nekm zdar :)
 
 
Sobota, 08 Srp 2020
 
 


Sociální sítě

Generální partner

 
 

Leták 2020

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Výsledky - Zlatohorská magistrála 7.9.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Holec Radek 99 1 Bikesport Team Mohelnice A 1. 1:42:18 0 190
2. Petřík Zdeněk 80 2 LOKO Campagnolo Krnov B 1. 1:43:00 00:42 176
3. Kopecký Lukáš 78 3 Prestige Cycling Team C 1. 1:44:29 02:11 163
4. Sázel Patrik 93 4 TriBike Koala Stevens MTB A 2. 1:48:16 05:58 151
5. Strupek Matyáš 97 5 SKM Zlaté Hory A 3. 1:51:33 09:15 140
6. Hlásný Radek 85 6 Písařov B 2. 1:52:50 10:32 130
7. Kohout Lukáš 95 7 TriBike Koala Stevens MTB A 4. 1:52:52 10:34 121
8. Musila René 69 8 Sportakus D 1. 1:53:11 10:53 113
9. Jamróz Robert 80 9 KTUKOL Glucholazy B 3. 1:53:16 10:58 106
10. Novák Michael 92 10 A 5. 1:54:33 12:15 100
11. Halfar Martin 89 10 eSeNBáci B 4. 1:54:35 12:17 96
12. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 2. 1:58:04 15:46 93
13. Rosmanit Michal 96 10 Novatop Lapierre A 6. 1:59:33 17:15 91
14. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 3. 2:00:09 17:51 89
15. Vychodil Tomáš 76 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 2. 2:01:41 19:23 87
16. Sobala Martin 84 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 5. 2:06:27 24:09 85
17. Rosmanit Aleš 71 10 Bike Team Opava C 3. 2:06:47 24:29 84
18. Štepáník Bedřich 73 10 C 4. 2:09:12 26:54 83
19. Hrabal Libor 81 10 B 6. 2:13:29 31:11 82
20. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 1. 2:19:35 37:17 81
21. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 4. 2:21:06 38:48 80
22. Gargulák Michal 66 10 Sportakus D 5. 2:23:31 41:13 79
23. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 6. 2:29:10 46:52 78
24. Plhak Ondřej 87 10 Cykloline B 7. 2:29:47 47:29 77
25. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 5. 2:34:11 51:53 76
26. Švrčina Miroslav 75 10 C 6. 2:35:54 53:36 75
27. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 7. 2:40:06 57:48 74
28. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 8. 2:43:03 1:00:45 73
29. Novotný rené 67 11 Sportakus D 7. 2:55:17 1:12:59 72
30. Musil Vladimír 59 10 Sportakus E 2. 2:55:20 1:13:02 71
31. Nevosad Jindřich 62 10 Zlaté Hory D 8. 3:22:03 1:39:45 70
32. Vrisánek Zdeněk 74 10 C 8. 3:22:08 1:39:50 69
33. Žák Jan 80 10 Cykloline B 9. 3:29:41 1:47:23 68
34. Hrdina Jiří 43 10 E 3. 4:14:41 2:32:23 67
35. Volík Marek 00 10 Force team Jeseník A 7. 53:57 -3x kolo 66 20 km
36. Taraba Ondřej 00 10 Force team Jeseník A 8. 54:45 -3x kolo 65 20 km
37. Brachtl Adam 95 10 A 9. 56:58 -3x kolo 64 20 km
38. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 1. 58:16 -3x kolo 63 20 km
39. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 2. 1:06:06 -3x kolo 62 20 km
40. Čech Ondřej 76 10 GRUNDYteam C 9. 1:06:10 -3x kolo 61 20 km
41. Nečas Miroslav 74 10 C 10. 1:08:05 -3x kolo 59 20 km
42. Vondruška Miroslav 69 10 Libina D 9. 1:08:10 -3x kolo 58 20 km
43. Kremser Kamil 70 10 C 11. 1:08:21 -3x kolo 57 20 km
44. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 10. 1:10:31 -3x kolo 56 20 km
45. Vondruška Martin 79 10 C 12. 1:12:38 -3x kolo 55 20 km
46. Schneider Jiří 67 10 Alcatraz D 10. 1:14:12 -3x kolo 54 20 km
47. Rusky martin 69 10 Alcatraz D 11. 1:14:15 -3x kolo 53 20 km
48. Keprt Jan 54 10 Nadoraz Zábřeh E 4. 1:16:03 -3x kolo 52 20 km
49. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 5. 1:24:11 -3x kolo 51 20 km
50. Helebrandt Daniel 66 10 Danda tým D 12. 1:24:21 -3x kolo 50 20 km
51. Musila Patrik 72 10 Alcatraz C 13. 1:26:15 -3x kolo 50 20 km
52. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 6. 1:28:26 -3x kolo 49 20 km
53. Skaličan Jiří 80 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 10. 1:51:56 -3x kolo 49 20 km
54. Galášek Martin 70 10 Alcatraz C 14. 2:02:56 -3x kolo 48 20 km
55. Kratochvíl Petr 72 10 Cyklo Polách a syn Šumperk C 15. 1:07:12 -3x kolo 60 20 km
0. Haberland Jack 69 10 Cyklo Pozořice D 0. 00:00 -6138 0 DNF
0. Havlíček Miroslav 92 11 TriBike Koala Stevens MTB A 0. 00:00 -6138 0 DNF