nekm zdar :)
 
 
Neděle, 19 Led 2020
 
 


generální partner

 
 

Leták 2019

                                                                                                                                                                          

 



Vyzýváme nadšence a příznivce cyklistiky k různým formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte na kamil.osladil@seznam.cz nebo na tel. 603 875218.
 
Banner
Výsledky - Mamutí cena Dolní Moravy 21.9.2019

Tisk
P. Jméno Roč. Start č. Tým Kat. Umístění v kat. Čas Ztráta Body Poznámky
1. Strupek Matyáš 97 1 SKM Zlaté Hory A 1. 1:09:37 0 190
2. Jílek Martin 69 2 Cyklo Polák Šumperk D 1. 1:10:52 01:15 176
3. Kubíček Lukáš 90 3 B4 Team Šumperk A 2. 1:11:17 01:40 163
4. Hlásný Radek 85 4 Písařov B 1. 1:12:45 03:08 151
5. Krejčí Vladislav 74 5 Bikesport Uničov C 1. 1:14:41 05:04 140
6. Halfar Martin 89 7 eSeNBáci B 2. 1:15:33 05:56 130
7. Petrnoušek Dominik 99 6 Cykloprofi - Goldfren A 3. 1:15:34 05:57 121
8. Vychodil Tomáš 76 8 Biketeam TJ Zlaté Hory C 2. 1:17:19 07:42 113
9. Slavíček Petr 90 9 Koala-Stevens MTB tým A 4. 1:17:49 08:12 106
10. Bystroň David 01 10 LOKO Campagnolo Krnov J 1. 1:18:18 08:41 100
11. Neumann Boris 68 10 eSeNBáci D 2. 1:18:23 08:46 96
12. Panoch Václav 69 10 Short Bike Academy Opletal D 3. 1:18:44 09:07 93
13. Vala Martin 62 10 Bikesport Uničov D 4. 1:19:01 09:24 91
14. Havlíček Miroslav 92 10 Koala-Stevens MTB tým A 5. 1:19:02 09:25 89
15. Kosek Jiří 66 10 UNIKOVO MTB TEAM D 5. 1:19:03 09:26 87
16. Pokorný Roman 71 10 Opava C 3. 1:19:04 09:27 85
17. Kouřil Jiří 55 10 Fitko Jeseník E 1. 1:19:21 09:44 84
18. Hrabal Libor 81 10 B 3. 1:19:55 10:18 83
19. Gajdoš David 79 10 Fitko Jeseník C 4. 1:19:59 10:22 82
20. Uchytil Alois 66 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 6. 1:21:32 11:55 81
21. Hudeček Dušan 64 10 eSeNBáci D 7. 1:22:41 13:04 80
22. Zubatý Adam 02 10 SC Samotišky J 2. 1:22:58 13:21 79
23. Nemrava Petr 80 10 SC Samotišky B 4. 1:22:59 13:22 78
24. Jakl Libor 71 10 SC Samotišky C 5. 1:26:46 17:09 77
25. Sobala Miroslav 62 10 Biketeam TJ Zlaté Hory D 8. 1:27:21 17:44 76
26. Hynek Vladimír 58 10 Jeseničtí Orli E 2. 1:27:37 18:00 75
27. Pěnkava Radomil 74 10 SC Samotišky C 6. 1:28:22 18:45 74
28. Kovář Daniel 80 10 Force team Jeseník B 5. 1:29:57 20:20 73
29. Spurný Lubomír 65 10 SC Samotišky D 9. 1:30:27 20:50 72
30. Černil Tomáš 81 10 eSeNBáci B 6. 1:30:54 21:17 71
31. Hocz Martin 73 10 eSeNBáci C 7. 1:31:04 21:27 70
32. Kubiš Ondřej 88 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 7. 1:31:31 21:54 69
33. Zemene Břetislav 71 10 Nemile C 8. 1:34:03 24:26 68
34. Kašpar Petr 75 10 Biketeam TJ Zlaté Hory C 9. 1:34:18 24:41 67
35. Novák Jan 01 10 Force team Jeseník J 3. 1:34:20 24:43 66
36. Herynek Robert 77 10 Force team Jeseník C 10. 1:34:36 24:59 65
37. Mňuk Miloš 66 10 D 10. 1:37:24 27:47 64
38. Švrčina Vojtěch 01 10 Svobodné Heřmanice J 4. 1:41:30 31:53 63
39. Filka Karel 87 10 Biketeam TJ Zlaté Hory B 8. 1:42:52 33:15 62
40. Švrčina Miroslav 75 10 Svobodné Heřmanice C 11. 1:44:33 34:56 61
41. Kašpar Lukáš 00 10 Biketeam TJ Zlaté Hory A 6. 1:48:58 39:21 60
42. Keprt Jan 54 10 Nadoraz E 3. 1:51:03 41:26 59
43. Knotek Tomáš 77 10 eSeNBáci C 12. 1:54:26 44:49 58
44. Raida Ivo 55 10 eSeNBáci E 4. 2:00:50 51:13 57
45. Dubec Jiří 51 10 Biketeam TJ Zlaté Hory E 5. 2:03:06 53:29 56
46. Hrdina Jiří 43 10 E 6. 2:30:07 1:20:30 55