolárna C 1. 1:12:35 08:10 113
9. Krejčí Vladislav 74 9 Bikesport Uničov C 2. 1:12:36 08:11 106
10. Plánička Robert 76 10 Bikesport Team Mohelnice C 3. 1:12:50 08:25 100
11. Čmakal František 77 10 Cyklo Polách a syn C 4. 1:13:02 08:37 96
12. Stryk Milan 85 10 Bikesport Team Mohelnice B 2. 1:13:29 09:04 93
13. Hlásný Radek 85 10 Písařov B 3. 1:13:55 09:30 91
14. Záhorec Stanislav 71 10 Fenix Ski Team Jeseník C 5. 1:14:25 10:00 89
15. Hrubý Petr 67 10 SK Salith Suntex Šumperk D 1. 1:14:40 10:15 87
16. Gasta Evžen 99 10 SC Samotišky A 4. 1:14:51 10:26 85
17. Beneš Pavel 71 10 Bikesport Uničov C 6. 1:14:58 10:33 84
18. Mrůzek Michal 87 10 HEAD PRO TEAM OPAVA B 4. 1:15:03 10:38 83
19. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 5. 1:16:08 11:43 82
20. Musila René 69 10 Sportakus D 2. 1:16:10 11:45 81
21. Bukač Roman 71 10 Pardubice C 7. 1:17:05 12:40 80
22. Voženílek Martin 83 10 SK Salith Suntex Šumperk B 6. 1:17:07 12:42 79
23. Kostka Tomáš 74 10 Credo Team C 8. 1:17:51 13:26 78
24. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 7. 1:17:59 13:34 77
25. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 5. 1:18:12 13:47 76
26. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 3. 1:18:31 14:06 75
27. Machálek Adam 02 10 J 4. 1:18:36 14:11 74
28. Kohout Lukáš 95 10 Koala-Stevens MTB tým A 6. 1:20:10 15:45 73
29. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 9. 1:20:11 15:46 72
30. Kroča Michal 81 10 Mistřice B 8. 1:20:12 15:47 71
31. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 4. 1:20:54 16:29 70
32. Černoch Jakub 73 10 eSeNBáci C 10. 1:21:32 17:07 69
33. Daňhel Mojmír 64 10 Mountain Time.cz D 5. 1:22:00 17:35 68
34. Reif Jan 86 10 LKT 80 Šumperk B 9. 1:22:06 17:41 67
35. Pokorný Roman 71 10 Opava C 11. 1:22:26 18:01 66
35. Vítámvás Zbyněk 73 10 C 11. 1:22:26 18:01 66
35. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 6. 1:22:26 18:01 66
38. Petrovský Marek 72 10 Promotorsport C 13. 1:23:11 18:46 63
39. Nádvorník Zdeněk 62 10 Koala-Stevens MTB tým D 7. 1:23:28 19:03 62
40. Holoubek Radim 75 10 HEAD PRO TEAM OPAVA C 14. 1:24:09 19:44 61
41. Ryšavý David 75 10 Bikesport Team Mohelnice C 15. 1:24:20 19:55 60
42. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 8. 1:24:41 20:16 59
43. Staník Josef 69 10 Bikesport Uničov D 9. 1:25:23 20:58 58
43. Hejtmánek Miloš 63 10 Hasbike Šumperk D 9. 1:25:23 20:58 58
43. Struhár Semi 02 10 Promotorsport J 5. 1:25:23 20:58 58
46. Novák Patrik 92 10 Quint Bike A 7. 1:25:24 20:59 55
47. Svrčina David 76 10 CS Víno Karabina Šumperk C 16. 1:26:52 22:27 54
48. Reif Tomáš 90 10 A 8. 1:26:57 22:32 53
49. Rozehnal Václav 74 10 Promotorsport C 17. 1:26:58 22:33 52
50. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 11. 1:27:58 23:33 51
51. Pekař Miroslav 76 10 B4 Team Šumperk C 18. 1:28:19 23:54 50
52. Glombiček Jan 84 10 eSeNBáci B 10. 1:28:28 24:03 50
53. Dimitrov Petr 81 10 ISP Falcons B 11. 1:28:35 24:10 49
54. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 19. 1:30:24 25:59 49
55. Jakl Jiří 63 10 CK Hobby Bohumín D 12. 1:31:35 27:10 48
56. Kratochvíl Petr 72 10 Cyklo Polách a syn C 20. 1:33:13 28:48 48
57. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 6. 1:33:19 28:54 47
58. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 13. 1:33:20 28:55 47
59. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 12. 1:33:46 29:21 46
60. Kukula Marcel 73 10 Cyklo team Kolárna C 21. 1:34:00 29:35 46
61. Šimo Jarek 68 10 Fitko Jeseník D 14. 1:34:30 30:05 45
62. Binder Petr 74 10 HEAD PRO TEAM OPAVA C 22. 1:35:44 31:19 45
63. Gryc Michal 78 10 C.A.C. Šumperk C 23. 1:37:35 33:10 44
64. Berza Jakub 86 10 Vosa Šumvald B 13. 1:38:30 34:05 44
65. Brandýs Roman 63 10 Cyklo team Kolárna D 15. 1:39:38 35:13 43
65. Doskočil Miloš 74 10 Sporton Šumperk C 24. 1:39:38 35:13 43
67. Sáně Vladimír 68 10 MTB Bludov D 16. 1:43:14 38:49 42
68. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 9. 1:43:19 38:54 42
69. Herynek Robert 77 10 Force team Jeseník C 25. 1:43:28 39:03 41
70. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 17. 1:43:40 39:15 41
70. Hrabal Libor 81 10 B 14. 1:43:40 39:15 41
72. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 26. 1:45:13 40:48 40
73. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 27. 1:47:05 42:40 39
74. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 28. 1:48:31 44:06 39
75. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 18. 1:49:38 45:13 38
76. Vincour Jiří 67 10 eSeNBáci D 19. 2:00:19 55:54 38
77. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 20. 2:03:48 59:23 37
0. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Březina Petr 84 10 Cyklo team Kolárna B 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Spurný Lukáš 83 10 Vosa Šumvald B 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Hrubý Petr 94 10 A 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Holec Radek 99 10 Bikesport Team Mohelnice A 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Polcr Ivo 90 10 Moolbike team A 0. 00:00 -3865 0 DNF
0. Škabraha Martin 01 10 Promotorsport J 0. 00:00 -3865 0 DNF